Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 здрасти на всички
Автор: SadMims   
Дата:   28-09-09 13:20

и така от къде да започна :) преди година започнах работа във фото , и не правя кои знае какви снимки предимно снимки за документи и снимки на коли,работя с Fujifilm s9500 и напълно аматьорското ми мнение е че прави много добри снимки :) но като за лична употреба ми се струва много голям като размер... таа да мина по същество :) преди да ме вземат на работа тук не съм имала интерес къмм фотографията :) но сега не е така .. и понеже съм пълна невежа в областа ми се иска някои да ме насочи към хубава техника и т.н :) лятото снимах с panasonic lumix модел от 2005-2006 година и ставаха добри снимки (имам качени цели 2).
като цяло поста ми е зов за помощ и молба за съвет :) и понеже ми изкочиха маалко парици ми се иска да ги вложа добре :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: didesignbg   
Дата:   28-09-09 13:34

Ех, какви хубави работи си мисля за собственика на фотото в което работиш...
Да е жив и здрав[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: darksorrow   
Дата:   28-09-09 13:36

да, готина тема си пуснала, показателна е.

къде бачкаш, каза? [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Георги   
Дата:   28-09-09 13:37

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: SadMims   
Дата:   28-09-09 13:38

в КАТ :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   28-09-09 13:40

Инвестирай малко в самообучение. Гледай повече фотография, изложби, чети книги. Ползвай за сега фуджито, а като ти просветне малко, тогава мисли какъв фотоапарат да си купиш:)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   28-09-09 13:40

да видим малко снимки на коли [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: the_drug   
Дата:   28-09-09 13:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pstoev   
Дата:   28-09-09 13:51

искаш да е малък,така ли..
ето първи вариант..olympus e-p1,малък със сменяема оптика и голяма матрица в бг е 1400лв
http://magazin.photosynthesis.bg/offer/200404010003.html


http://a.img-dpreview.com/reviews/OlympusEP1/images/inhand1.jpg



sigma dp1,малък с фиксиран обектив и голяма матрица,има много добра цена 700лв
http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=2&base=&cat=46&producer=SG&from=&to=&filter=



http://a.img-dpreview.com/reviews/sigmadp1/images/sigmadp1_3q-001.jpg


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Пешо   
Дата:   28-09-09 13:59

Да кажи кое е фотото...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kirsena   
Дата:   28-09-09 14:05

"Кашалотска" тема[smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: guciguci   
Дата:   28-09-09 14:15

Виж сега има ли смисъл да си купиш сега 6 мегапикселово апаратче,пък после ще ти се прииска огледално рефлексен,да си сменяш обективите. Пък ще минеш на 10 мегапиксела,ама след време и те няма да ти стигнат,защото другите вече имали 21 мегапиксела,представяш ли си... Така че моето предложение е,в зависимост от това колко парички си събрала,си вземи една от тези системки:

http://magazin.photosynthesis.bg/category/290


Някои от тях са евтинки,други са по-скъпички,но там вече ти си решаваш. Доволна ще останеш. [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: the_drug   
Дата:   28-09-09 14:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: guciguci   
Дата:   28-09-09 14:26

Туй беше шега,ей !! Да не вземаш сега да продаваш апартаментите и земите ![smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: SadMims   
Дата:   28-09-09 14:30

:O :O :O амииии ... wow :) тезии цифри са далеееч НАД моите възможности

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: the_drug   
Дата:   28-09-09 14:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kirsena   
Дата:   28-09-09 14:35

Ако послушаш "guciguci" шефа ти във фотото ще ти говори на "Вие уважаема" и в очите му ще прозират нотки на страхопочитание.
шегичка[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tofo   
Дата:   28-09-09 14:40

Щом питаш какво да си купиш-рано ти е. Когато наистина ти потрябва ще знаеш и точно какво.[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mitku   
Дата:   28-09-09 14:48

Като начало, щом е почнало да ти харесва туй "занимание" - вземи от базара едно тяло Nikon D80 и един обектив Nikkor 18-70 (и двете на старо, естествено), за около 900 лв. да речем. А после като се доизучиш с него, вече ще знаеш какво още ти трябва. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   28-09-09 21:09

Влагай пари в обучение. Все още не си разбрала, че не апаратът е калпав.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: guciguci   
Дата:   28-09-09 21:22

А сега сериозно. Ако аз сега трябваше да мисля за огледално рефлексен фотоапарат(със сменяема оптика) може би бих започнал с Olympus E520 с двата китови обектива 14-42 и 40-150. Супер лек и качествен комплект за парите си. В момента в базара се продават поне два такива комплекта за около 750-800 лева. Хубавото на Е520 е,че има вградена в тялото стабилизация,а тя определено ти е нужна и винаги ще ти е нужна. Има също автоматчно почистване на матрицата от прах. Да,Олимпус има най-много шум в кадъра,но щом ще минаваш от сапунерка на DSLR ,ти не само,че няма да го забелязваш,а дори ще се чудиш как е възможно да има толкова качестена картина и с какво си снимала до сега....
Хубавото при Олимпус е,че китовия обектив,който се намира за около 120-150 лева е много по-качествен от китовите обективи на всички останали марки фотоапарати.
Ако някой мисли,че съ казал нещо невярно,нека ме опровергае,но моето мнение е ,че този комплект е най-подходящ за начинаещ и то жена.

P.S. Ако решиш да търсиш от марката Канон или Никон за тези пари (800 лева) с такива обективи,ще вземеш МНОГО по-лошо качество !!



Публикацията е редактирана (28-09-09 21:24)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: SadMims   
Дата:   29-09-09 09:30

мерсиии на всички за компетентните им мнения :)няма да се сърдя на още предложения :P

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ErotilA   
Дата:   29-09-09 10:25

Що се гаврите така с момичето. Като изкарате курсове за шофьори трабант ли си вземате да карате първите две години. ПОсле с него какво става да не го заемняте с оооо или конче на два крака. като си запазвате маслата и ремъците и здраво си стискате кормилото на трабанта. След като има пари да си купи това окето е наложено и утвърдено като марка и като аксесоари за целта за която иска да снима. Обективите според това какво ще снима а тялото според оставащите пари. Имаш възможност да избираш от 4 основни производителя помощ ще ти окаже опита ти до сега и консултантите от магазините избора ти ще си го направиш. Ако нямаш опит с някой разбиращ на кебапче и бира и ще се кефиш и ще подскачаш от кеф докато си отваряш кутията със техниката.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   29-09-09 10:33

като знаете заплатите по фотата защо се чудите на темата?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   29-09-09 10:34

А после във вестниците ще пишат за пишман туристи с големи апарати, изкачващи Рила с лифт.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »