Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Онлайн магазин за продажба на снимки и аксесоари
Автор: kirsena   
Дата:   14-05-13 00:34

Здравейте, върти ми се в главата идея и ми се ще да я споделя с вас.

Отговори на това съобщение
 Re: Онлайн магазин за продажба на снимки и аксесоари
Автор: kirsena   
Дата:   14-05-13 00:36

От известно реме се запалих по online търговията и някак си ми стана интересно да тествам различни системи.
Седнах, почетох, пробвах, пак почетох, тествах, пак почетох и конфигурирах ей този магазин с тестова функция.

http://bgphotos.site11.com


Приоритетно заложих да продава снимки на различни видове хартия, различни размери, рамки и различни аксесоари, но на практика може да се продава всичко, без забранените от закона стоки.
Каква е целта, защо точно това и би ли имало клиенти не ме питайте-незнам.
Защо точно тука споделям, също незнам.
Седя и се чудя- може ли на някой да му трябва точно това?
Идеята ми е ако някой му представлява интерес платформата като възможности и функционалност и вижда печелившото в нея, като не на последно място му се занимава, да прояви интрес към нея.
Всичко това може да бъде конфигурирано на платено от клиента място/хостинг, със собствен домейн/ с цел сигурност на данните и по-добра функционалност.

Ако до сега сте си мислили за точно такъв магазин и високите цените са ви спирали, ще дадете нещо, може и символично, ако ли не-да сте живи и здрави, сърдити няма да има.
Живеем в трудни времена, след не толкова успешни избори на парламент, криза е, цените падат, работа няма-всеки лев е добре дошъл.

Благодаря за вниманието и успех!

Моля ако съм нарушил правилата или съм сбъркал раздела, да бъде преместена темата на правилното място.

Отговори на това съобщение
 Re: Онлайн магазин за продажба на снимки и аксесоари
Автор: marto   
Дата:   14-05-13 08:39

Ето нещо подобно... http://www.artprintshop.eu/



Отговори на това съобщение
 Re: Онлайн магазин за продажба на снимки и аксесоари
Автор: cvety   
Дата:   14-05-13 18:22

"marto" какво подобно видя между двата сайта не ми стана ясно?
За магазина-добра идея, но ми се струва, че е повече ориентирана към фотографи разполагащи с печатна техника и хора имащи фотографски материали за продаване под ръка.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »