Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: slavinai   
Дата:   21-03-11 13:03

100
кат стигне 200 марш в бгмамата

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: tnt   
Дата:   21-03-11 13:05

Ел, аз ще оживея, но ФФската ми душа ше бъде като едно разпердушинено прекършено крило [smilie2] [cool] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: elrisha   
Дата:   21-03-11 13:05

Къде е Емах да прочете за средностатистическата бг кухня?![smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: ejko   
Дата:   21-03-11 13:06

didesignbg, хахахахах! Може и така да е, но аз бях натегач, а тя ми беше приятелка, така че на дали :)))

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: tnt   
Дата:   21-03-11 13:06

надали или на дали? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: elrisha   
Дата:   21-03-11 13:06

тнт, не се притеснявай, хващай тиганЯ и си изпей една песен за настроение.[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: tnt   
Дата:   21-03-11 13:09

а не, благодарЪ! Сега съм в офиса и тук чинии не мия [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: ejko   
Дата:   21-03-11 13:17

надали...

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: elrisha   
Дата:   21-03-11 13:17

Автор: didesignbg
Дата: 21-03-11 13:02

Аз пък наблюдавам, че хората който се изказват против, в болшинството си нямат досег до съдомиялни.
---------------------------------
Аууу,туй умозаключение съм го пропущила![smilie5]
За информация - моите родители имат всички възможни екстри,за които можеш да се досетиш.Последно си купиха нова сушилня,понеже старата издавала странен звук[smilie8]И двете родителски тела взимат немалки заплати,но майка ми казва : " Миялната върти веднъж дневно, перални се пускат понякога по три пъти на ден и веднага след това сушилня(снахата не е от икономичните),в две стаи работят телевизори по цял ден, навсякъде светят крушки,някои си чатят денонощно на лаптоп,като включим и машината за хляб,печката - да се сготви за детето,да се сготви за големите... една Централа работи само за нас!" В тяхната къща думата "икономия" е непозната. Лично за мен този начин на живот е неправилен,колкото и да се опитвате да ме обиждате. Срам ме е,че съм част от алчното,консуматорско общество,за което "Природа" е мръсна дума.
Сори,се опитвам да живея различно от вас,но всеки има право на мнение![smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: tnt   
Дата:   21-03-11 13:17

[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: didesignbg   
Дата:   21-03-11 13:28

elrisha, цяла индустрия работи за теб създавайки биоразградими препарати. Има такива както и за ръчно, така и за машинно миене на съдове.
Не знам как съумя да ме сложиш зад една или друга черта. Забелязал съм, че доста бързо ги теглиш. Знаеш ли какво струва твоето куче на природата? Много повече от моята съдомиялна, печка, фурна. При все това аз не смятам, че за теб природа е мръсна дума. Просто смятам, че си малко емоционална.


Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: elrisha   
Дата:   21-03-11 13:32

Отивам да си разходя кучето,което не проумявам какво пречи на Природата,а ти пусни маялната за да ми натриеш носа![smile]
И не си прав - не съм малко емоционална,а много!Ако бях малко,нямаше да ме влече фотографията. ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: didesignbg   
Дата:   21-03-11 13:39

Ако наистина те интересува темата Time to eat the dog

Едно кратко резюме.
http://www.stuff.co.nz/environment/2987848/Save-the-planet-time-to-eat-dog
Както обикновено на тема екология всичко се преекспонира и се гледа едностранчиво, но винаги е добре псевдоеколозите да опитат от своето лекарство. Без лоши чуства.


Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: elrisha   
Дата:   21-03-11 13:51

Английски не чета,съжалявам![smile]
Ако искаш - преведи го.
Сега ви оставям за да поработя малко,че да има после кал,която да си махам изпод ноктите по цял ден.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: vizov   
Дата:   21-03-11 13:52

Ейййй, верно сте много заядливи, повече от мене даже [smilie7]


Някой вече беше написал - трябва ти - купуваш, не ти трябва, миеш на ръка.

И аз бях против, ама сега съм доволен. Понякога ми спестява много време. А както знаете времето е пари. Парите на вятъра също съдействат за лошото отношение към природата [smilie5] .
А за времето, когато живееш сам наистина би било кощунство да ползвам такъв уред.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: feliz   
Дата:   21-03-11 14:12

/отива да си разгледа съдомиялната отвътре, че знае как изглежда само контролния й панел/

[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: danvan16   
Дата:   21-03-11 14:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: chill   
Дата:   21-03-11 14:18

Автор: danvan16
Дата: 21-03-11 14:14

Предвиждам нова война - "еколози" vs анти-"еколози" [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou]
---

FYP


Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: princess_Lia   
Дата:   21-03-11 14:56

Когато бях сама, не ми трябваше. Бях върла противничка на съдомиялната, жанр - това са излишни глезотии...Обаче при двама, и при честото готвене на по-добрата половинка, се събираха купища съдове. Аз миех малко като Асахи, само дето ги изплаквах веднага. И обичам да тече водата, защото ме успокоява...Само че!
Дебитът на едно кранче е 10 - 12 литра/минута. Не вярвам дори на Асахи да му стига 1 минута, освен ако не мие 2 чинии, разбира се.
След дълго упорстване, взехме машина и съм много доволна. Не ми е струвала много скъпо, на разсрочено плащане за 3 месеца без такси и с гаранция 5 години. Първо тя мие с 10 литра, а бързата програма (най-често използвана) е 45 мин, т.е. и токът не е толкова много. Рядко пускам 6-то чувство или някоя от другите програми. С тях измива дори и тенджерите и тиганите - ако щете, вярвайте. Има разни опции за подсилване на струята отдолу например, като има тенджери и тигани. Петна не остават, като извадиш и избършеш веднага. Тефлоновите съдове по принцип излизат мокри.
Второ - излизат безупречно чисти. Особено чашите. аз не мога да ги измия така. Ползвам едни таблетки, SUN се казват, 3 в едно (трите препарата, които се споменаха по-горе), не знам колко струват, една голяма кутия, в нея има 87 таблетки. Купена е на 6 декември и още има. За кратките програми (и само чинии и чаши) я чупя на две. Абсолютно достатъчно е. Пускаме я веднъж на 1-2-3 дни, според зависи. Всъщност за доброто измиване е по-важно подреждането. Трябва да се внимава откъде идват струите и дали имат достъп навсякъде. Бих могла да дам и практични съвети относно избор на миялна, защото отделих известно време в проучване. Важно е да се внимава какви са чекмеджетата, дали са подвижни, преградите дали са подвижни, има 3 начина на сушене в съвременното миялностроителство и т.н. Но машината на Камерамен е факт, тъй че няма да коментирам.
Трето - престанаха скандалите за миене на чинии. След цял ден на работа и прибиране в 8, а понякога и след 24 часа, с 3-4 часа сън и останалото на крак, най-любимото ми беше да трябва да застана пред мивката и да мия чинии. Пък нали трябва да има равноправие. [smilie21] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: princess_Lia   
Дата:   21-03-11 15:00

Против сушилните съм обаче. Безмислено харчене на ток и съсипване на дрехи, освен ако нямаш малък семеен хотел.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: promis   
Дата:   21-03-11 15:08

Долу сушилните [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: chill   
Дата:   21-03-11 15:12

Май нямаш в квартала къщурки с печки на твърдо гориво. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: princess_Lia   
Дата:   21-03-11 15:16

В моя ли? Предполагам, че има.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: chill   
Дата:   21-03-11 15:19

Нямам отделна стая, която да ползвам за сушилня. Ако простирам на балкона, през зимата дрехите се вмирисват неописуемо на пушек.

Пералнята ми е комбинирана със сушилня и си я ползвам всеки път.

Извинете, че УБИВАМ ПЛАНЕТАТА. [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се ползва съдомиялна машина?
Автор: ejko   
Дата:   21-03-11 15:32

Моята пералня също има и сушилня. Реално не я ползвам много, но изкарах една коварна бронхопневмония тази зима и без нея някак трябваше още бая комплекти чаршафи да си купувам...
Отделен уред сушилня, не бих си купил, защото колкото и по-добре да суши, няма много смисъл...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.