Useful comments

Useful comments of the week - selected by Editor
15.06.2026 y.

Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)

Photo:
Трите свята Земя, планина и небе
Useful comments
24.03.2024 y.

Бих се пробвал да извадя още малко детайл от сенките.

Photo:
(no title)
24.03.2024 y.

Красива дама! Мисля, че ако модела се беше завъртял още малко от кръста , към обектива, нослето но дамата нямаше да стърчи пред лявата бузка , което обикновено се избягва при портретите и нямаше да има такива остри гънки на шията. Поздрави!

Photo:
(no title)
24.03.2024 y.

Приятно е! Аз бих рязнала отдясно и малко отдолу, за да избегна центрирането. :)

Photo:
(no title)
23.03.2024 y.

Чудна! Единствена забележка - бих направил прехода между фокусираните и нефокусирани участъци малко по-плавен, софтуерно :)

Photo:
(no title)
22.03.2024 y.

Много интересна ретроспективна снимка, но малко простраство опред и помалко отзад.Тези сенки на дърветата зад трактора са сякаш излишни. Накарай го тръгне този трактор! Иначе мотививът е отличен!

Photo:
На полето
21.03.2024 y.

Чудесно! Бих махнал бялата хартийка или предмет в предния план.

Photo:
(no title)
21.03.2024 y.

Поздрави :)

Photo:
(no title)
21.03.2024 y.

Харесва ми...мисля,че ако се засили сатурацията/с мярка/. и намали небето ше стане още по-добре.

Photo:
Една нива от 2018 г.
21.03.2024 y.

Овчарят и стадото са много в периферията, иначе хубав пейзаж! ;-)

Photo:
На паша
19.03.2024 y.

Чудесен, но и леко банален... бих пробвал да го извадя от статуквото с леко преформатиране в 16/9 или квадрат. Никой не е отрекъл златното сечение като способ за въздействие... така де :) Може да не съм, но може и прав да съм ;)))

Photo:
Самотник
01.02.2022 y.

Щеше да е по-хубаво без кошничката, с тази обработка само тя внася силен контраст и излишно привлича внимание.

Photo:
(no title)
17.03.2024 y.

Трябваше да се дръпеш още малко...

Photo:
(no title)
15.03.2024 y.

Хубаво, съвсем малко кроп в горната част, за да се премахне малкото бяло петънце, което остава над моста! :)

Photo:
Ситовски водопад
15.03.2024 y.

Много хубаво! Бих кропнал мрежата най-отдолу ... ;)

Photo:
(no title)
13.03.2024 y.

Хубав портрет! Коляното дърпа погледа, като светло петно в предния план, без него или с по-малка част, би било по-добре според мен.

Photo:
(no title)
13.03.2024 y.

Хубаво е, може би калинката и цветето да не са точно в центъра на кадъра! :)

Photo:
(no title)
12.03.2024 y.

Добър детайл, но... цялото конче щеше да е чудесен

Photo:
(no title)
11.03.2024 y.

Бих оставил повечко пространство/ въздух над модела! :)

Photo:
(no title)
09.03.2024 y.

Супер, че си го видял това... обаче.. мое виждане разбира се.. тази лампа не ми допада как пресича двете съоръжения на заден план.. ако беше отгоре - над тях - мисля щеше да е по-добре... вероятно, обаче, гледната точка не го позволява.. Все пак е хубаво! Поздрави!

Photo:
(no title)
09.03.2024 y.

Харесва ми,но бих намалил и от предния план ,и от небето!

Photo:
(no title)
Calibration scale

Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.