Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 открадната техника !
Автор: ваймс   
Дата:   23-08-09 03:55

И аз ще се обърна към вас с молба за помощ отправена към будни съзнания. Вписвам се в редиците на ограбените:

- Canon Eos 5 D – сериен номер – 0730401183
- Canon 24 – 105 L
- Canon Speedlite 550 EX

Безкрайно кратък и лаконичен съм, но просто нямам сили за повече подробности от рода на това как са ми разбили апартамента и .... Надявам се, ако някой от вас има инфо да се обади - 0886 86 23 28 - Иван. Благодаря ви!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vgramatikov   
Дата:   23-08-09 05:01

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mitakabus   
Дата:   23-08-09 07:39

Уф, направо вече стана да се молим - да зема да отида да запаля свещ в някоя църква да не съм следващя! Огладняха в тая криза бабаитите за съжаление! [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gbrain   
Дата:   23-08-09 07:53

Ебаси, много начесто почнаха да крадат [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ecobo   
Дата:   23-08-09 16:04

Гадно! [smilie2]

Не се отчайвай, ще си купиш други, по-хубави [smilie24]

Крайно време е да се затворят заложните къщи [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ka7   
Дата:   23-08-09 16:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: открадната техника !
Автор: zheleff   
Дата:   23-08-09 16:21

Тъпото е, че и със затварянето на заложните къщи нещата няма да се оправят. Като има търсене има и предлагане. А още по-тъпото е че съм сигурен в едно - никой от нас няма да си купи техника без да научи от собственика повече от това което гадната продаваща крадена техника измет може да обясни. И извода е че цапцаросани неща купуват такива мушмороци дето не знаят как да ги ползват истински. Абе тъпотияяяяяя.
След емоцията искам да предложа нещо рационално - пичове пишете в кой град се е случила случката, че тъпите копчета няма да обикалят с крадена техника по градовете според мен.
Ваймс, каквото и да ти кажа ще ти е все тая, ама дано се намери нещо.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ecobo   
Дата:   23-08-09 16:43

Крадена техника никога не се продава в града, в която е открадната, нито в съседния.
И мен ме окрадоха миналата година в Ямбол, техниката се появи след 2 дни във Варна, за жалост там я изтървахме. След 7 месеца я открих в София, в една заложна къща, с безценната помощ на един съфорумец, който бе купил обективите ми и ми се обади да си ги взема, след проверка на серийните номера... Евала на такъв човек! [smilie24] На всичкото отгоре не иска да му казвам името - хем честен, хем скромен [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danny_falin   
Дата:   23-08-09 16:43

толкова много скъпа техника се краде, къде я продават ? кой я купува ?
някак си не се връзва, за спорта ли краднат ?



Публикацията е редактирана (23-08-09 16:44)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ecobo   
Дата:   23-08-09 16:45

Еми мойто тяло, понеже е скъпо, бяха го изпратили да ги продават в Италия... Ама го върнаха...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jekopj   
Дата:   23-08-09 16:52

На мен до сега успяха само един планински бегач да ми откраднат,но съм 100% сигурен,че има канали за препращане на крадените велосипеди далеч от мястото на кражбата.Предполагам,че и за другата техника е същото.
Колкото до заложните къщи,проверките за произхода на заложените стоки и жестоките санкции ще намалят охотата от приемане на явно крадена стока от страна на собствениците на заложни къщи,но те още са далеч назад явно като приоритет на новото правителство,че много "работа" им оставиха "Другарите"...[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: xaerial   
Дата:   24-08-09 15:38

за спорта си струва да му разбиеш главата на едно такова крадливо куче .... [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobihot   
Дата:   24-08-09 15:43

Велосипедите чух, че ги карат в македония.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Mario007   
Дата:   24-08-09 15:59

Да пишем на Канон, да вградят в апаратите по един чип, който да блокира цялата техника, ако снимащия не натисне копче на дистанционното към апарата. Поне ще ги ограничи малко.
А когато тарашат апартаменти, едно от решенията е мграден сейф в стената. за да го разбият ще им трябва първо време и второ ще се вдигне шум.
Абе да пази Господ.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   24-08-09 16:04

Мамичката им дано им изсъхнат ръцете...
дано се намерят нещата, колкото и малък да е шанса... [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: GOSPODIN   
Дата:   25-08-09 00:32

Отново ще разровя л****та, но не забравяйте, че подобна професионална техника се купува от наши колеги без свян, а мнозина от тях са в този форум.

Освен мутрите в заложните би трябвало да се наказват и "колегите" купуващи явно крадена техника, като с например ...ректална фотография с поне 200мм.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nikola_bathory   
Дата:   25-08-09 09:27

Спокойно, Бойко всичко ще окраде, ъъъ искам да кажа оправи!! [smilie18]

Отговори на това съобщение
 @GOSPODIN
Автор: thomas   
Дата:   25-08-09 09:44

Не е важно само фокусното разстояние да е над 200 мм, трябва и светлосилата на "обектива" да е възможно най-голяма, което обикновено се реализира чрез по-голям диаметър... :-)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »