Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: blr   
Дата:   15-06-18 17:09

Еее, недей со лошо де.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: kiten   
Дата:   15-06-18 17:52

А какво му е хубавото на този буламач[smilie11] Много е дълъг!
Хубавото на клипа е че, главните действащи лица не ги е качил и поставил на летящо килимче, отгоре на алтън джамия или на луната!
Между другото преди няколко години махах клип от циганска сватба снимана и монтирана от цигански видеооператор. В клипа бе направен монтаж и младоженеца бе издокаран до едно мъжко магаре!

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: t.marev   
Дата:   15-06-18 17:58

blr написа:

> Еее, недей со лошо де.


Ба, лошо....Мек е Ночев, мек...но е безумно прав!
Сега - кич, цигани - не коментирам, всеки има право да се весели както иска и да има филмче от абитуриентската си вечер, но качеството е убийствено. Братче, вземи се ограмоти малко, щото сега тия са ти платили, ама с такова снимане, някъде бой ще ядеш! Стига гледА тая Туба и всички бълвочи в нея, ами вземи попрочети нещо за композиция, планове, монтаж и други такива безалкохолни, щом искаш да се развиваш и да заслужиш тая титла, дето си се окичил накрая с нея.

Всъщност, тия съвети са към автора на темата и на шареното клипче.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: blr   
Дата:   15-06-18 18:05

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата, е предпоставка за конфликти, има лош правопис или противоречи на правилата на сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: chrisnoch   
Дата:   15-06-18 18:19

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата, е предпоставка за конфликти, има лош правопис или противоречи на правилата на сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: amza   
Дата:   18-06-18 11:19

Да обясня на интелектуалците и хейтърите от форума. Целта да кача клипа тук е градивна критика. То не бяха килимчета, цигани, джамии и римляни. Това, че злобеете ми е ясно, но си мислех, че тук мога да намеря Хора, които да ми дадът съвети, за да вдигна левела. Но, както винаги съм го казвал: Не циганска, а българска работа. Спрете се бе, хора!!! Завистта, злобата и расизма ви яде от вътре. Убедихте ме, че във форума 96% са злобни Хинтелектуални хейтъри. Мир вам!

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: Synthy   
Дата:   18-06-18 11:51

Еми те ти казаха какво не е наред. Остава да прескочиш плявата и да отсееш полезната информация. А тя не е малко.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: mmjm   
Дата:   18-06-18 19:42

Като искаш да вдигнеш „левъла“ трябва да снимаш по един и същ начин и да даваш едно и също качество(не само техническо) и на българи и на цигани и на марсианци. Самата мисъл на циганина да дадеш цигания, щото така бил искал те поставя до расистите, срещу които негодуваш. Добре направения репортаж + умерено дозирани ефекти, когато прецениш, че са необходими ще хареса на всички, кичът който си изтипосал - само на малка група хора, в случая клиентите ти са между тях, но винаги ли ще е така?

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: chrisnoch   
Дата:   19-06-18 18:31

Автор: amza
Дата: 18-06-18 11:19
Да обясня на интелектуалците и хейтърите от форума. Целта да кача клипа тук е градивна критика. ... Това, че злобеете ми е ясно, но си мислех, че тук мога да намеря Хора, които да ми дадът съвети, за да вдигна левела. Но, както винаги съм го казвал: Не циганска, а българска работа. Спрете се бе, хора!!! Завистта, злобата и расизма ви яде от вътре. Убедихте ме, че във форума 96% са злобни Хинтелектуални хейтъри.


"Градивната критика" е едно от най-гадните клишета на социализЪма. Пък и за да съградиш нещо, то трябва да стъпи върху здрава основа. При теб такава липсва - нищо, че се кичиш с кичозни "ПРО" заставки и "щракаш" пошли клипчета на заможни цигани. Цъкаш безумни надписи на български с латински букви, пък искаш да ти "дадЪт" съвети как да вдигнеш "левела" - каквото и да означава това. После обвиняваш 96% от хората във форума, че са "Хинтелектуални хейтъри" - не защото не харесват бездарното ти видео, а защото "завистта, злобата и расизма ..."
Завист, а? За какво точно да ти завиждам?
Злоба, а? Я си виж последния пост - единственият злобен коментар в тази тема!
Расизън, а? Аз имам доста приятели, които с гордост наричат себе си цигани. Те са ми казвали неведнъж, че няма по-големи расисти от циганите. Нямам лични наблюдения по въпроса, но я си виж видеото! Мярка ли се в него човек от друг етнос?
Хайде със здраве!




Публикацията е редактирана (19-06-18 18:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: ditam   
Дата:   19-06-18 18:59

Въпреки особеното ми лично мнение за chrisnoch без да го познавам лично и знаейки кой е и какво е правил и прави в момента (професионално) не мога да не кажа "шапки долу" за коментарите му по тази тема. Но едва ли някой ще го разбере.............. правилно.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: deerstalker   
Дата:   19-06-18 19:02

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: blr   
Дата:   20-06-18 00:26

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: GYPSY   
Дата:   20-06-18 00:36

Amza- Амала,амала... много си зле! Шун акана(чуй ме сега)! Не се снима на автоматичен режим, а на ръчен. Във видеото ти се забелязва това. Малко е тъмно, а залата в Монтесито е добре осветена. Камерата много се клати- как са ти платили не знам. Нямаш цялостна идея, затова няма свързаност. Опитваш се да режисираш, но не се получава. При монтажа се вижда добре- момчетата стоят и не знаят какво да направят :-) Има и други пропуски, но и да ти ги кажа, то ти няма да ме разбереш. Мислиш, че си сътворил страхотно видео, но не е така. В началото ти го казаха, но ти пак не разбра. А и не хубаво да лъжеш тук, че от скоро снимаш! В махалата може, но тук - не.



Публикацията е редактирана (20-06-18 00:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: amza   
Дата:   20-06-18 09:42

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата, е предпоставка за конфликти, има лош правопис или противоречи на правилата на сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: CDman   
Дата:   20-06-18 09:44

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Гледаш негови всяка вечер. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: asahi   
Дата:   20-06-18 09:55

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата, е предпоставка за конфликти, има лош правопис или противоречи на правилата на сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: GYPSY   
Дата:   20-06-18 10:16


Amza- Много си се заблудил! Мислиш, че си направил страхотно видео и си пуснал тема, за да се хвалиш. Сега не ти харесва, че ти казваме грешките и започваш да хапеш без да знаеш защо.[smilie18] Не се прави така![smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: amza   
Дата:   20-06-18 14:27

Господин GYPSY изобщо не съм от заблудените. Търсех критика и между цялата помия, която написаха тук, открих 3 или 4 неща, които ще ми бъдат от полза. Знам за какво и срещу кого да хапя. Търпя на критика, но не срещу подигравки. Както казах - българска работа, не циганска.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: ffoko   
Дата:   20-06-18 15:16

Господин "amza", не знам какво сте разбрали от коментариите до тук, но аз разбрах, както и част от колегите във форума (да не кажа всичките), че Вие нищо не разбирате от заснемане на видео, дори и на 2-минутен клип. Колко и за какво са Ви платили си е изцяло Ваша работа и тази на клиентите.
Тука нещата стоят на принципна основа. За да снимате видео, а особено да имате претенции за това, е необходимо да се прочетат не малко книжки. От видяното до сега Ваше творчество, данни за такива дейности липсват.

Пожелателно е да обърнете внимание на гореизписаното и след време да видим наистина стойностно видео!

А, иначе за всеки влак си има и пътници. Само че някои пътуват с влака стрела (TGV), а други с тенолинейката!

Поздрави и успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: MR_GO   
Дата:   20-06-18 15:16

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата, е предпоставка за конфликти, има лош правопис или противоречи на правилата на сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: ffoko   
Дата:   20-06-18 15:29

MR_GO [cool]



Публикацията е редактирана (20-06-18 15:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: mmjm   
Дата:   20-06-18 18:37

„Търпя на критика“ Не, това не е вярно, нито търпиш критика, а явно не разбираш какви грешки си допуснал и как да не ги допускаш, как да вдигнеш нивото с това и цената си, жалко, дали са ти добри насоки опитай да ги осмислиш.
Успех.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: asahi   
Дата:   20-06-18 19:19

А бе верно ли няма курсове за видеозаснемане, някакво начално ниво поне?

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: jerryes   
Дата:   20-06-18 21:01

Не знам защо, но докато гледах клипа, се сетих за филма "Бодигард"със Кевин Костнър - оня дето изкара онуй нещо от видеокамерата..[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за видео на абитуриент
Автор: bg2014   
Дата:   21-06-18 08:37

Попита, получи. Вероятно си доволен и си направил изводи.
Ползвай ги следващия път.
ПРО - не показва колко си професионалист, а какви задължения имаш.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »