Useful comments

Useful comments of the week - selected by Editor
15.06.2026 y.

Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)

Photo:
Трите свята Земя, планина и небе
Useful comments
07.04.2024 y.

Харесвам с лек кроп отгоре и по силен кроп вляво.

Photo:
Лебед
06.04.2024 y.

Хубав момент ... бих оправил тъмния ореол около "модела" Поздрави!!!

Photo:
В момент на просветление
06.04.2024 y.

Хубава композиция, цветове, но на 3.5? Поне f8 или f10 трябва да се затвори, макрото иска рязкост.

Photo:
(no title)
05.04.2024 y.

Чудесен портрет! Може и един вътре!

Photo:
Тя
05.04.2024 y.

Може би една крачка в ляво или в дясно/ако е било възможно/!

Photo:
Антверпен
03.04.2024 y.

Красиво! Предложил съм лека промяна в кадрирането, според моя вкус, празното пространство в дясно малко натежава.

Photo:
Капчица утринна роса
03.04.2024 y.

Може би растението и калинката да не са точно в центъра на кадъра! :)

Photo:
На разходка
03.04.2024 y.

Самотен фургон в полето....Хубаво е да се засили контраста и рязкостта.

Photo:
Пролет
02.04.2024 y.

Много хубаво! Леко намаляване на осветлението ще даде дълбочина.

Photo:
Пролет
01.04.2024 y.

Хубаво...бих намалил небето отгоре!

Photo:
(no title)
01.04.2024 y.

Хубави на бял фон,но....не бих отрязвал лалето в ляво ,а и отгоре би трябвало да се намали пространството.

Photo:
(no title)
31.03.2024 y.

Чудесна картинка! Отдолу, нефокусираната част бих изрязал до квадрат. Може би ще подхожда и някаква рамка?

Photo:
Цветовете на пролетта
30.03.2024 y.

Добре, но може би трябва да се извади сянката, която пада в горния ляв ъгъл! :)

Photo:
La fine
28.03.2024 y.

Хубав портрет, но...преекспонираното на носа не стои добре.

Photo:
(no title)
28.03.2024 y.

Много хубаво....бих махнал вертикалната линия в ляво.

Photo:
Пролет
28.03.2024 y.

Интересни персони и добре заснети, но кадрирането куца ... най-вече отдолу, с отрязаните ръце и лакът!

Photo:
(no title)
26.03.2024 y.

Два пръста от главата до горната граница на кадъра!

Photo:
Пролетно мечтание
26.03.2024 y.

Хубаво, но лично аз бих премахнал клончето, което преминава през горния ляв ъгъл! :)

Photo:
Всяка/магнолиева/пролет
25.03.2024 y.

Само резката в горния десен ъгъл да беше кропнал. Иначе е магия!

Photo:
Пролет в долината
24.03.2024 y.

Много пеперуди. Една на коляното е достатъчна, иначе става претрупано. Поздрави!

Photo:
фотосесия за бременни
Calibration scale

Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.