Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Nikon D3X с награда от EISA
Автор: danbi   
Дата:   20-08-09 15:11

За най-добра професионална камера

Nikon D3X Digital SLR Camera Recipient of EISA Award

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   20-08-09 15:16

Абсолютно нормално и очаквано е това, няма друга про камера в момента с тези характерстики и няма друга про камера излезла през последната 1 година...
Догодина ще е Канон с 1Дс мк4, след това ще е новия Никон, това е ясно...

интересно е че след обективите липсват Канон и Никон и няма storage устройство? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   20-08-09 15:19

Малко повече инфо за отделните награди

http://www.eisa.eu/awards/photo



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tziko   
Дата:   20-08-09 15:19

Ех.. кога и моито D60 ще вземе награда...?[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   20-08-09 15:21

сониту не е ли про камера [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   20-08-09 15:25

Много са ми странни тези номинации -- някои са адекватни, докато други .. доста произволни.
Но вероятно си имат критерии.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   20-08-09 15:35

Не е про камера разбира се

не мога да си представя А900 примерно на 1.5м кадъра с 2-3 сменен затвор... някак си не го виждам... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mitku   
Дата:   20-08-09 15:55

И аз съм метнал очо на едно от нещата в таз класация (Sigma 24-70/2.8 HSM), но да видим кога ще ме огрее (ще си намеря кой да ми донесе) на някаква по-сносна цена като за бели хора, а не като българската, че нещо не ме кефи да давам 50% отгоре. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   20-08-09 16:04

сложи опаковка мито ддс и доставка и ще е същата цена.... така че... искаш цена като за пират а не българска....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: otvorenia   
Дата:   21-08-09 09:16

Не я знам тази Сигма, сигурно е добра. Щом е така предполагам че трябва да си купиш и добър филтър. За 82mm филтър цената също е ..



Публикацията е редактирана (21-08-09 09:18)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vgramatikov   
Дата:   21-08-09 09:19

Не виждам какво дърво като 500д има повече от д90 [smilie18]
Доста...формални наградки :) [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mitku   
Дата:   21-08-09 09:56

@джъмбо, ясно е туй - причините ги знаем, а и за цени винаги могат да се намерят, но за съжаление не искам аз да съм потърпевш и да давам с 50% отгоре. Сори и за бюджетния недостиг и за несъбраните ДДС (20%) и мита (доколкото гледах е 6.7% за таквиз обективи) и за неосъществената доставка (до 50 лв. за единична бройка) и т.н. Но да оставим тоз офтопик... сори отново.
@отворения, имам си филтър на 82 мм - и сега имам подобна Сигма, но дърт модел. Но таз новата е доста по-добра... но пък и затова не бързам за никъде.
@пд, голям праз кой какво бил сложил в някаква класация. То ака човек не може сам да си направи изводите и разчита на таквиз класации... ехеее. А и Д90 е модел от 2008 и може изобщо да не е "играл" (не съм гледал подробности и кои са били другете претенденти).

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vgramatikov   
Дата:   21-08-09 09:59

true [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »