Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: mladenov   
Дата:   05-03-09 04:01

GOSPODIN
Съгласен съм,ама много им криви краката беее...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: sir_sky   
Дата:   05-03-09 05:24

GM > еми шо пра'я, уча си тука! :))

PhrozenCrew > Даа, късите панталонки са на мода наистина! Носят ги с най различни клинове, като се почне от по-обикновени, едноцветни и се стигне до розиви с оранжеви раета и лилави тракторчета :))

Tycoon > Какво е "Ямамби" бе? :)

pc_genius > Ама да знаеш че японките и китайките са напълно различни, нищо общо нямат, от където и да ги погледнеш! :)

astra777 > точно както казва yanee предпазват се от алергии вируси и т.н. защото въздуха бил мръсен.... глупости, ако отидат в БГ ще узпукат си мисля, защото за мен въздуха в Япония е супер чист, ама айде... ;)) Особено в този сезон сега когато цъфват дърветата има супер много алерии, имам един приятел дето киха по 1 час.... :))

peopenevsky > Много добре си забелязал за някои криви крака, особено тези
http://www.tripntale.com/pic/4464/241077

http://www.tripntale.com/pic/4464/241063

Винаги съм се чудел защо при доста от японките на ходилата им се събират пръстите, а не петите както е при повечето хора! :)) Ще разуча и пак ще пиша! :))

Amigo > Даа, има го доста такива!

mladenov > Абе стават си за модели супер според мен!!! Много имат изключително красиви черти, и както и да ги снимаш се получава нещо готино, а ако знаеш как да ги релаксираш са супер!

А за мъжете да не ти обаждам, има някои които ходят с такива дрехи, че ако са в БГ направо ще ги вземат за педали;)) Аз трябва да се хвана тези дни да понаправя малко снимки на някои момчета, дето ходят с дамски чанти и т.н.... аз имам едни, и може да ги кача и тях! :))

emo99 > хаха, после ще ти пратя ЛС! :))



Публикацията е редактирана (05-03-09 05:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: sail_away   
Дата:   05-03-09 07:05

И на мен са ми фетиш японките и особенно китайките :) Но един приятел, който е там , ми се оплака, че много се плашели, като кажеш, че си бъгарин. Мислели си, че нашите хора са огромни инструменти :) Че тоя моя познат като се запознавал с ново гадже, го убеждавал, че му е малък [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: mladenov   
Дата:   05-03-09 07:52

sir_sky
Точно това имах впредвид...стила на обличане и "лъвските "прически на мъжете...или поне мъже ги наричат[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: special_k   
Дата:   05-03-09 08:43

tuk si imame mangali, tam si imat manga [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: cicomanco   
Дата:   05-03-09 09:33

Всички са дюстабанлии , затова стойките им са изсулени!Както мъжете - така и жените.Но като визия могат да се докарват много екзотично!!!Ако искаш готини мадами с дълги крака - монголките са върха!Бях преди с група някъде от Улан Батор.....нямаше една дето да не "става"!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: 314   
Дата:   05-03-09 10:53

astra777 написа:

> sir_sky Защо ходят с тези маски на устата. От микроби ли се
> плашат? Скоро срещнах голяма група млади японци, половината и
> отгоре бяха с маски?
>



маските ги носят от възпитание, означава че са болни и да не заразят някой от околните

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: CanoniO   
Дата:   05-03-09 11:19

Както и да се облекат, в лице пак си приличат на попчета....

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: sir_sky   
Дата:   05-03-09 19:20

cicomanco > Абе познавам няколко монголки дето се навъртат наоколо ама не са чак толкоз готини бе :))

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: Pulsar   
Дата:   05-03-09 19:34

sir_sky/

Като тръгна към Японско, да се обаждам ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: schenzou   
Дата:   05-03-09 19:35

Ходят със събрани пръсти, щот се праааат на малки и невинни. Четох някъде, че това било относително нова мода. А може и някакви алюзии да натрапват с отвора между пръстите на краката и чатала си. Тук добре се вижда: http://www.tripntale.com/pic/4464/241063

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: PhrozenCrew   
Дата:   05-03-09 19:54

За ходилата на японките има и друга легенда. Едно време гейшите са вдигали камъни с ходилата си за да могат да доставят по-голямо удоволствие на мъжа, като използват краката си.

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: sir_sky   
Дата:   05-03-09 21:34

Pulsar > Ами обаждай се де! :) Аз само другата седмица кръшвам за Виетнам малко, и после съм тука! :))

А иначе за събраните крака, питах и японци и има рфазлични теории, едната е че от малки така са възпитавани, а друга е от кимоната - традиционните им дрехи, носенето на които им създава такъв навик! :)) Проучването продължава! :)

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: sir_sky   
Дата:   05-03-09 23:10

Айде ето ви и едни момчета с мъжки чанти!:)) Съжалявам за лошото качество, ама условията бяха малко екстремни, и не се получи както трябва! :))
http://www.tripntale.com/pic/4464/241205


Много момичета биха им завидели за такива луксозни чанти! По късно ще пощракам още когато имам време! :))

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: schenzou   
Дата:   05-03-09 23:38

Мисля, че най-популяраната версия обясняваща кривите крака вини за това особения седеж на колене присъщ на момиченцата. А за кимината, разбира се е глупост - никой вече не носи комона чак с такова постоянство.
Най-вероятно просто се правят на интересни))

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: Amigo   
Дата:   05-03-09 23:39

с кеф бих отишъл из Япония да поснимам [smilie8] [smilie6] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: tesso   
Дата:   06-03-09 07:26

Йохохо и бутилка ром!!!:)) Абе криви им краката, ама я какви мацки са! Имат супер красива кожа, и доколкото съм чувал е много трудно да им познаеш истинската възраст![smilie24] [smilie24] [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: sir_sky   
Дата:   06-03-09 10:35

Прав си tesso! Много често съм оставал като гръмнат като разбера че някоя супер яка мацка която изглежда на 20-25 години всъщност е на 35+ [smilie11] [smilie11] [smilie11] по някога като видиш да се разхождат майка и дъщеря направо си изглеждат като сестри! ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: posejdon84   
Дата:   06-03-09 12:26

sir_sky > Като каза за Виетнам:

http://www.tripntale.com/pic/4477/241289



Смея да твърдя,че повече ми харесват донякъде от японките бях доста приятно изненадан от красотата им! А и като се върнеш казвай как е било [smilie24] [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: bass1   
Дата:   06-03-09 12:46

.. каквото и да си говорим .. ' ковне ' ли те 'жълтата треска ' .. няма лекуване лесно .. https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonDoctor.gif




Публикацията е редактирана (06-03-09 12:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: sir_sky   
Дата:   06-03-09 13:16

posejdon84 > да, и Виетнамките са доста красиви по тяхния си начин! Познавам добре няколко виетнамки, и всички са много готини. Ако можеш дай някой съвет за Виетнам, виждам че си ходил там ;)) Аз утре заминавам!:) Като се върна ще покажа какво съм направил там, и обещавам да има един албум с Виетнамки! ;))

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: posejdon84   
Дата:   06-03-09 13:48

sir_sky> ами какво да ти кажа,на мен лично страната ми хареса доста е интересна,доларът е най добрата валута там няма да имаш прблеми ако искаш да платиш с тях,опитай кухнята им на мен лично много ми харесаха кралските скариди с техните си сосове с които ги приготвят и е доста евтино спрямо българския стандарт ,а за яппонския да не говорим пробвай да се качиш на някое от моторчетата изпълняващи ролята на таксита доста е забавно, е по някога е опасно малко ама си струва!A за Япония това е страната коята която най-много ме е впечатлявала,имах възможност да я посетя но за кратко и не можах много да я разгледам,но емоциите не се забравят!!![smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: sunnyshot   
Дата:   06-03-09 16:18

хубави снимки [smilie24] момичетата са много cool [smilie24] и дизайнерски облечени [smilie24]


http://s3.amazonaws.com/img.tnt/ffVTRafg00ChmCA1jrz6twss/7cGEk1RTCkp0UxltiloFjQss_l.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: sir_sky   
Дата:   06-03-09 16:24

posejdon84 > Благодаря много! Да, за кухнята много хоря я хвалеха, особено някои виетнамски приятели нямат търпение да ми я покажат! И те също казват че ще се учудя колко е евтино! Къде си ходил в Япония?

Отговори на това съобщение
 Re: Модата в Япония ;)) Enjoy!!!:)
Автор: sir_sky   
Дата:   06-03-09 17:06

sunnyshot > да, готини са, и наистина има доста които са облечени супер стилно, както това момиче с куфара!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »