Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Мнение за видео на абитуриент
Автор: amza   
Дата:   12-06-18 14:46

Здравейте. Занимавам се от скоро с видео заснемане. Интересува ме мнението ви относно клип който направих. https://www.youtube.com/watch?v=YMX7PzYe0Kk&t=41s

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: Mihalaki   
Дата:   12-06-18 15:25

якооо!

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: vga   
Дата:   12-06-18 16:21

Братленце, този клип има монументална стойност! Добре, че си го направил! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: amza   
Дата:   12-06-18 17:08

Благодаря за мнението ти!

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: stoyanvakarelov   
Дата:   12-06-18 17:14

На мен ми хареса, единственото, което не ми даваше мир през цялото време беше фреймрейтът. Не знам защо си избрал 60, по принцип това е хубав фреймрейт за спорт, за влогове, и изглежда като риалити. Според мен за такъв тип видео нищо над 30 не е подходящо. Хубаво е да снимаш на 60, после може да забавиш двойно някои кадри ако ти трябва слоу моушън. Другото директно на 30 кадъра и готово.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: caliber   
Дата:   12-06-18 17:34

не му е мястото тук



Публикацията е редактирана (12-06-18 17:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: blr   
Дата:   12-06-18 17:36

Да уточним: Платиха ти да направиш точно това или така ти дойде отвътре? Ти беше ли част от веселието или просто те наеха?

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: KadROo   
Дата:   12-06-18 17:40

[beer] Пииич не ги слушай дървените философи във форума ;) това което си направил без никой грам да се убижда би се харесало на твоите сегашни и настоящи клиенти - казвам го без капка лоши чувства [beer] [beer] Тъй че удри соло барабани прибирай парата в джоба и да не ти пука [beer]



Публикацията е редактирана (12-06-18 17:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: blr   
Дата:   12-06-18 17:46

Спокойно, никой не се Убижда.




ПП: Май са прави тези, които оплакват форума.amza написа:

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: Yonko_Rusev   
Дата:   12-06-18 18:20

Аз съм тотално въодошевен от това което си направил ! Браво от мен ! За догодина съм яко нахъсан след като видях тоя клип ! Справил си се повече от чудесно ! Тайна ли е какви пари им взема на това видео ? Надявам се да си ги "щипнал" добре....щото си заслужава да е така ! Поздрави от мен !

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: amza   
Дата:   12-06-18 18:45

Добре ми платиха хората, заможни са. По - скоро търся градивна критика. Относно фреймрейта си прав stoyanvakarelov, но аз не знам точно кога ще се случи момента за slowmotion за това снимам в 60fps. Март месец си взех panasonic gh5 и все още не съм наясно с всички настройки. Относно клиентите ми всички много добре знаете, че циганските тържества са най - богатите и пищните и ми плащат добре. Така, че не се притеснявайте за мен. Аз имам достатъчно работа и не деля клиентите си. Снимам на българи, цигани, турци, араби и за мен е удоволствие да запазя спомена им.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: Dragobat   
Дата:   12-06-18 19:52

Поне тук не се излагай,това което си направил е трагикомично,аз не разбирам от видео и хич не ме грабва,а тези които разбират кой знае какво ще кажат.Виж имаш желание ще стане,но още явно ще трябва да учиш.Успех и дано следващите клипове да са все по-добри.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: asahi   
Дата:   12-06-18 20:35

Ок, няма да го гледам.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: denkich   
Дата:   12-06-18 20:42

Леко само Слави да не те съди за авторски права, че господарите вече изгоряха https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/1459.gif !!!

Иначе сега сериозно: На мен лично стила ти не ми допада. Ще си позволя да ти покажа какво би ми харесало повече, като съответно ще ти дам и пример https://www.youtube.com/watch?v=Dv7R-Wep98Y .

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: KadROo   
Дата:   12-06-18 21:26

Denkich това би се харесало на теб. Но на циганите от клипа надали ;) Нещо е успешно когато клиентът е доволен ;)
аз не те разбирам колега защо си пуснал тази тема ? Разни хора разни идеали.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: lamerko   
Дата:   12-06-18 21:34

Добре, че не се коментира съдържанието, а само клиповете от техническа гледна точка...

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: blr   
Дата:   12-06-18 21:50

asahi написа:

> Ок, няма да го гледам.


Що бе, гледай го, поучително е. Е, не е Костурица...

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: KAPANECA   
Дата:   12-06-18 23:29

Какво ще кажете за моя скромен клип, това е първия ми платен ако може така да се каже.
https://www.youtube.com/watch?v=QSlgZXe-iJE&t=


Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: amza   
Дата:   13-06-18 09:47

Точно за това, че нищо не разбираш от видео Dragobat по - добре не си давай мнението. Като не разбираш от нещо е по - добре да мълчиш... Цитат на Мечо Пух!



Публикацията е редактирана (13-06-18 09:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: asahi   
Дата:   13-06-18 09:51

Ако аз не мога да правя баница не трябва да давам мнение дали ми харесва баницата, която ти си направил?

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: asahi   
Дата:   13-06-18 09:58

Погледнах. Батка, дали имаш някой хоризонтален кадър без да си килнал камерата? Все едно, че си снимал на лодка.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: Dragobat   
Дата:   13-06-18 10:03

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата, е предпоставка за конфликти, има лош правопис или противоречи на правилата на сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: digitalpr   
Дата:   13-06-18 11:39

Според мен също кадрите са много. Нехоризонталната камера също ми се вижда ненамясто. При някои видеа може да е ефект, но тук определено не е. Иначе като за съдържанието на клипа, ми се струва готин.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: StraightEse   
Дата:   13-06-18 13:51

Внимавай с огледалата, че се виждаш как снимаш :)

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: chrisnoch   
Дата:   15-06-18 16:49

Видеото на amza е еманация на кича в най-пошлата му форма, но не ми се иска да коментирам естетическия вкус и манталитета на заснетите субекти. Качеството на оператоската работа е под средното дори за начинаещ аматьор, монтажът е безумен, а финалната заставка кърти миФФФФки:


http://prikachi.com/images/444/9349444T.jpg


Ако това е "pro photo & video", аз съм марсианец!

"Заможните клиенти" очевАдно са платили за изпращане на абитуриент в пъти повече от годишните заплати на гимназиален учител и университетски преподавател, взети заедно. Какво падение за образователната ни система на фона на чутовния плач за неуспешната и безумно скъпа интеграция на циганите (отказвам да ги наричам "роми", както те се наричат на собствения си език)!!!

P.S.
Апропо, чудя се защо заснетите субекти "замръзват" в някаква "естествена" поза всеки път, когато камерата се насочи към тях. [smilie5]



Публикацията е редактирана (15-06-18 16:50)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »