Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: jingov   
Дата:   17-05-17 22:52

по перфомънс Антуту 95000 съм ги подредил
На жената взех Ксиаоми Редми Ноте4, Ле Еко Ле Про3 никак не е зле и като отзиви.
Аз лично ще изчакам , за да видя дали вси пак няма да излезне някой сърфейсфон.


Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: Sassho   
Дата:   17-05-17 23:32

Пърформанса има малко общо с игрите. Принципно китайфоните си имат проблеми със съвместомост с игрите , особено с платените.
Взимайте си телефони от доказани производители - Samsung , HTC , LG , Sony ако искате всичко да е ОК от кутията и да не самоделствате.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: crocodile   
Дата:   18-05-17 11:47

Глупости на търкалета , нямало съвместимост с игрите , друг път. Ако взимате таблет за 50 лв може и да няма ,но ако вземете нещо свястно няма да имате проблем. Китайските марки вече изпреварват основните играчи на пазара и по характеристики , и по качество , за цената да не говориме.
Друг е въпроса че марката се възприема като статус от някои , няма значение колко струва , важното е да има нахапана ябълка на гърба.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: lamerko   
Дата:   18-05-17 12:03

Китайските таблети на племенниците са от възможно най-евтините решения под 200 лв. (как ги трошат - нямам идея) - на практика досега не е имало игра от маркета, която да не тръгне. Вярно, че маркета предлага като цяло съвместим с устройството софтуер (по предварително зададени данни от разработчиците), но не е имало нито един случай на "липсваща" игра и т.н., а те сами си ги намират и се оправят [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: vkk1   
Дата:   18-05-17 12:04

Не се излагай и не слагай китайбоклуци с отхапани ябълки в едно изречение! Смешно е, та чак жалко! Може би те иска да е така, обаче не е, приеми го! Боклука си е боклук, както и да го наречеш!

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: lamerko   
Дата:   18-05-17 12:10

vkk1: високия клас "китайбоклуци" ще дадат много повече от отхапаната ябълка за технически грамотен човек. За редовия юзър - да, там ябълката ще го предпазва от него самия и ще се грижи за това, кое е важно за него. Аз бих потрошил подобна техника на втората седмица :)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: Sassho   
Дата:   18-05-17 13:11

От визуална гледна точка игрите по-добре изглеждат на по-малкия 5"-6" дисплей на телефона. Другия проблем е че за таблет повечето от култoвите Android игри ги няма в Goolge Play за съответния модел. Избора е Телефон защото хем служи за разговори , хем и за игри. За дете предлагам LG G2 и Galaxy S5 - и двата са пластмасови , здрави и със Snap 801 и Android 5.0 , тоест абсолютно всички игри тръгват на тях. Нови игри няма а много от старите не тръгват на Android 7 или 64bit хардуер.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: vkk1   
Дата:   18-05-17 15:45

какво ще рече технически грамотен човек?
аз съм софтуерен разработчик от 30 години насам, дали се броя?
Ако поне се доближавам до дефиницията, бих казал, че иос и андроид дори не са близо!
М.д. коментарът ми не беше към теб ламерко, а към въздесъщия и всичкознаещ потребител над тебе, който се обзалагам, че не се е докосвал до иос изобщо! Което обаче не пречи да плюва с лека ръка по всичко, от което дори си няма понятие! Къде камери, къде телефони, все е под ножа!
Извинявам се на останалите, че се намесих, но понякога не мога да остана безразличен към чутовните глупости, които се леят тука от абсолютни неграмотници!

Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: ipolit   
Дата:   18-05-17 15:45

Ето един хубав телефон
http://slotbg.com/smartfoni-24-meseca-garanciya/60-xiaomi-mi5.html



http://slotbg.com/272-tm_thickbox_default/xiaomi-mi5.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Съвети за нов телефон
Автор: MR_GO   
Дата:   22-05-17 08:38

HTC -то има ъпдейт до Андроид 6.0.1.И за игри е чудесен. Работи без грешка. Ползвам го почти 2 години. Единствено батерията му идва малка. Ако е за игри си вземи един таблет. Леново Йога Таб 3 18часа гледане на видео, ровене в нета и игри!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »