Добре изпълнено, но подбери по-подходящ фон и промени баланса на бялото.
Браво, много красиво! Само облаците са малко по-тъмни от необходимото :)
Харесах, с изключение на винетирането долу в ляво.
Прекрасна по цвят и съдържание снимка, но т.к. обектите са групирани в дясната половина на кадъра, предлагам лек кроп отляво и отгоре + рамка за повече завършеност - Виж в редакция :)
Честно казано, кадъра много е загубил с тази отрязана глава. Има правила, къде да се режат крайници, глава.Пише го в учебниците. Композицията не е най-добрата, има възможност за по-добър вариант. При този квадратен кадър, фигурата тежи в предната част на кадъра, спира чувството за движение. За да се подчертае движението, винаги пред движеща фигура се оставя по-голяма част от снимката, отколкото след фигурата. Има по-добър вариант, фигурата да беше след водопадите, след нея задния край на кадъра. И пред фигурата водопадите и част от стената. Разиграва се в квадрат или правоъгълен кадър. Оставя се ръба на стената и земята по диагонала. Успех и късмет
Харесва ми! Още по- добре ми стои в очите като се резне по малко от долу и от горе. Пускам в редакция идеята си.
Браво, за мен с кроп отдолу без светлите зони :)
Ефектно е! Въпреки идеята не бих оставил градчето съвсем в ч/б.
Харесва ми, но липсва контраст. Всичко е еднакво сиво. Друг вид обработка или в цвят би било по-добре.
Добре дошъл! Ще ми се повечко светлосенки по лицето да има и с по тъмна блуза, че бялата направо свети.
Харесвам! Може би леко по-тъмничка, заради светлосенките по лицето?
Хубаво кадърче! Единствено бих преместил мечето с книжката в десния горен ъгъл.
Екстра! мисля че цвета няма функция, може би Ч/Б?
Харесва ми! От по-мек фон кадърът ще спечели.
ами не е шаблон, така е. но има какво да се направи. даже доста. това, че изглежда пълна няма никакво значение - даже е много добре, щото си е естествена и хубава. но вероятно бих се заиграла повече с детайлите и взаимоотношението - фон/модел. и да, тая лампа...бих я вкарала в кадъра по-категорично. мисля си за фигурата, която да излиза от кадъра и в двете посоки - както е резната през лицето, така краката да са преметнати през облегалката на дивана и също да са резнати....знам ли...
Лампата може би или повечко да беше или да я няма. Това с резната глава пък е интересно. Модела е много готин и светлината също. Получило се е за мен. Не е шаблона дето иска нончо и това и е хубаво на снимката.
Браво! Може само да омекотиш флеъра малко, примерно с лек gaussian blur, така няма да изглежда толкова фотошопски.
Хубав е, но трябва да се гледа в пълен размер! По къса експозиция 20-30 сек. за звездното небе, според мен, или с наслагване на множество кадри за по-дълги дъги...
Много добро макро, макар централната композиция да не ми е по вкуса:)
Ако не виждате всички степени на скалата мониторът ви не е настроен добре.
Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)