Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: Gen   
Дата:   08-09-05 23:21

Абе я за наказание "24 часа" да пуснат една хубава статия я за Фото-Форума, я за фотографията я за някое ФФ събитие и ще смятаме сметките за уредени, а пък ние ще си почерпим nsirakov с каквото пие там човека, само да е бира. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: Princess_Lia   
Дата:   08-09-05 23:29

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: nsirakov   
Дата:   09-09-05 13:10

С две думи:

- изписали сами хонорар от 5 лева, който аз трябва да ида да си го взема лично.... билета от пловдив до софия е 18 лева в двете посоки...
на това администраторката любезно ми каза "Аз да не съм виновна, че живеете в провинцията..."

- евентуално дело ще се проточи с години...(те явно на това разчитат)

- любезно ми беше казано, че "Щом ви пишем хонорар, за какви морални щети ми говорите, да не би да сте първият...!!!!!!)

ДА НИ Е ЧЕСТИТА СВОБОДНАТА НАЦИОНАЛНА ПРЕСА!!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: Junior   
Дата:   09-09-05 13:14

az lichno bih im spusnal gumite na kolite i bih im schupil djamcite....prosto, no efikasno i otmastitelno

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: Brummaker   
Дата:   09-09-05 13:33

Сираков,

не пипай дори хонорара, а ако ти го пратя по банков-връщай /де да ги знам как ще го направят, но за всеки случай/..

Казах ти - вземи си един адвокат, ако си готов да пожалиш 100лв да кажем, но сега ТИ държиш козовете-те няма как да докажат че са си купеле снмиката...

Човеко, ти определяш сега правилата!! Аз и преди ти казах-любезно кажи на мацката-ок, ще се свързвате вече с адвоката ми...

И така...


Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред
Автор: SLR   
Дата:   09-09-05 13:57

Gen,да имаш нещо общо със Zeron или те са конкуренция???
ОК Gen,мерси,сори за офтопика[beer]



Публикацията е редактирана (09-09-05 14:20)

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред
Автор: Junior   
Дата:   09-09-05 14:03

между другото брумът е прав.... изборът на работно място - щатно или хоноровано е доброволен акт т.е. не може някой да те задължи да работиш за него, ако ти не искаш....



Публикацията е редактирана (09-09-05 14:31)

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: Gen   
Дата:   09-09-05 14:12

SLR - конкуренция са, но покрай този случай станахме приятели.

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: Pehata   
Дата:   09-09-05 15:08

Е гаси наглеците!!!!!! [smilie9] [smilie9]
Sirakov, съди ги!!!!

Предлагам всеки желаещ да те подкрепи да даде например по 5 лв - като спечелиш делото ще ни ги върнеш. В крайна сметка кражбата от ФФ е системна проява на различни медии и пр. Трябва да им се свият перките. Всички сме заинтересовани от това - вчера едни са били ограбени, днес ти, утре други ще бъдат

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: Brummaker   
Дата:   09-09-05 15:14

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: Marillion   
Дата:   09-09-05 15:26

и 5 от мен!

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Няма да се точи много! Не ги слушай какво ти приказват... просто кражбата е безспорна... няма какво да се увърта. Нито си работил с тях, нито си има давал снимки преди, че да ти плащат "обичайния си хонорар" за "малки" снимки....

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: chel   
Дата:   09-09-05 15:29

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: athom   
Дата:   09-09-05 18:20

Хехе...сега са ти паднали.
Режи им главата от кръста.

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: Grandpa   
Дата:   09-09-05 18:32

Абе няма ли един адвокат да го чете тоя форум бе мама му стара?
Подобни случаи ми се виждат като топъл хляб на тепсия. Толкова ли пари правят всички адвокати, та няма да го подхванат това?
Дето се вика - ако съм (млад) адвокат - това си е направо супер да се почне па и да се специализира. Само от кражби от форума може да си изкарва хляба...

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: Niko24   
Дата:   09-09-05 19:28

Не съм много в час с положението в скъпата ни родина, но Брума е прав - СЕГА ТИ ОПРЕДЕЛЯШ ПРАВИЛАТА, не го забравяй! Снимката вече е открадната и публикувана (и то в какъв тираж ...), така че няма 5 лева, няма мотор с кош, от тук нататък бих им дал координатите на адвоката си.

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: tchani   
Дата:   09-09-05 20:46

Ники,и аз мисля,че сега трябва да скочиш в дълбокото.Намери си адвокат по авторско право. Има адвокати, които ще искат да направят име от този случай. Азще питам мои познати и ако ми препоръчат някой, ще ти го дам. Много е важно да се намери печен адвокат. Подкрепям те 100%[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: Brummaker   
Дата:   09-09-05 20:54



Лукчето май беше....ако не се лъжа...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: bkrustev   
Дата:   17-09-05 17:46

Нсираков,

Има ли някакво развитие на случая?
Като кандидат-адвокат и като любител-фотограф ми е особено интересно какво е станало.

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: asahi   
Дата:   18-09-05 17:32

Сираков, почна ли да ги съдиш или да те смятам за тъпо копеле? Щото сигурно не си, ама не ми е ясно какво се офлянкваш.

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: Depeche_Fantasy   
Дата:   18-09-05 17:51

Чакай бе, асахи, тея работи не стават за един ден[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: VanDark   
Дата:   18-09-05 18:23

Абе няма какво да си приказваме!Трябва да е повече от ясно на всеки,че всички вестници крадат снимки,още повече в статии от подобен тип...!!!Да не мислите,че някои вестник ще плаща на фотограф и ще го праща да снима птичките по улиците или подобни работи...
Просто правят copy-crop-paste и работата е готова и съм сигурен,че не крадат само от български сайтове ами от всякакви.Разчитат на това,че ще им излезе без пари и на това,че дори и да се разбере никой няма да тръгне да се разправя...
Аз съм абсолютно сигурен,че във всеки брой на всеки вестник,списание и т.н. има поне по 1,2 откраднати снимки и публикувани в подобен тип статии.Ако се открият авторите на такива снимки и всички осъдят вестника (който и да е) той скоро време ще фалира...но те знаят,че няма кой да ги съди,кой да се разправя с тях и си правят каквото искат!
Това кадето са ти казали за 5-те лева е не просто смешно,то е повече от абсурдно!Неможе да ти предлагат хонорар от 5 лева (какъвто разбрах,че по принцип плащат за снимка) след като вече са я публикували!
От тук нататък хонорара ти (ако ваобще се задоволиш с такъв) става с десетки и стотици пъти повече от пикливите 5 лева...
Търси си правата по един или друг начин след като от тая работа можеш спокойно да изкараш пари[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред
Автор: SLR   
Дата:   18-09-05 18:57

Ми като видите надпис:
"Снимка:Интернет",и веднага става ясно че някой не е получил хонорар......ъъъъъъъ,освен ако ника на фотографа не е "Интернет"[smilie19] [smilie19] [smilie19]
Чудно ми е по чуждата преса как стоят нещата???



Публикацията е редактирана (18-09-05 19:00)

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: navy   
Дата:   18-09-05 19:24

От цялата тази работа само Шоуто на Слави намаза, щото използва случката за една профанска сценка [smilie18]
А проблемите с автора ще се отекат, както са се отичали и в другите случаи - автора ще смотолеви едно: Опраихме се, споко! И тва е [ezik]
Дося не съм чул да има раздухан случай или поне една тема да е пусната: " Осъдих в-к Едикойси, обезщетиха ме с две илядо леа, ша черпя, правя купон!"
Като гледам май скоро и няма и да има ...

Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: Стоев   
Дата:   18-09-05 21:18

Нейви, те осъдилите вестник/списание не се хвалят ами си купуват мотика и отиват нейде на тайно място да заровят/инвестират сумата в Буркан Банк[ezik] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: в. 24 часа се нареди сред "отличниците"
Автор: navy   
Дата:   18-09-05 22:11

Стоев [smilie5]
Помни ми думата. Досега щеше да се чуе поне един такъв случай.
Почти винаги ощетения 'клеква' пред една дъъъълга и неясна безизходна антиперспектива за възмездие, взима малко по-щедрото дарение, което рядко е трицифрено число и се покатава да ближе рани [smilie18] като отговаря на любопитните, че всичко било наред и са се 'оправили' с вестника. Ама кой кого оправил не казва [smilie5]
Е, по-добре нещо, макар и не споделено, отколкото споделено нищо [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна