Полезни коментари

Полезни коментари за седмицата - избрани от Редактор
15.06.2026 г.

Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)

Снимка:
Трите свята Земя, планина и небе
Полезни коментари
24.03.2024 г.

Бих се пробвал да извадя още малко детайл от сенките.

Снимка:
(няма заглавие)
Коментар от:
24.03.2024 г.

Красива дама! Мисля, че ако модела се беше завъртял още малко от кръста , към обектива, нослето но дамата нямаше да стърчи пред лявата бузка , което обикновено се избягва при портретите и нямаше да има такива остри гънки на шията. Поздрави!

Снимка:
(няма заглавие)
Коментар от:
24.03.2024 г.

Приятно е! Аз бих рязнала отдясно и малко отдолу, за да избегна центрирането. :)

Снимка:
(няма заглавие)
23.03.2024 г.

Чудна! Единствена забележка - бих направил прехода между фокусираните и нефокусирани участъци малко по-плавен, софтуерно :)

Снимка:
(няма заглавие)
22.03.2024 г.

Много интересна ретроспективна снимка, но малко простраство опред и помалко отзад.Тези сенки на дърветата зад трактора са сякаш излишни. Накарай го тръгне този трактор! Иначе мотививът е отличен!

Снимка:
На полето
21.03.2024 г.

Чудесно! Бих махнал бялата хартийка или предмет в предния план.

Снимка:
(няма заглавие)
Коментар от:
21.03.2024 г.

Поздрави :)

Снимка:
(няма заглавие)
21.03.2024 г.

Харесва ми...мисля,че ако се засили сатурацията/с мярка/. и намали небето ше стане още по-добре.

Снимка:
Една нива от 2018 г.
21.03.2024 г.

Овчарят и стадото са много в периферията, иначе хубав пейзаж! ;-)

Снимка:
На паша
19.03.2024 г.

Чудесен, но и леко банален... бих пробвал да го извадя от статуквото с леко преформатиране в 16/9 или квадрат. Никой не е отрекъл златното сечение като способ за въздействие... така де :) Може да не съм, но може и прав да съм ;)))

Снимка:
Самотник
01.02.2022 г.

Щеше да е по-хубаво без кошничката, с тази обработка само тя внася силен контраст и излишно привлича внимание.

Снимка:
(няма заглавие)
Коментар от:
17.03.2024 г.

Трябваше да се дръпеш още малко...

Снимка:
(няма заглавие)
15.03.2024 г.

Хубаво, съвсем малко кроп в горната част, за да се премахне малкото бяло петънце, което остава над моста! :)

Снимка:
Ситовски водопад
15.03.2024 г.

Много хубаво! Бих кропнал мрежата най-отдолу ... ;)

Снимка:
(няма заглавие)
13.03.2024 г.

Хубав портрет! Коляното дърпа погледа, като светло петно в предния план, без него или с по-малка част, би било по-добре според мен.

Снимка:
(няма заглавие)
Коментар от:
13.03.2024 г.

Хубаво е, може би калинката и цветето да не са точно в центъра на кадъра! :)

Снимка:
(няма заглавие)
12.03.2024 г.

Добър детайл, но... цялото конче щеше да е чудесен

Снимка:
(няма заглавие)
11.03.2024 г.

Бих оставил повечко пространство/ въздух над модела! :)

Снимка:
(няма заглавие)
09.03.2024 г.

Супер, че си го видял това... обаче.. мое виждане разбира се.. тази лампа не ми допада как пресича двете съоръжения на заден план.. ако беше отгоре - над тях - мисля щеше да е по-добре... вероятно, обаче, гледната точка не го позволява.. Все пак е хубаво! Поздрави!

Снимка:
(няма заглавие)
09.03.2024 г.

Харесва ми,но бих намалил и от предния план ,и от небето!

Снимка:
(няма заглавие)
Calibration scale

Ако не виждате всички степени на скалата мониторът ви не е настроен добре.