Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Съвети за нов телефон
Автор: Zvezdelina_Radmilova   
Дата:   16-05-17 18:13

Здравейте,

Кое според вас е по-добро за игри htc desire 820 или samsung a5 или samsung galaxy s4 ? Не е зле за второ мнение, а може вие да предложите нещо.


Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: kvakioh   
Дата:   16-05-17 18:16

Не са ли леко старички? ЗАщото всичките са с най-много Андроид 5(след ъпдейт).
ВСе пак, s4 най-добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: dekov   
Дата:   16-05-17 18:37

А не трябва ли нещо с което да се снима, а не да се играе,
например Никон или Канон [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: crocodile   
Дата:   17-05-17 02:10

Имах S4 и си е вече стар като процесор и някои игри ще лагват. Сега ползвам xiaomi redmi note 2 и е в пъти по бърз , на алиекспрес са по 100$. Ако са ти по джоба огледай и следващите модели xiaomi redmi note 3 или 4 , в олх има няколко note 2 на добри цени.
Гарантирам че няма игра която да не върви на макс настройки с този телефон . На antutu прави над 53000 точки а S4 едвам стига 30000.



Публикацията е редактирана (17-05-17 02:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: crocodile   
Дата:   17-05-17 02:21

Ето ти 2 изгодни предложения
https://www.olx.bg/ad/smartfon-xiaomi-redmi-note-2-5-5-full-hd-4g-lte-2gb-16gb-170-lv-ID6LrEF.html


https://www.olx.bg/ad/xiaomi-redmi-note-2-octa-core-helio-x10-64bit-mtk6795-ID5xSsS.html


Първия има и гаранция .



Публикацията е редактирана (17-05-17 02:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: survivor3   
Дата:   17-05-17 08:47

Аз бях 2 години и половина с S4 и бях много доволен, но много остаря като модел и го смених с S7 и сега съм по-доволен.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: surr3a1   
Дата:   17-05-17 08:57

Кои са тези игри, които ще се играят на тези антики?

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: sibirska   
Дата:   17-05-17 09:02

Това не е ле фотографски форум? Питай в БГ-МА*А. Очаквам следващата тема де е за пералня.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: teleskop   
Дата:   17-05-17 12:19

Xiaomi
Високо качество, цената е много добра, модел според потребностите.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: HepBeH_XaMcTep   
Дата:   17-05-17 13:19

Още един клас за Xiaomi
Не предлагат разни глезотии, но за сметка на това получаваш един прекрасен, работещ и надежден телефон.
Също си заслужава да се види какво предлагат Huawei/Lenovo

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: Synthy   
Дата:   17-05-17 14:02

Nexus е истината. Или Google Pixel, ама той е едни безумни пари...

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: lamerko   
Дата:   17-05-17 14:17

Nexus? Защо?

Всяка версия се прави от различен производител като еталон за текущата версия на Андроид. С други думи - дори не знаеш кога е LG, Samsung и т.н. Компонентите там са "събери части", според наличностите за деня (наскоро имаше скалдал по този повод и с флагмана на Хуавей) с цел достигане на ценовия таргет на Гугъл и да остане за печалба.

Да не се лъжем - в момента няколко китайски производитела вадят най-добри оферти като цена/качество/производителност (впечатляваща комбинация) - Xiaomi, OnePlus Meizu...

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: Synthy   
Дата:   17-05-17 14:26

За нексус не си прав. Наистина не знаеш, кой го е направил, но не е и нужно. От Гугъл ти гарантират, че това е телефона,както те си го представят с гарантирано от тях качество. Кой е сложил компонентите... все тая е. Зад телефона стоят гугъл.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: lamerko   
Дата:   17-05-17 14:34

Наистрина не го вярваш това, нали? Едиснтвеното, което гарантират Гугъл, че техния ЧИСТ, НЕМОДНАТ Андроид ще върви на масово евтино устройство от нисък до среден клас. Гугъл не правят телефони (жалко за Моторола) - те просто гарантират за софтуера си.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: crocodile   
Дата:   17-05-17 14:36

Tо и зад нас стои НАТО ма това не пречи на терористи да правят атентати и да ни налагат условия като на умствено изостанали ? Китайците предлагат качествени телефони и продават телефоните в голям обем почти по себестойност .
Аз се спрях на бюджет до 200 лв и исках да получа каксималкото за парите си . Вместо да дам 1000 лв за galaxy S7 , избрах xiaomi redmi note 2 и фотоапарат Panasonic LX7 за цена под 500 лв двете !

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: Synthy   
Дата:   17-05-17 14:36

Гарантират и за хардуера. Затова и телефона се продава като Гугъл Нексус, а не като LG D821 (примерно).

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: Mytronix   
Дата:   17-05-17 16:24

HUAWEI P9 Lite [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: Sassho   
Дата:   17-05-17 17:21

>>>>>>Автор: Synthy
Дата: 17-05-17 14:02

Nexus е истината. Или Google Pixel, ама той е едни безумни пари...
<<<<<<<<<<

Няма истини при телефон - откъдето и да погледнеш си е играчка Правилния избор започва от очакванията и изискванията на купувача. Съдейки по въпроса в темата - основно за разговори.
Това камери , игри , ъпдейти май не са приоритет.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: goldstar   
Дата:   17-05-17 17:30

От както излезе iphone 7 plus , и за снимки е перфектен и за игри. Има и режим за портрети , чудесен ми е и съм много доволен даже предоволен. Сумата е солена но кефа цена няма[smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: lamerko   
Дата:   17-05-17 18:28

Sassho: пише си ве - за ИГРИ. То затова и стана цялата тема офтопик :)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: Sassho   
Дата:   17-05-17 18:31

Кви игри на iOS ви гонят не знам - имате ли Doom 3 , RTCW , Half-Life 2 , Half-Life , Star Wars , Max Payne , Fahrenheit и т.н ? Имате грънци [smile]

@lamerko - aaaa , не съм видял че не съм си сложил цайсите.
Ама то жена игри , няма да са някакви убийствени портове , най-много Angry Birds , Talking Tom - каквото и да вземе все ще върши работа. Важното телефона да е лъскав , пък ако пише и Samsung отпред значи това е [smilie5]

..ето кви игрици чат пат джиткам
http://images.vfl.ru/ii/1495035571/92888c92/17259063_m.png




Публикацията е редактирана (17-05-17 18:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: Zvezdelina_Radmilova   
Дата:   17-05-17 21:23

Игрите детето ще ги играе, като казвате че са стари моделите, предложете ми нещо по-ново до 600-700лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: samurai2   
Дата:   17-05-17 21:46

Я му купи един PS-4 на малкия [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: Sassho   
Дата:   17-05-17 21:52

@Radmilova - телефон за дете за 700лв ? Искам и аз да съм ти дете [smilie5] За игри телефон със Snapdragon процесор , дали ще е Samsung , HTC , Sony , LG няма значение. LG G2 мисля че е много подходящ за тази работа и евтин.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: crocodile   
Дата:   17-05-17 22:17

Така , щом е за игри по скоро му трябва таблет и то мощен , Galaxy Tab S 10.1 мисля че ще е идеален . Както казаха по горе най добре е вобще да се купи PS 4 или Xbox , там е истината . Ако държите обаче на андроид устройство най добре е голям таблет с голяма батерия и мощен хардуер. Телефоните бързо прегряват при игри а горещата батерия пада много по бързо , процесора се забавя и игрите почват да лагват.
Прегряването зависи от площа която отдава температурата а при телефоните тя е по малка и ако поиграеш половин час на телефон с някоя сериозна игра то той става на котлон и батерията си заминава.
Щом бюджета ви не е решаващ взимайте най доброто , аз предпочитам продуктите на самсунг , ако ще е телефон или таблет да е от "S" серията , там се ползват най добрите им процесори и екрани.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »