Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: momche_s_vyobrajenie   
Дата:   24-04-11 14:09

Да точно така! В темата става дума за фотографи(цъкачи) пътуващи на автостоп( в бг и по света) не обичащи да си губят времето, снимайки като японски туристи(цък цък цък и аре вкъщи на удобния диван да разглеждат stuff-a) или в случая аре не вкъщи ако свободното време го позволява ами хоп на следващата дестинация!

Моля хейтърите да не ме нападат в тая тема :)
не желая критика,а хора за компания с апарати да цъкаме ида пътуваме заедно.После споделяме снимките и си ги оставяме за сантиментален спомен :)

Търся момичета, за по-динамичен стоп. Понякога 30мин час е от основно значение да хванеш примерно някой залез или изгрев. Пътувам 24 часа през деня. Притежавам алпинистка екипировка,раница от 90 литра, палатка, прочие и съм готов за екстремни преходи с цел единcтвено снимане на разни трудно достъпни места. Очаквам некви луди като мен да ми се вържат :)

Работя всеки делничен ден, но предстоят адски отпуски и през годината съществуват национални празници(нерабптни дни) , а аз не празнувам традиции, оползотворявам всяко свободно време:)

скайп: xnikolanx
тел: 0878 26 31 08
http://purevolume.com/listeners/xnikolanx/photos
DSLR: Canon Eops 450D + обектив TAMRON SP AF17-50MM F/2.8 XR DI II LD


Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: minardi   
Дата:   24-04-11 14:20

Идеята е интересна ... но не съм момиче [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: s.lazarov   
Дата:   24-04-11 14:31

Идеята си я бива, не е като да не е осъществявана от много хора, но в България надали. Презюмирам, че търсиш момиче, защото ще е по-лесно на автостоп (това съм го установил от личен опит, хах). Успех и да покажеш някоя друга фотка от проекта! [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: BirdOfPray   
Дата:   24-04-11 16:07

И да покажеш някоя снимка с новия обектив... [smilie3]
А може и своя снимка да сложиш в Темата - да видят хората, че не си задръстеняк или страшен и опасен тип.... ще има само полза от една визуализация :))

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: momche_s_vyobrajenie   
Дата:   24-04-11 16:33

Прав си BirdOfPray! [smitten]

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs284.snc3/27872_126284287384541_100000089126865_323185_

Ето който се интересува повече:)
http://purevolume.com/listeners/xnikolanx/photos




Публикацията е редактирана (24-04-11 16:36)

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: sir_sky   
Дата:   24-04-11 16:45

Готина идея! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: asahi   
Дата:   24-04-11 17:42

Успех!

Кога ти остава време за спане, след като пътуваш 24 часа, и то само през деня?
Качвам често стопаджии. Ако не съм те возил ще те повозя някой път.

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: momche_s_vyobrajenie   
Дата:   24-04-11 18:20

asahi благодаря:) а за 24-ите часа имах предвид ,че пътувам по всяко време на денонощието, не съм от стопаджиите съобразяващи се с времето. То се съобразява с мен!

:)

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: momche_s_vyobrajenie   
Дата:   24-04-11 21:06

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: apollo   
Дата:   24-04-11 21:13

И аз качвах стопаджии и когато ми се наложи трябваше да си платя... резултат - стопаджии вече не качвам... така или иначе това е рисково решение и за двете страни с потенциален резултат да се занимава тъпата БГ милиция те такова видите ли [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: milenmarinov   
Дата:   24-04-11 22:44

- "Търся момичета, за по-динамичен стоп."
[smilie21] [smilie25] [beer] [smitten] [smilie3] [smilie5] [cool] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: atrifonov   
Дата:   24-04-11 22:57

а аз качвам момичета за по- динамичен стоп[smilie3] [cool] [cool] [smilie18] [smilie18] [smilie18] - шегичка

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: digitalgab   
Дата:   24-04-11 23:03

Ако може да опази себе си по време на стопа, трябва да е готов да опази и момичето. Но все пак защо да предлага рискове?
Стопа е пълен с неочакваности и рискове. През далечното време когато правех дълги преходи, помня един с интересна фамилия, както юркаше Волгата ме погледна и се осведоми, "Можеш ли позна на колко уискита съм?" [smilie5]



Публикацията е редактирана (25-04-11 07:30)

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: e-design   
Дата:   24-04-11 23:49

дилъра ти е добър ;-) поздрави го! не знам защо ти е нужна компания за този твой тип снимане ? ТО си е занимание самотно - или се добираш до кадъра или не ...кака, която да помага с автостопа...ми не, задължително пречи ..струва ми се, че приемаш ФФ като сайт за запознанства сякаш ..фото екипировката ти е "меко" казана недсотойна за такъв тип снимане. явно си надъхан, УСПЕХ ! [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: milenmarinov   
Дата:   24-04-11 23:55

Е, каката определено пречи на стопа....но много разпуска...добре се е ориентирало момчето...не му се меси...:):):)[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: momche_s_vyobrajenie   
Дата:   25-04-11 00:27

Ми не, причината е в мен. Немога да пътувам сам никъде. Депресирам се и ми е подтиснато, че немога да си говоря непрекъснато с някого. Разбирате ли аз съм от онзи тип хора които чувстват нужда и ПОТРЕБНОСТ, да разговарят с някого постоянно. Не съм самотен творец.НЕПОНАСЯМ САМОТАТА! Това ме убива и затваря. Мен забързания ритъм на живот, напрежението, динамиката, стреса, това ме вдъхновява и инспирира да творя. Наистина тогава се чувствам напълно жив и отворен, в кондиция, концентриран съм и действам сякаш на едно ново мн по-високо ниво ментално. Не случайно също и винаги си дигам нивото на АДРЕНАЛИН, ДОПАМИН, СЕРОТОНИН, ФЕНИЛАНИН, ЕНДОРФИН! Мозъка ми трябва да е доволен и задоволен,за да работи на по-бързи обороти. Просто съм такъв човек, има и такива хора. Немога да творя сам, немога да живея сам и чувствам потребност да общувам с някого непрекъснато. Можеби майка тереза неслучайное казала ,че общуването е основната потребност, а разберете аз съм толкова пристрастен към две неща - "музиката и общуването", че за мен те са необходими като въздуха за да съм в добра психическа форма.Постоянно трябва да ги приемам. Трябва да изливам информация, да обменям непрекъснато. Да приемам информация, да предавам непрекъснато.

Абе просто имам нужда от спътник. И е хубаво и той да е цъкачка, не случайно съм пуснал темата във фото форум, а не сайт за запознанства.[smilie3]
Не ме приемайте толкова несериозно [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: FilipPanchev   
Дата:   25-04-11 01:26

На истинския freegan не му трябва спътник, Николане!

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: posledenzalez   
Дата:   25-04-11 01:39

"Търся момичета, за по-динамичен стоп." Идеята ти е романтична... Развесели ме![cool] Не знам дали ще хванеш страхотни залези пътувайки на стоп с мадами, но каквото и да хванеш, гледай да се лекува с антибиотици...[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: FilipPanchev   
Дата:   25-04-11 01:46

Бе той търси момичета, защото повечето хора биха качили момиче и момче а не две или повече момчета. Предполагам. Има логика.

Blah blah blah "Не случайно също и винаги си дигам нивото на АДРЕНАЛИН, ДОПАМИН, СЕРОТОНИН, ФЕНИЛАНИН, ЕНДОРФИН! Мозъка ми трябва да е доволен и задоволен,за да работи на по-бързи обороти." blah blah blah

А какво стана с тея две строфи?

I don't even think about speed
That's something I just don't need

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: momche_s_vyobrajenie   
Дата:   25-04-11 02:53

FilipPanchev аз имам нужда от скорост за да усетя, че живея! Нужда от екстремни преживявания, които да се случват по-бързо от уловимите сетива на обикновения човек способен да види и усети. Не съм от спокойните, уравновисени и хармонични хорица движещи се бавно в точен ритъм с часовниковата стрелка.. Тик-так ,тик-так тактувайки звучно и отмервайки в такт. Ритъма на времето. Имам нужда И както споменах вече майка тереза не случайно е казала ,че общуването е основната потребност. Имам дяволска нужда да си общувам с някого! Иначе просто изкуквам сам.

freegan? btw аз съм vegan.[smitten] точно по етични причини. Но freegan не. Едно от основните ми несъгласия с това е ,че трябвало да се използват минимални ресурси. Не съм привърженик на пестенето и икономията. Икономията е майка на мизериятна. Аз вярвам в неизчерпаемите ресурси, не съм привърженик на хипарството. Не е това решението..



Публикацията е редактирана (25-04-11 03:02)

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: digitalgab   
Дата:   25-04-11 07:29

Сложи си под възглавницата книгата на Джак Керуак "По Пътя" и чети като Библия.
И пак, ако ще излагаш себе си на рискове, внимавай като поемаш отговорности за другите, щом предлагаш авантюри на момичета.



Публикацията е редактирана (25-04-11 07:32)

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: momche_s_vyobrajenie   
Дата:   25-04-11 17:34

Тренирал съм 6 години - 3 бойни изкуства - Wing Tsun, Eskrima и Muay Thai. Не, че има особено значение просто да се изфукам пред вас. [smilie25] И да понеже се спомена думичката библия се отвори силната ми религиозна алергия. Твърдо God-Free съм! Вярвам и разчитам единствено на силата в себе си, тоест единствено на мен. И една друга причина да имам нужда от спътник е желанието и суетата да бъда сниман и аз[shtrak]

Сантиментален съм.. трябва да имам спомен от всички места [smilie6] (със самоснимачка не е същото)



Публикацията е редактирана (25-04-11 17:53)

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: sickdreams   
Дата:   25-04-11 18:20

Заеби Джак Керуак............... FEAR AND LOATHING

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: autosvet   
Дата:   25-04-11 18:23

Имаш нужда от спътник - потърси юзъра с никнейм Лалинда. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: АВТОСТОП и Японски Туризъм!
Автор: stanimirusa   
Дата:   25-04-11 18:41

Все повече ми напомняш на героя от "127 часа" !

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »