Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Париж - съвети и препоръки
Автор: exo99   
Дата:   28-05-12 21:22

Е, ще отделя и два или три дни за музеите.
Аз обичам да ходя в музеи и ще ми е приятно.
Разбира се, споделям и това, че най-добре се усеща атмосферата на един град, като се разхождаш по улиците му и то не по туристическите места.

Хотелъм ми е Новотел в Берси, но гледам, че наблизо има спирка на метрото.

Пари за кръчмите имам, но естествено някои от дните на обяд ще минем и със сандвичи, приготвени от франзели и сирена.

Няма да рискуваме с водата от водопровода, ще караме на бира и вода.[smile]

По-скоро ме интересува какви са цените на картите за музеите, дали за някои от тях може да се влиза без редене на опашки, като се заплати повече.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Париж - съвети и препоръки
Автор: stefan63   
Дата:   28-05-12 21:59

http://www.parispass.com/paris-attractions/index.html
отдясно има някакви цени на музеи - добър ориентир - като поразгледаш сайта , ще видиш че цената за PASS за музеите е за супермени , дето могат да обиколят по 3 музея преди обяд.
Музеи много, аз съжалявам за музея на техниката ,някъде по- вкрая беше, не стигнахме дотам.
Другият PASS - за метрото и той е почти безсмислен, има някакво спестяване ,ако отидеш до Версай с него. Някакво удобство си е , ама и с билетчета може.
http://parismetro.tourpackagers.com/00019/Paris-Visite-Pass-Unlimited-use-of-Metro-Bus-network.aspx

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.