Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Проблем с видео фаил 8 гб
Автор: asahi   
Дата:   27-02-17 14:29

Ако при копирането на файла от D: на флашката възникне проблем Уиндоуса ще даде съобщение. По-вероятно е флашката да е направила проблем после.
 Re: Проблем с видео фаил 8 гб
Автор: samurai2   
Дата:   27-02-17 14:35

asahi [smilie24]
не знам асаши ....много работи може да са
аз първо го наредих пуснах го да се записва цял ден където ходя по мероприятия го влачих с мен лаптопа - къде на батерия къде на ток ...една 50 годишнина озвучвах...просто нещо се е бъгнало.[smile]
Все се заричам докато програмата записва да не пипам нищо по лаптопа ..ама аде де[beer] .не е до флашката ...щото после фаила го качих на харда при архива ми и пак не се виждаше...а на лаптопа си работи.
 Re: Проблем с видео фаил 8 гб
Автор: tziko   
Дата:   27-02-17 19:53

Купи си една бърза флашка бе човек. Как може да търпиш такова нещо?
 Re: Проблем с видео фаил 8 гб
Автор: samurai2   
Дата:   27-02-17 19:56

Цико а прочети какво съм писъл и не пиши глупости в темата.
Като се запише фаила на лаптопа после прехвърлянето на флашката е бързо.
 Re: Проблем с видео фаил 8 гб
Автор: samurai2   
Дата:   27-02-17 20:10

И преди да затворя темата пак да кажа че проблема е решен.Проблема се оказа в името на фаила.Смених го и Тв-то го прочете само залудо си играх на ново да го записвам [smilie3]
Още веднъж Благодаря искрено на всички колеги които се включиха...така трябва да бъде да се дискутират нещата.[beer]
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.