Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Малко дизайн и малко изкуство
Автор: pablo3   
Дата:   16-08-09 11:32

Здравейте,
Искам да споделя с Вас моите идеи и концепции в областта на дизайна и някои неща в сферата на изкуството - www.pavel3.deviantart.com/gallery/. Подготвям още интересни разботки, но съм малко предпазлив дали да ги излагам, защото много крадлив народ се е навъдил, който не уважава труда и авторско право, но няма как трябва да се рискува. Все пак трябва да ме оценявате ВИЕ, като хора занимаващи си с фотография усещате нещата в пространството и улавяте състоянието на формата. За мен е много важно да го споделя с колеги от други визуални изкуства, макар аз да спадам повече към по-пластичните, функционални и занаятчийски узкуства. Непрестанно споделям и показвам идеите и творенията си и независимо от това дали са професионалисти, клиенти или обикновенни потребители, които просто гледат, а аз уважавам всяко едно мнение. Занимавам се с продуктов дизайн от време на време, което все пак е основа на професията ми. Скулптурани модели и образи на фантастична, комикс и филмова тематика са ми едно ново занимание, с което мога да покажа способностите си в моделирането и скулптурата. Изработката на детайли и промишлени изделия го правя, първо защото мога и второ, защото падат пари :). Екстравагантни отливки и фигури е много общо казано, но общо взето е в моята област на способности .. Аеродинамични части за мотоциклети, автомобилии или водни превозни средства, са по-комерсиалната част от моя живот . Седалки, стъкломатови мебели, малки обекти, прототипи, макети, скулптури , калъпи и отливки, и т.н. , а и още много неща в сферата на дизайна, моделирането и продуктите го правя, защото има какво още да се предложи като услуги на пазара. Надявам се да задоволя вкуса Ви на творци и най-вече на хора с различни предпочитания и наклонности в сферата на дизайна и изкуството. Единственото, което мога да кажа, че се старая да се развивам непрестанно в различни насоки - моделиране, разработка на прототипи и изделия, продуктов дизайн, екстравагатни разработки, изделия и подобни неща.

С Уважение:
дизайнер Павел Влахов


уеб галерия: www.pavel3.deviantart.com
skype: pavence

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pstoev   
Дата:   16-08-09 13:14

похвално е желанието ти да твориш...но за сега резултата е доста посредствен..[smilie2]не се обиждай но нещата ти изглеждат като на 16годишен а не на 26...



Публикацията е редактирана (16-08-09 13:16)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snoopoff   
Дата:   16-08-09 13:47

Що бе, има интересни неща, поне според мен.

Успех на автора!

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marchello   
Дата:   16-08-09 16:04

всичко хубаво, ама тези чанти какво правят там?! [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vladovg   
Дата:   16-08-09 17:30

Имаш много добри идей особенно в интериора

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: RustyGun   
Дата:   16-08-09 18:38

Похвално! Продължавай смело напред! [smilie24] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fotografinq   
Дата:   18-08-09 17:06

Чантите ми харесват дори и да не са мой стил...и не само чантите :) Успех[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Synthy   
Дата:   18-08-09 17:17

имаш добри неща (мебелите особено повечето ми допаднаха - кухните). Много ми хареса "black woman" и вариациите и. Смело напред [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »