Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: princess_Lia   
Дата:   21-03-11 15:36

Ами тук е адски дим и пушек, и мръсотия, но тъй или иначе няма право да се простира на балкона. Все пак, лятото изкарвам крадешком сушилнята на балкона (той гледа към вътрешен двор и е закътан, та комшиите видяха от мене и те си наизкараха сушилните по балконите), но зимата е основно в спалнята.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: krist   
Дата:   21-03-11 15:41

що па е забранено да се простира на балкона?

иначе и при мен през зимата, ако простирам навън е страшна работа - прането смърди после много гадно.. ама простирането вътре пък носи други проблеми..

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: princess_Lia   
Дата:   21-03-11 15:42

Ами забранено е. Вярно е неприятно сушенето в стаята, но не е болка за умиране...

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: ejko   
Дата:   21-03-11 15:45

на мен не ми пречи да простирам в стаята, стига да има от къде да минавам и да проветрявам достатъчно често...

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: krasi02   
Дата:   21-03-11 15:46

Да ти кажа направил си голяма грешка си направил покупката.На по голяма далавера щеше да си да и купиш подарък гумена престилка да не се мокри и шише веро.Така ще може да ти мие и колата, а сега опитай ако можеш да я вкараш в съдомиялната.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: cameraman   
Дата:   21-03-11 15:52

Мека ми е душата и бързо ме кандърдисват... а и много залитам да се включа в "далаверата"... Оттам съм на това дередже- хитрата сврака- с двата крака... За мен важи принципа "Има отстъпка-има сделка" и момчетата ми хванаха цаката..

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: promis   
Дата:   21-03-11 15:57

Продавам една сушилня с 20% отстъпка! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: loveforever   
Дата:   21-03-11 16:13

Ползвам пералня със сушилна от 1998г. Няма земна сила, която да ме накара да простирам навън. Практически наоколо е така запрашено, че ако просна нещо на терасата ще трябва да го прибера по-мръсно отколкото е било преди прането.
Истина е че сушилнята хаби ток. Аз пера основно нощем и ползвам сушилната основно при бельо, тениски и подобни дрехи. Излизат една идея леко влажни и за един ден в стаята са о'к. Останалото минава само на силна центрофуга и след два дни в дневната пак е о'к. Така даже леки се овлажнява въздуха, че иначе покрай камината и климатика става по-сух.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: мара   
Дата:   21-03-11 16:13

ааа, чакай, че забравих да кажа: аз, кат мнооооого лош потребител, купувам само техника на 2-ра ръка! непременно правена от европейци за европейци. пералнята - КОНСТРУКТА-БОШ си я ползвам безотказно вече 10 години(пу-пу!), след кат в германия е поработила поне 5-6, а може и повече. миялната ми е ЕЛЕКТРОЛУКС - аз я карам около 5-6 години...на колко е била - не ми се мисли.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: ejko   
Дата:   21-03-11 16:15

мара, браво...! Reuse и buy local са най-екологичните начини за потребяване..., както пише из еко сайтовете...

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: danvan16   
Дата:   21-03-11 16:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: cameraman   
Дата:   21-03-11 16:24

Оспамихте ми темата с тези сушилни... Сега ... на мой гръб популизъм за еколозите...[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: slavinai   
Дата:   21-03-11 16:27

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: danvan16   
Дата:   21-03-11 16:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: IFOTO   
Дата:   21-03-11 16:32

От 5 г.имаме миялна.Разхода на вода ми падна с 2 кубика след като я купихме.След нова година сега, се развали машината и миехме на ръка около 1 месец-кубиците вкъщи нараснаха с 2.Ползваме таблетки 3 в 1,5 в 1.От малките машини имаме и ги делим наполовина хапчетата.Истината е ,че се е случвало да забравим да сложим хапче и пак са измити съдовете.Опитай само да си сложиш ръцете под чешмата при 60 градуса-толкова е топла водата с която мие машината.Абсолютно сме доволни.Хапчетата,както някой беше писал по-горе,купуваме от веригите-гледам кой са на сметка.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: NO_CARRIER   
Дата:   21-03-11 16:39

elrisha написа:

> Английски не чета,съжалявам![smile]
> Ако искаш - преведи го.
> Сега ви оставям за да поработя малко,че да има после кал,която
> да си махам изпод ноктите по цял ден.[smilie5]

Гузен негонен бяга. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: danvan16   
Дата:   21-03-11 18:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: krist   
Дата:   21-03-11 18:41

е, то една идея влажни излизат и от центрофуга на много обороти.. ама и доста идеи смачкани, де[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: мара   
Дата:   21-03-11 19:46

е па смачкани...тая сушилня да не би и да глади?! [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: netLady   
Дата:   21-03-11 19:53

а, хубаво би било. Тук е трудността да направиш избор.[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: loveforever   
Дата:   21-03-11 19:57

За сушенето - ако пусна в сушилнята дънки, ризи или нещо подобно излиза смачкано така , че и с гладене не може да се оправи, но памучния трикотаж става перфектен - чорапи, гащи, тениски се сушат чудесно като нямат гънки ,а даже стават по-меки и пухкави сравнено с това ако са сушени класически.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: tnt   
Дата:   21-03-11 20:02

измихте ли си чиниите [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: ejel   
Дата:   21-03-11 20:04

Сушилнята на пералнята и аз рядко ползвам – наистина много мачка дрехите (да уцеля времето винаги ми е трудно). Определено предпочитам дрехи от простор/стойка, но ако нещо е нужно спешно, е супер... На стойка само с дебели тръби не съм попадала обаче, а тънките много лошо се отбелязват... После гладене... [smilie9]

И определено ЗА миялните! Преди време единственият проблем ми беше да забравя да отворя вратата след сушенето, защото горещата пара опушваше стъклото на чашите. Със сегашната машина нямам тоя проблем – може би са по-добре направени или пък стъклото е по-различно, знам ли...[smilie11]

Евтиното май винаги излиза по-скъпо, затова ползвам таблетки Калгонит – лесно е, няма нужда от гелове. Сол веднъж на четири месеца май – светва една лампичка, когато свърши...

Ползва се много лесно и човек се пристрастява[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: cameraman   
Дата:   21-03-11 20:18

още не съм я вързал ....иначе купих Сомат прах и гланц, а от солта спестих- Аро

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: princess_Lia   
Дата:   21-03-11 21:08

Аз мислех преди това малка да вземем, но наистина няма смисъл. Харчи същото, а събира само наполовина.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.