Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ФБ група за осветление
Автор: elinchrom_light   
Дата:   31-05-10 10:49

Здравейте, заповядайте в групата дискусии и
коментари за фотографското осветление във ФБ. Независимо, че групата носи името
на един производител, тук сме отворени за всякакви коментари, информации
и новости, независимо от марката.

ФБ

Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: sir_sky   
Дата:   31-05-10 10:56

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: Lighter   
Дата:   31-05-10 11:01

Приветствам!!!
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: elinchrom_light   
Дата:   31-05-10 17:48

Очакваме предложения от всички за теми , дискусии, и каквото каквото интересува всеки от вас...

Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: dd5   
Дата:   31-05-10 17:52

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: elinchrom_light   
Дата:   01-06-10 22:35

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: elinchrom_light   
Дата:   04-06-10 09:21

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: asahi   
Дата:   04-06-10 09:28

Неква рекламка се промъква тук.

Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: glitter   
Дата:   09-06-10 11:58

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: zizomir   
Дата:   09-06-10 12:01

[smilie24] ...тъкмо Ви разглеждам постоянното осветление...[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: glitter   
Дата:   22-06-10 08:25

Искам да си купя Отражателен диск 5 в 1 - 91x 122 cm.
Може ли да ме ориентирате колко пари струва?
[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: джъмбо   
Дата:   22-06-10 08:53

редактирам поста с признание за неетично държание спрямо пусналия темата

извинявам се



Публикацията е редактирана (23-06-10 15:02)

Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: glitter   
Дата:   22-06-10 09:36

Имах предвид на Елинхром.
[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: freestyler   
Дата:   22-06-10 09:40

Големия не е за изпускане: Отражател 5W-100×150


Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: GenaDP   
Дата:   22-06-10 11:06

Е, щом сте рекли да си ги мерим...

правоъгълни отражателни дискове


Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: sirkhann   
Дата:   22-06-10 11:11

Аз имам от Динафос и НЕ съм доволен! [smilie23] Ципът е скапан и бялото не е баш бяло, ами отдолу има някакви червени букви, знаци, йероглифи, градиенти...

Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: ecobo   
Дата:   22-06-10 11:23

Аз имам "оригинален" DYNAPHOS и съм много доволен, перфектна изработка. Купувах го обаче от Щатско - може би има разлика [smilie3]

Не е ли чудесно, че няколко вносители предлагат подобни неща? Има избор - за всеки вкус.
Когато купувах моя отражател, в България почти нямаше внос, или пък цените бяха 3 пъти над щатските. Сега всичко е много различно [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: GenaDP   
Дата:   22-06-10 12:43

Аз имам "оригинален" DYNAPHOS и съм много доволен, перфектна изработка. Купувах го обаче от Щатско - може би има разлика

DYNAPHOS и DYNATRAN са търговски марки, регистрирана от някакви американци (може би са искали да звучат близко до DYNALITE - www.dynalite.com), и дълго време се продаваха в сайта www.amvona.com

Това бяха китайски продукти, производство на различни фирми, но брандирани с горните марки. Последно когато гледах преди година-две в амвона продаваха студийни светкавици на Quihe (от оранжевата серия).

Сега амвона е станал новинарски сайт, а осветление и аксесоари с марка DYNAPHOS и DYNATRAN се продават в множество американски фото-сайтове.

Българските DYNAPHOS са също търговска марка, копирала американското име, и също предлагат продукти на множество производители, но част от продуктите им не са брандирани с името DYNAPHOS, а носят името на оригиналния производител - JinBei, Aurora, YongJiang (YJJ).

Тъй че качеството на продукта не зависи от това кой го продава, а от това кой го е произвел...

Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: sirkhann   
Дата:   22-06-10 13:02

Не знам кой го е произвел. На моят има черно калъвче с дебел, черен надпис Dynaphos. Същият е купуван от едноименната фирма, поръчан през Фотосинтезис. Един ден ми дотрябва бяло за фон, обръщам хастара и - опа, изненада. Под бялото има някакви червени неща...

Тъй че колегата джъмбо, дето много обича да си пробутва боклуците във всяка тема във форума... му пожелавам да е жив и здрав и да не губи много клиенти.

Ама като се появи поредното оплакване от китайските мизерии, дето продават, вдига ръце и вика- аааа, то марка Динафос няма, те са произведени в някой китайски гараж, оправяйте се. Ама това, че продавачът отговаря за стоката, която продава, друга тема...



Публикацията е редактирана (22-06-10 13:03)

Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: ecobo   
Дата:   22-06-10 14:20

Гена, аз точно от anvona го купих моя, само че през търг в иБей на половин цена [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: elinchrom_light   
Дата:   23-06-10 00:38

Елинхром не произвеждат отражателни дискове, бленди и т.н.
Те имат в гамата си подобни неща, но са произведени от Манфрото, на които цената е доста висока, в пъти по-висока.
Но за около 10 години употреба, все още се ползват без проблем, и не се нуждаят от подмяна...



Публикацията е редактирана (23-06-10 00:38)

Отговори на това съобщение
 Re: ФБ група за осветление
Автор: sirkhann   
Дата:   23-06-10 13:43

Писахме си малко с Джъмбо на лични и дискутирахме, даже ми предложи да ми смени отражателя, ама няма да му го дам :D . Извинявам се, ако казаното от мен не отговаря на истината. Споделих своето мнение за продукт, продаван от тях, който при мен има забележки, а според Джъмбо- е единична бройка. Купувал съм и други неща от Динафос, внасяни и предлагани от тях и за тях нямам оплаквания, гледам, че и други хора има доволни от тях.

Също така, той явно не се усети, но сега видях, че съм ползвал думата "боклуци" като синоним на стоки, а не е равносилно на ниско качество, поне за тези, които съм ползвал или имам. Та някой да не реши, че правя антиреклама.

Отново за Джъмбо - изразих своето мнение и недоволството, че дори в теми на конкуренти, често ми се струва, че пуска реклами на собствената си фирма, което оставям на неговата преценка доколко е правилно.

М/у другото: чест им прави за многобройните спонсорства на пленери и събития, обученията, рекламата в сайта и т.н., поради което и аз гледам, като мога, да ударя едно рамо с пазаруването [smilie3]



Публикацията е редактирана (23-06-10 15:31)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »