Хубаво, но нещата на преден план само разсейват.
Съгласен с 1! Или така [CROP(260,0,899,581)]! :)
Приятно, може и така [CROP(0,2,900,499)]
аз бих го кроп-нал по някакъв подобен начин - [CROP(61,183,685,924)]... без тая светла част горе
[CROP(0,2,629,674)] нещо подобно ме кефи още по!!!
Супер модел! Но нещо фотошопа е по слаб. Лично за мен стой леко неестествено. Малко като обложка на фолк албум от 90-те. /лично мнение, без лоши чувства/
Гледката е много красива и с потенциал за по-добър кадър. Като композиция - бих пробвал крачка/две вдясно за да не се застъпва оградата с къщите, останалото е добре. Като обработка - от пресатурираните цветове и засилената острота кадърът губи, няма го и детайлът по светлите части на оградата. Най-приятен е далечният план! :)
Хубав портрет. Фокуса леко е избягъл върху дънките. Иначе синьото тониране е интересно. :)
Щеше да ми хареса да е 900 вместо 950 пиксела по високата страна, защото въпреки че имам доста големичък монитор, все пак не се вижда целия кадър на екрана. Бих пробвала монохромно, главно заради хроматичните аберации, които лично мен ме дразнят, а и повече можеше да се играе с контраста, за да изпъкне росата. Инак хубава композиция.
Харесвам с леки забележки: без това: [CROP(0,50,62,158)] и според мен, гледната точка, не е съвсем удачна: къщите гледат към дърветата, дърветата гледат към планината, планината към залеза...и зрителя, става разноглед :)) ...това, с най-добри чувства и в съгласие с коментар(3)
Или по-добра чб конверсия или в цвят за мен. Така както е сега, всичко се слива в една сива маса. Бялата рамка допълнително подсилва усещането.
не ги снимай в гръб освен ако няма причина за това. Хубаво е да показваш или профилът им, или лицето на гълъбовата опашка
щеше ми се да има повече пространство от долу, за да се подчертае стъпването.
благодаря :) такааам...сега вече мога да кажа какво мисля, което нямаше да е същото, ако нещата бяха "заварени" :) небето тежи и краде от вниманието. могло е да бъде по-силен кадърът с друго небе. "лавата" всъщност прави нещата хептен бъбриви...още повече, че реално я няма там :) самият графит е страхотен и една композиция, в която участва и човек е напълно достатъчна. понеже все пак ми грабна и задържа вниманието, давам едно сребро :)
Това в черно/бяло стои мноого по-добре...!
Добра е, браво, но предния план ми е много светъл.
Добър като арт визия и заснемане! Имам известни резерви при избора и съчетанието на елементите - някои от тях за мен са нелогични и не дотам съвместими /например вилицата...и не само тя/. Фонът - можеше да е в дефокус, особено зад обектите и да не се налага или изравнява като сила. Също и едни по-силни хвърлени сенки биха дали повече усещане за пространственост и дълбочина. Все пак заради това, което ме "дръпна" на прима виста - 4т.:)
Невероятно небе! Горе вляво, обаче, ми идва доста тъмно...
Избягвай от моменти като този в десния горен ъгъл.
Ако не виждате всички степени на скалата мониторът ви не е настроен добре.
Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)