Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: Purplita   
Дата:   16-07-13 14:58

Вчера 15.07.13, около 20ч на паркинга на ТВ Фантастико в Дървеница (София) ни откраднаха от багажника фотоапарат NIKON D700 със сериен номер 2350184, както и обектив NIKKOR AF-S 50/1.4G със сериен номер 320165, и за да е пълно щастието - бял лаптоп Toshiba.

Моля всеки, който попадне на информация за съмнителната продажба в сайт, форум, заложна къща или просто през ръка на гореописаните любими вещи да се свърже с мен при първа възможност.

Благодаря!


Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: marchello   
Дата:   16-07-13 15:09

[smilie10] ама какво се случва? Защо толкова се краде? 3 теми за 2 дни, егати! [smilie8]
Дано се намери техниката!

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: Нели   
Дата:   16-07-13 15:20

Ужас, направо не е истина.

Обявете го тук https://photoplanet.bg/page/9/izdirvana-tehnika.html
и дано се намери.

И по-добре оставете тел. за връзка, за да могат да се свържат с вас, ако се открие.



Публикацията е редактирана (16-07-13 16:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: trouble_sl   
Дата:   16-07-13 15:25

Хора, не си оставяйте техниката в колите, дори и в багажника. Слизате и си я носите, качвате се, пак си я носите. Може би писва, но това е единствената гаранция. Никога в колата.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: Purplita   
Дата:   16-07-13 16:28

Телефона за връзка е 0888 266 859.
Благодаря предварително на всички, които ще обърнат внимание на таьи публикация и се надявам да не се случва на никого!

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: Нели   
Дата:   16-07-13 16:29

Ами не е гаранция - познавам хора, на които са им крали техниката от вкъщи и такива, които са ги ограбвали на улицата. Така че да не ти се случва. Дано се намери.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: nikton1954   
Дата:   16-07-13 19:17

Дойдоха комунягите на власт и изпълзяха криминалните на светло.Бяха ги посгащили малко, но не би.На нас за един месец се опитаха да откраднат две Audi A4 - успяха само на едното да откраднат гумите с джантите.Тази вечер в магазина под нас казаха, че доста са зачестили обирите на чанти в обществения транспорт.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: W_T   
Дата:   16-07-13 19:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: pstoev   
Дата:   16-07-13 19:26

nikton1954 [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: sonda   
Дата:   16-07-13 19:28

Нищо да не се оставя в колата, а самата кола само с каско!! Всички чанти да се носят отпред, за да има видимост, а при по-скъпа техника- придружител...

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: mmjm   
Дата:   16-07-13 19:37

Дайте да не си говорим глупости за комуниги, гербери и зр. подобни боклуци! Лятото винаги има бум на кражбите и апартаментни - хората обикновено са на почивка, и джебчии - гастрольори от Румъния, и от паркингите в жегите хората са по-разсеяни.
Дано се намери техниката.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: nikton1954   
Дата:   16-07-13 20:03

Дайте да не си говорим глупости за комуниги, гербери и зр. подобни боклуци! Лятото винаги има бум на кражбите и апартаментни - хората обикновено са на почивка, и джебчии - гастрольори от Румъния, и от паркингите в жегите хората са по-разсеяни.
Дано се намери техниката.



Гарантирам ти, че е така, не си ли спомняш как отвличаха и си правеха каквото си искат.Не че съм за Герб, ама това е положението.Трябва да си сляп за да не виждаш.Даже днес Мишо шамара подкрепя Олигарски, защото бяха затворили част от бандитите като него.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: georgivelev   
Дата:   16-07-13 20:19

Кой пък е тоя Мишо Шамара?

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: mmjm   
Дата:   16-07-13 20:24

Мишо Шамара винаги е подкрепял тези, които са на власт, ако ще и марсианци да са. Нито едно от знаковите дела не приключи, не беше осъден нито един уял се политик, та този мегаломан си е отвсякъде произведение на комунистите, и генерал го направиха какво да говорим.
И ти помисли, винаги кражбите се увеличават драстично през лятото, не само в България. От жегите хората стават по-разсеяни и по-немърливи към вещите си. В студа също е така но гепачите не са така подвижни по обясними причини.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: exobexo   
Дата:   16-07-13 20:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: G.Grigorov   
Дата:   17-07-13 20:09

Purplita -На всеки голям магазин има камери гледащи към целият паркинг/предполагам, че сте извикали полиция/.Най-вероятно крадеца е заснет, просто трябва да се прегледат записите. Знаете точен ден и час, може да излезе нещо.
Имайте в предвид, че нищо не става случайно. Крадците просто си стоят и наблюдават и като видят някой да вади нещо от колата и да го слага в багажника и сте обрани задължително.
Успех и дано се намери техниката.


Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: lakosta   
Дата:   17-07-13 20:40

ааа ясно ли е кой ще ти разреши да гледаш записите [smilie8] много трудно...дори на полицията се дават трудно /а и те не се натискат да гледат кино/
Късмет!

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: Bumerang   
Дата:   17-07-13 23:31

Комунистите са виновни за всичко[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: photographist   
Дата:   17-07-13 23:53

И според мен кражбите зачестиха напоследък, но не искам да го свеждам до политическа власт. Най-вече се случават защото народа е гладен, без значение кой е на власт и ни управлява.
За една нощ 2-ма комшии изгоряха с А4-ките си, а кумата с А3-ка, явно има някаква Ауди банда.
Относно фототехниката, моите съболезнования за пострадалите! Често си мисля какво ли бих направил, ако видя някой в момента, в който ми разбива колата или чопли на входната ми врата в ключалката [smilie22]
Аз от едно време си знам и никога не оставям техниката в колата, та ако ще да слизам за цигари на спирката. Раницата на рамо и това е. Даже в Кауфланд не я оставям на гардероб, да - рискувам на излизане да ме проверява охраната и ги разбирам, това им е работата, но поне ми е спокойно, че всичко е с мен.
Познавам даже един колега, който всеки Божи ден си носи D7000-то с двата най скъпи обектива, които има в малка чантичка до работа и обратно, макар и да не работи като фотограф, просто за негово спокойствие и го разбирам... Не мога да си представя (а и не искам) сега някой да ми думне цялата техника и да остана без нищо, направо ще се откажа от фотографията като хоби...като знам какво ми коства да следвам мечтите си, пък остави сантименталната стойност...

За това колеги, обезопасете жилищата си и не оставяйте техниката си без надзор навън, ако ще да е и в багажника на колата, колкото и да сте разсеяни или да бързате!!!



Публикацията е редактирана (17-07-13 23:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: mmjm   
Дата:   18-07-13 00:24

Обезопасяването помага в 99,8% от кокошкарските кражби, но огледат ли се в нещо, по скъпо което притежавате намират начин да влязат. Затова не само обезопасяване, а и особено внимание от кого купуваме, с кого общуваме, и ако имаме деца тинейджъри, че и по-големи, с кого общуват те. Абе да не дава господ.
Дано се намери техниката, а и на колегите от другите подобни теми, в днешно време е малко по-лесно да се проследи, ма не е баш като по филмите. Дано имате късмет.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: pefoto01   
Дата:   18-07-13 00:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: pefoto01   
Дата:   18-07-13 01:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: compur   
Дата:   18-07-13 09:40

очаквам обяви за провеждане на курсове по стрелба и озаконяване на лично оръжие! [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: cicomanco   
Дата:   18-07-13 10:05

Предлагам при оставяне на фотоапарат в колата, той първо да се минира! Така ще намерите и него(или по-голяма част от него) и грабителя![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат NIKON D700 и NIKKOR AF-S 50/1.4G
Автор: nevermess   
Дата:   18-07-13 14:19

Автор: pefoto01
Дата: 18-07-13 01:36

nikton1954: Човек,не си падам по "комунягите",но още повече ме дразнят такива сини болшевики като твоята ограничена герберска особа!

pefoto01 Човекът може да е какъвто си иска, но не е квалифицирал лично никой участник във форума.... Самото ти изказване.... ме навежда на поне няколко квалификации, които мога да ти лепна, но ще си ги спестя.... ти се сещай.... Да напомня, че това е фото форум и обиди провокирани от политически пристрастия са неуместни и само може да доведат в дългосрочен план до изтриване на профила ....



Публикацията е редактирана (18-07-13 14:31)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »