Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Хлебопекарна<голяма дилема>
Автор: prisonbreak   
Дата:   16-09-14 09:11

Колеги. Споделете мнение.
Жената ме е налегнала да купувам...
Каква марка ползвате?
Доволни ли сте?
Единственото което разбрах е за грамажа на хляба.

Бюджета ми е 300лв. макс.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: CatandGoddess   
Дата:   16-09-14 09:22

При налични 300 лв. разполагаш с около 0,82 хляба на ден в продължение на 1 година.
Ако я убедиш да меси или пече баница само 5 пъти в месеца ще имаш по приблизително 1 хляб на ден.

Отлагай, докато жена ти не се откаже или хлебопекарната стане и твоя мечта, тогава ще намериш решение [smilie24]

Имаш 1 година да я разубедиш[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: realnoncho   
Дата:   16-09-14 09:22

Обикновените хлебопекарни са с тъмни обективи и шумни матрици [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: ffoko   
Дата:   16-09-14 09:23

Жена ми ме налегна и мене. И купих. И децата се научиха да работят с нея. Но всяко чудо за три дена. Отначало я ползвахме, хляб, козунаци ... Стават хубави, но се изисква време. А ние нямаме такова и затова седи и събира прахта. Нашата е от 80 лева, куча марка. Майка ми си купи Мулинекс, за 330 лева. И разлика никаква. И двете бачкат както трябва и излизат хубави хлебчета.

Така, че поогледай се в магазините и каквато хване окото на жена ти.



Публикацията е редактирана (16-09-14 09:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: CatandGoddess   
Дата:   16-09-14 09:24

От друга страна, истински хубавия хляб е с по-едро зърно, шумът някак е оптически приемлив ,а втасва на тъмно. Не се засилвай към светло, там е за зъболекари[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: sigmadelta   
Дата:   16-09-14 09:27

Бюджета ще ти стигне. На мен повече ми допадат тез с две бъркалки. Ако имаш и село ,откъдето да се снабдяваш с брашно..[smile] Не прекалявай с консумацията, бързо се наддава на тегло ! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   16-09-14 09:30

Никонска,как каква! :)

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: prisonbreak   
Дата:   16-09-14 09:32

И село има, и брашно има...
Значи да гледам с 2 бъркалки.Другите екстри да ги заеба.Гледам с везни, с автоматично добавяне на ядки,стафиди.....

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: prisonbreak   
Дата:   16-09-14 09:35

Тя Никонската е купена. И светлото е взете...Ма ляба мъчи жената, че детето трябвало да яде домаше хлеб. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: da.fo   
Дата:   16-09-14 09:35

Задължително с 2 бъркалки - хем по добре разбърква сместа, хем и хляба придобива по продълговата форма. Другото е до програмите и това какво и слагаш. Правим с чесън, маслини, лук, разни ядки, тесто и тъй нататък - каквото се сетиш. Нашата е Ронсон за 130 лева. Доволни сме.


Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: prisonbreak   
Дата:   16-09-14 09:39

Абе, да прави там леб 1 година..Па ко се зариби жената, ще и купим нещо "СВЕТЛО" от порядъка на F/0.95

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: tzl   
Дата:   16-09-14 09:43

Няма смисъл от пекарни. Месенето на ръка е много по-бързо и ще избегнете тефлоновите съдове, пари за техника, място, което ще ви заема и ще знаете как да си направите елементарен хляб.



Публикацията е редактирана (16-09-14 09:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: addi999   
Дата:   16-09-14 09:47

Имам Мулинекс за 900гр хляб ,хубавото е ,че можете да си избирате брашната -аз ползвам пълнозърнесто,меля си овесени ядки , семена от лен, сусам ,слагам семки, орехи и се получава вкусен и полезен хляб .[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: Sentel   
Дата:   16-09-14 10:06

И ние имаме Мулинекс.
Почти 3 години, като не я използваме нон стоп, но правим 4-5 в месеца. Има отложен старт и бърза програма. Можеш и само тесто да месиш за други цели. Не е лошо - знаеш какво си сложил, буташ за 5 минути нещата и след 2-3 часа имаш горещ хляб по твой вкус.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: BirdOfPray   
Дата:   16-09-14 10:06

Прочетете тук - дори и домашния хляб, ако го правите с брашната, които се продават.. пак не е добре :(
Защо се оказва нездравословен дори приготвеният у дома хляб?


Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: sky-fan   
Дата:   16-09-14 10:11

Да ти продам мойта и без това не я ползвам. Купих я от ebay началото на тази година. Голяма за 1.5 кг с 13 програми. Ако имаш интерес пиши.



Публикацията е редактирана (16-09-14 10:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: sherbit   
Дата:   16-09-14 10:14

sky-fan голямо пресяване на снимките си направил

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: sky-fan   
Дата:   16-09-14 10:25

Да, леко се оттеглям...

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   16-09-14 10:25

BirdOfPray, тая статия е от типа "Оле майко, много съм неграмотна, ама ми се пише статия!". Технолог, а не знае, какво представлява ляво въртящ изомер на широко разпространена в природата аминокиселина (L-цистеин). А аскорбиновата киселина не е никакъв избелител, както се опитва да ни насочи авторката, а си е най-обикновено вит. С и се използва в случая, предполагам за коригиране на Ph-то на средата. Поне във фармацията често за това се ползва, освен, че се приема от хората и тривиално като...витамин С [smile]
И също е широко разпространен в природата. Всъщност, няма никакво значение за авторката,с какво брашно си меси хляба, защото в момента в който излезе от къщи и спре на първото кръстовище вече се е нагълтала и надишала с канцерогени и химични агенти, много по-страшни от някакви си Е-та в хляба.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: fotocolor   
Дата:   16-09-14 10:59

Вземи си на Мулинех,naj dobrite sa.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: 3DF   
Дата:   16-09-14 11:17

Имам Мулинекс с две бъркалки. Купих я преди 3 години идеята беше, че с две бъркалки прави по голям грамаж хляб и няма да си играя да правя всеки ден. Ползвах обикновено брашно и френската мая на прах. Елементарно се работи и се зарежда за 5 минути. Правих хляб на бърза програма за 1 ч. и 20 минути. Редовната програма е над 3 часа. Кой ще я чака. Хляба издържа до седмица мек и не мухлясва.
Правен от брашно, мая, вода, сол, захар. Ама май я претоварих нещо или си бе кофти бройка и мотора сдаде багажа. Някоя зъбчатка е изронена и като се натовари и спира да меси тестото. (То и за тестото си има чалъм -ако трябва да се добави вода или брашно.
ТА като се развали искат 60 лв за мотор и така ми седи.
Иначе съм правил и сладко в нея от портокали и от банани. Става добре.
Както казах с 2 бъркалки е по добре от колкото с една заради обема. Но гледай да не се претоварва.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: sherbit   
Дата:   16-09-14 11:21

Това е от уредите, които си купуват ...ползват 2-3 месеца. Като им мине мерака събират прах.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: allyx   
Дата:   16-09-14 11:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: prisonbreak   
Дата:   16-09-14 11:44

Тази поръчах вече.. :) Ще кажа мнение...

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: Тед   
Дата:   16-09-14 11:50

Честито и да покажеш първия хляб на снимка :)

Без майтап - ако жената/ите/ у вас качат 4-5 кг...почти сигурно ще е виновна хлебопекарната и накрая ще намери място на тавана [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: sherbit   
Дата:   16-09-14 11:50

амин

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: prisonbreak   
Дата:   16-09-14 12:00

Ще я ползваме малко, и после на някой баба.
Пък и нали има няколко сайта за продажби на всичко.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: fraction   
Дата:   16-09-14 12:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: prisonbreak   
Дата:   16-09-14 13:13

По принцип леб не ям.Трбва да има топенко(както го наричат по моя край).
Повече се прави тази покупка заради детето. Все пак попарките да са с домашно приготвени продукти.До като все още има такива.Че тия помии от магазините.

Дори сме решили и машина за кисело млеко да купуваме, но преди това ще пробваме на баба метода.С Родопското одяло.

@fraction : Важно е ние да ги налягаме, след 23:00ч.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: fraction   
Дата:   16-09-14 13:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: nevermess   
Дата:   16-09-14 13:25

prisonbreak имам същата от 3 месеца (предишната ми се счупи). Засега съм доволен, но и все не намирам време да опитам някои от по-екзотичните и функции.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: prisonbreak   
Дата:   16-09-14 13:32

Ако пробвам нещо екзотик, въпреки че жената със сигурност ще забрка поне половината рецепти от книжката, ще кажа кое става и кое не.

Тъкмо ще има кво да носим като ходим в балдъзата на гости. Кексче, тва онова....[beer]

Трябва да се опитат повечко неща.
Както например 24-70/2.8 , но не съм сигурен че тва е моят обектив. Ще го пробвам сега на 1,2 сватби и ще видим.
Може и той да попадне в раздел "Базар".


[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: sigmadelta   
Дата:   16-09-14 15:35

Да не забравиш да си купиш и електронно кухненско кантарче !

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: krist   
Дата:   16-09-14 15:53

Ще я ползва месец-два-три, и после ще открие, че тефлоновото покритие е вредно, и ще си стои в някой ъгъл [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: prisonbreak   
Дата:   16-09-14 16:15

Имаме кантарче... :) @krist. Квото такова, колкото толкова.После някой баба ще и се радва.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: Нели   
Дата:   16-09-14 16:49

Веществата, които тефлонът съдържа, са свързани с повишен риск от затлъстяване, диабет, рак на щитовидната жлеза, безплодие, изоставане в умственото развитие на децата. Затова специалисти препоръчват тефлоновите съдове да се сменят с емайлирани или от неръждаема стомана.Тефлонът съдържа перфлуороктановата киселина (PFOA), която според учени е свързана с болести на сърцето, инсулт и периферните артерии. В тефлоновите покрития се съдържа и опасното съединение перфлуороктансулфонат, който заедно с перфлуороктановата киселина може да предизвика заболявания на щитовидната жлеза.

http://rasper-bg.com/?p=662




Публикацията е редактирана (16-09-14 16:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: allyx   
Дата:   16-09-14 17:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: 3DF   
Дата:   16-09-14 17:24


За Тефлона де.

Наскоро имаше филм по DW Дойче веле . Пробваха три тефлонови тигана евтин среден и скъп 30 - 50 - 150 евро. Изводът беше да се вземе средния тоя от 50 евро. Но споменаха, че тефлона не се абсорбира от организма. Ако човек го погълне после го изхвърля.
Може и да се вярва на DW

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: jingov   
Дата:   16-09-14 17:32

Ако не ти пристигне с книжката срецепти наГорение, свиркай .Най гот е на 5та програма. Вземи си кантарче за 15 лв

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: BOZO   
Дата:   16-09-14 17:44

Това е поредната скрап в кухнята - ползваш я месец-два, пробваш всички функции и накрая я качваш на тавана при останалата скрап :D Ако има отложен старт е горино, програмираш си я и като се прибереш има топъл леБ... ама после втръсва да я миеш :D

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: ELII   
Дата:   16-09-14 18:01

Напълно не нужна и вредна покупка, при условие, че да си направиш един домашен хляб отнема много малко време.
Иначе повечето хора са доволни, ползват я известно време и след това като много неща прашасва някъде, някои пък се оплакват, че са напълняли. Най често чувам добри отзиви за Мулинекс. Аз също бях от хората, които смятаха да си купях, но се радвам, че не го направих.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: jino   
Дата:   16-09-14 18:02

Зимаш казан за рАкия и забравяш секкъв леб.[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: allyx   
Дата:   16-09-14 18:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: BOZO   
Дата:   16-09-14 18:30

allyx,
Идеята на лепопекарната е да муаш жежок леб еври дей :D Иначе в интерес на истината като сам си направиш смес от брашна без подобрители от лебопекарната лебо държи до една седмица, а купеЧкио леб се склекави за два дена :D
Прабаба ми разправяше, че навремето от лимецо се е месил и пекъл леб у неделя и са яли от него цела седмица. Ама тогава са работили по полето яко и не е имало време за глезотии, а е било и недоимък, та жежок леБ на масата не се е турало - ял се е по много. Пекли са го на фурни на дръва - сега от ЕС решиха, че това е бамбашка вредно и забраниха да се пече леб на такива фурни. [smilie18] Решиха, че и сланината е вредна, че и шкембе-чорбата искаха да забраняват, абдали!
Подкрепям казана за ракия - да живее! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: GenaDP   
Дата:   16-09-14 18:41

Основното предимство на хлебопекарната за мен е, че не се цапа из кухнята. Ръгаш продуктите вътре и вадиш готов хляб. А по обичайния начин после има да миеш маса посуда...

Имам Kenwood, ползвам го рядко, но тъй като прявя хлябове, които не се намират в магазинската мрежа - за мен има смисъл притежанието на подобно чудо.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: allyx   
Дата:   16-09-14 18:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: jino   
Дата:   16-09-14 19:03

Така е първо го вадиш после го ядеш.[smilie24]
Лебат де [smilie18] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: imitev   
Дата:   16-09-14 19:21

Не мий казана и бъркалките с вода и веро!

Изспиваш каквото им вътре и връщаш казана обратно. Бъркалките се почистват като изсъхне печивото чрез очупване...

Аз и жената хляб не ядем. Малката яде чат--пат но не прекалява.

Много по важно е да се научи да яде плодове и зеленчуци докато е време с личен пример от родителите!

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: BOZO   
Дата:   16-09-14 19:40

Братушките от стар леб, мая и захар си правят самогон... :D Става и за сухари.
allyx,
Сега е хептен мързелива работата, прибираш се и вместо да се цапотиш из кухнята поръчваш някаква мазня за вкъщи. Понеже съм дълбок провинциалист съм ограничил покупките от магазин до възможните минимални нива - снабдявам се с месо, яйца, сиренЬе, млЕко, плод и зеленчук от бабетата в близки и не толкова близки села, дивеч и високопланинска пъстърва също изпада като не ме мързи, боровинки, диви гъби и т.н. не с идеята за избягване на кардиохирургията, просто е по-вкусно и не е тъпкано с препарати разни.
Та за леБопекарната е хубаво да си смелиш зърно в селската мелница, от нивичката на някой байчо, а не пакетирано (БИО)брашно от магазина, ама е доста разправия. Домашен зехтин, орАси, тиквени семки и програма за дебела коричка, после преСно козе сиренЬе с мерудия и сладки домати [smilie18] Има едни монаси, правят краве сиренЬе, верно, 14лв. е килото, ама е с масленост 50%
Тефлона е притеснителен при високи температури, лебопекарната е гърчава от към греене.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: mirkata   
Дата:   16-09-14 19:55

текст prisonbreak , не искам да те разочаровам. Моето мнение съвпадна с други, които писаха, че бързо им е омръзнала. Преди 7-8 години и аз подтикнат от жената купих две хлебопекарни, едната на нас а другата за семейството на дъщерята. С една бъркалка, със 16 програми за всичко, с таймер, па не помня още с какво. Опитахме с таймера, на сутринта имаш топъл хляб...голям праз...малко хляб консумираме. Пускам я да меси тесто, жената не го харесва, на ръка било по добро. Дъщерята също разочарована- продадох и двете на половин цена. Внимавай с хляба- когато го вадиш понякога в него е и перката. И ако не ти харесва и изхвърлиш хляба с перката.... хмммм.... не ми се мисли....

навремето от тук черпех инфо и съвети. Мислех, че аз бърках, ама и други не харесват домашната хлебопекарна. Разбира се, че в нета има много инфо и само напиши в гугъл и я имаш.
ето
текст

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: jey6   
Дата:   16-09-14 21:08

тема във фото форум за каква хлебопекарна да си купя!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

и 2 страници коментари...
вместо да се затвори веднага.
[smilie23]

Скоро "фотография" ще е едно малко разделче в този форум.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: didesignbg   
Дата:   16-09-14 21:11

Имахме хубава тема в зоната, може да я потърсиш. Не е вярно че хлебопекарната ще стои и прашасва, това зависи от теб и от жена ти. На нашата и се взима здравето. За марка какво да те съветвам като ти си избрал. Аз купувах няколко, Мулинекс повече никога. Така или иначе хлебопекарните са еднакви, няма смисъл да плащаш х2 или х3. Първият Мулинекс с две бъркалки и не знам си какви екстри беше от проблемна серия, целият нет е пропищял от заклинили бъркалки, които чупят зъбчата предавка, разбира се бъркалките и тавичката не се покриват от гаранцията на Мулинекс. Според мен по-важно от броя бъркалки е разположението на реотана. Тези с реотан по средата на тавичката докарват по-добре изпечен отгоре хляб.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: JoeSatriani   
Дата:   16-09-14 21:11

Що бе? Тука от всичко разбират - от политика до етика. Къв е проблема да се пита за хлебопекарна?

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: ejel   
Дата:   16-09-14 21:25

Етика особено[smilie5]

А може ли съвет за сандвич преса или каквото й викат?

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: митко   
Дата:   16-09-14 21:40

Първите 3-4 години правих хляб 2-3 пъти месечно, оттогава я използвам само да ми меси тестото - после го пека на фурна - става много по-готина питка от кубичния хляб на хлебопекарката. Също и тесто за пици правя само в нея. Жената е най-доволна, че не я карам да меси тесто повече.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: nqkojsitam   
Дата:   16-09-14 22:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: burningice   
Дата:   16-09-14 23:04

На мулинекса й изгоря мотора малко след гаранцията. Ремонта бе повече от нова - куче марка. Кучата марка още работи.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: didesignbg   
Дата:   16-09-14 23:43

написа:

> Автор: jey6
> Дата: 16-09-14 21:08
>
> тема във фото форум за каква
> хлебопекарна да си купя!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
>
> и 2 страници коментари...
> вместо да се затвори веднага.
> [smilie23]
>
> ОТДАВНА "фотография" е едно малко
> разделче в този форум.
>
>
> [smilie24] [smilie24] [smilie24]
>

Нека да го оправя вместо теб

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: asahi   
Дата:   16-09-14 23:45

И моята ми омръзна преди 2 години, ама днес си купих едно автоматизирано сито с бъркалка и ще си врътна през уикенда един пълнозърнест.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: jingov   
Дата:   17-09-14 12:43

Въпреки, че съм съгласен с някои потребители, напр. jey6, трябва да кажа, че и фотографите са хора и хляб ядат ! Хлебопечката е гот работа, даже и с бира става лебът [smilie21]
И понеже няма не-фотографски раздел, така се получава !


Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: kimi   
Дата:   18-09-14 00:27

Тази Домашна хлебопекарна от Лидъл я ползвам от една година и съм много доволен. С две бъркалки и прави хляб до 1250гр. има и таймер за отложен старт. От днес гледам е на промоция в Лидъл за 99лв. и 3год. гаранция.



Публикацията е редактирана (18-09-14 00:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: quazimodo   
Дата:   18-09-14 09:01

Tрите най-важни програми за мен са: само месене и втасване; само изпичане и отложения старт. Като възможности - ако не правиш снимки за БГ мама, в хлебопекарната става всичко от до, даже и прекрасни козунаци с всички атрибути като конци и тем подобни.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: nikton1954   
Дата:   18-09-14 18:03

Жена ми уж не яде хляб, ама събота почва да пита: а бе, няма ли да направиш хляб?Като стане аз не мога да се доредя.Имам Moulinex с една перка за разбъркване.Става перфектен хляб както на външен вид така и на вкус и не мухлясва една седмица.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: mirkata   
Дата:   18-09-14 22:49

Тази тема според мен показва, че форума има празноти. Може пък да се поразширят разделите....Все пак тук освен професионалисти има и любители като мен и изобщо всякакви хора с различни интереси.
Както казва jingov [cool]
и фотографите са хора и хляб ядат !
Това разбира се си едно мое лично мнение и надявам се, че няма да разсърдя екипа на форума.
[beer]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »