Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Няколко резервни батерии ще има ли проблем на летището?
Автор: asahi   
Дата:   27-02-17 21:06

Mario [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Няколко резервни батерии ще има ли проблем на летището?
Автор: BXMarkov   
Дата:   27-02-17 23:05

Пътувай си спокойно и ги дръж в ръчният багаж заедно с камерката.
Пътувал съм много, с много батерии и техника няма да ти направят проблем. Последно до южна Америка, общо 11 полета с вътрешните, носех в раничката тяло с три обектива 5 батерии за ДСЛР, таблет с 10А батерия, една пауър банка 10А, два комплекта х4 презареждаеми АА батерии и видеокамера с две батерии.

Отговори на това съобщение
 Re: Няколко резервни батерии ще има ли проблем на летището?
Автор: gnedkov   
Дата:   28-02-17 07:33

Това на кое летище се е случило да вземат пауър банк заради капацитет?
Дори TSA не взимат пауър банки. Ако на някой от родните тарикати му се е приискала външна батерия трябва да ги побъркаш от писма и жалби! Трябва на място да ти покажат на какво основание я конфискуват. Търсете си правата!

Минлата година направих 7600 мили само над централна Европа със самолет. Единственото летище, на което лакомо ми преглеждат нещата в ръчния багаж, чудейки се какво да конфискуват е София.
Пътувам с 3 пауър банка 16000mAh, 10000mAh и един с размер на карта 2500. По едно време за едни презентации влачех и външен хард WD, че на места wifi е пълна скръб. Винаги имам малък мултитул с размер на острието 4 см и сумати други простотии.
И винаги минавам навсякъде. Просто ги държа в отделни прозрачни опаковки вадя ги от чантата и си ги слагам в легена с лаптопа.

Ако в София се заяждат с тебе много помага "миналия месец летях до Израел и нямаше проблем...":)

Отговори на това съобщение
 Re: Няколко резервни батерии ще има ли проблем на летището?
Автор: Tonidi   
Дата:   28-02-17 09:39

Пауърбанка беше с голям капацитет 50, казаха че може до 44 и го взеха. Случи се в Тайланд след като вече бях минавал през тази митница 6-7 пъти. Батерията си беше винаги в ръчния багаж с още 5 батерии за камерата, телефони, таблет и т.н. Просто нейния собствен капацитет бил над допустимите 44. Това каза митничарката и никакви обяснения не я интересуваха, както и никакъв документ не е издала. Оплаквай се на тайландския поп ако искаш...

Отговори на това съобщение
 Re: Няколко резервни батерии ще има ли проблем на летището?
Автор: lamerko   
Дата:   28-02-17 10:46

Хм... 50Аh наистина е нещо по-сериозно - май наистина излизаш от ограничението за капацитет на ЕДНО място.

Отговори на това съобщение
 Re: Няколко резервни батерии ще има ли проблем на летището?
Автор: metodiev_martin   
Дата:   28-02-17 22:27

vkk1, нещо не си стъпил здраво на земята ми се струва....
alek200, предполагам, че ще летиш някъде до Европа - я Холандия, я Дания, Англия, Испания ...
Като изключим някоя кисела смяна на софийското летище, едва ли някъде по европейските ще имаш какъвто и да било проблем с батериите за го прото

Отговори на това съобщение
 Re: Няколко резервни батерии ще има ли проблем на летището?
Автор: alek200   
Дата:   29-03-17 11:10

Здравейте, да споделя какво стана :)
Ходих до Италия и нямаше никакви проблеми и на нашето и на тяхното летище. Седяха си всички батерии и камерата в ръчният багаж и само минаха през скенерите. Никой нищо не ми е казал.
Та с две думи всичко е точно.
Благодаря на всички.
Поздрави![shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Няколко резервни батерии ще има ли проблем на летището?
Автор: anjsan   
Дата:   21-02-18 09:22

Да попитам и аз.. Пътуване от България до Германия с нискотарифна компания Wizz air, само с ръчен багаж. Как е положението със статив - може ли да се превозва? Да не го сметнат за опасен предмет..

Отговори на това съобщение
 Re: Няколко резервни батерии ще има ли проблем на летището?
Автор: AlexHD   
Дата:   21-02-18 09:58

Аз в ръчен багаж (малак куфар), съм носил статив - без проблеми.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »