Харесвам с лек кроп отгоре и по силен кроп вляво.
Хубав момент ... бих оправил тъмния ореол около "модела" Поздрави!!!
Хубава композиция, цветове, но на 3.5? Поне f8 или f10 трябва да се затвори, макрото иска рязкост.
Може би една крачка в ляво или в дясно/ако е било възможно/!
Красиво! Предложил съм лека промяна в кадрирането, според моя вкус, празното пространство в дясно малко натежава.
Може би растението и калинката да не са точно в центъра на кадъра! :)
Самотен фургон в полето....Хубаво е да се засили контраста и рязкостта.
Много хубаво! Леко намаляване на осветлението ще даде дълбочина.
Хубаво...бих намалил небето отгоре!
Хубави на бял фон,но....не бих отрязвал лалето в ляво ,а и отгоре би трябвало да се намали пространството.
Чудесна картинка! Отдолу, нефокусираната част бих изрязал до квадрат. Може би ще подхожда и някаква рамка?
Добре, но може би трябва да се извади сянката, която пада в горния ляв ъгъл! :)
Хубав портрет, но...преекспонираното на носа не стои добре.
Много хубаво....бих махнал вертикалната линия в ляво.
Интересни персони и добре заснети, но кадрирането куца ... най-вече отдолу, с отрязаните ръце и лакът!
Два пръста от главата до горната граница на кадъра!
Хубаво, но лично аз бих премахнал клончето, което преминава през горния ляв ъгъл! :)
Само резката в горния десен ъгъл да беше кропнал. Иначе е магия!
Много пеперуди. Една на коляното е достатъчна, иначе става претрупано. Поздрави!
Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.
Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)