Бих се пробвал да извадя още малко детайл от сенките.
Красива дама! Мисля, че ако модела се беше завъртял още малко от кръста , към обектива, нослето но дамата нямаше да стърчи пред лявата бузка , което обикновено се избягва при портретите и нямаше да има такива остри гънки на шията. Поздрави!
Приятно е! Аз бих рязнала отдясно и малко отдолу, за да избегна центрирането. :)
Чудна! Единствена забележка - бих направил прехода между фокусираните и нефокусирани участъци малко по-плавен, софтуерно :)
Много интересна ретроспективна снимка, но малко простраство опред и помалко отзад.Тези сенки на дърветата зад трактора са сякаш излишни. Накарай го тръгне този трактор! Иначе мотививът е отличен!
Чудесно! Бих махнал бялата хартийка или предмет в предния план.
Харесва ми...мисля,че ако се засили сатурацията/с мярка/. и намали небето ше стане още по-добре.
Овчарят и стадото са много в периферията, иначе хубав пейзаж! ;-)
Чудесен, но и леко банален... бих пробвал да го извадя от статуквото с леко преформатиране в 16/9 или квадрат. Никой не е отрекъл златното сечение като способ за въздействие... така де :) Може да не съм, но може и прав да съм ;)))
Щеше да е по-хубаво без кошничката, с тази обработка само тя внася силен контраст и излишно привлича внимание.
Трябваше да се дръпеш още малко...
Хубаво, съвсем малко кроп в горната част, за да се премахне малкото бяло петънце, което остава над моста! :)
Много хубаво! Бих кропнал мрежата най-отдолу ... ;)
Хубав портрет! Коляното дърпа погледа, като светло петно в предния план, без него или с по-малка част, би било по-добре според мен.
Хубаво е, може би калинката и цветето да не са точно в центъра на кадъра! :)
Добър детайл, но... цялото конче щеше да е чудесен
Бих оставил повечко пространство/ въздух над модела! :)
Супер, че си го видял това... обаче.. мое виждане разбира се.. тази лампа не ми допада как пресича двете съоръжения на заден план.. ако беше отгоре - над тях - мисля щеше да е по-добре... вероятно, обаче, гледната точка не го позволява.. Все пак е хубаво! Поздрави!
Харесва ми,но бих намалил и от предния план ,и от небето!
Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.
Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)