Красиво! Предложил съм лека промяна в кадрирането, според моя вкус, празното пространство в дясно малко натежава.
Може би растението и калинката да не са точно в центъра на кадъра! :)
Самотен фургон в полето....Хубаво е да се засили контраста и рязкостта.
Много хубаво! Леко намаляване на осветлението ще даде дълбочина.
Хубаво...бих намалил небето отгоре!
Хубави на бял фон,но....не бих отрязвал лалето в ляво ,а и отгоре би трябвало да се намали пространството.
Чудесна картинка! Отдолу, нефокусираната част бих изрязал до квадрат. Може би ще подхожда и някаква рамка?
Добре, но може би трябва да се извади сянката, която пада в горния ляв ъгъл! :)
Хубав портрет, но...преекспонираното на носа не стои добре.
Много хубаво....бих махнал вертикалната линия в ляво.
Интересни персони и добре заснети, но кадрирането куца ... най-вече отдолу, с отрязаните ръце и лакът!
Два пръста от главата до горната граница на кадъра!
Хубаво, но лично аз бих премахнал клончето, което преминава през горния ляв ъгъл! :)
Само резката в горния десен ъгъл да беше кропнал. Иначе е магия!
Много пеперуди. Една на коляното е достатъчна, иначе става претрупано. Поздрави!
Бих се пробвал да извадя още малко детайл от сенките.
Красива дама! Мисля, че ако модела се беше завъртял още малко от кръста , към обектива, нослето но дамата нямаше да стърчи пред лявата бузка , което обикновено се избягва при портретите и нямаше да има такива остри гънки на шията. Поздрави!
Приятно е! Аз бих рязнала отдясно и малко отдолу, за да избегна центрирането. :)
Чудна! Единствена забележка - бих направил прехода между фокусираните и нефокусирани участъци малко по-плавен, софтуерно :)
Много интересна ретроспективна снимка, но малко простраство опред и помалко отзад.Тези сенки на дърветата зад трактора са сякаш излишни. Накарай го тръгне този трактор! Иначе мотививът е отличен!
Ако не виждате всички степени на скалата мониторът ви не е настроен добре.
Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)