Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: ..., талант и/или егоцентрик, може Б....
Автор: uri64   
Дата:   30-01-17 21:21

Авторе, не стои много добре темата ти ще знаеш....и леката лигня в нея също...само лично мнение естествено...
 Re: ..., талант и/или егоцентрик, може Б....
Автор: Denis_Radikov   
Дата:   30-01-17 21:22

написа:

> Ей, човешката злоба няма граница.
> Първо, ми хейтва снимка ( там
> "градивна критика" нямаше , а само
> хейт ) - не се занимавам и заяждам с
> него, а го разкарвам. Второ и тема
> направи, за да хейтва не снимките
> ми, а мен, като личност, без да ме
> познава.Какво повече да кажа...
> Излишно е да коментирам темата и
> всички хейтъри, които са писали.
> Хайде със здраве [beer]

Аз съм ти фен и тайно ти разглеждам снимките във фейсбук и ти се кефя на нещата [beer] Много вдъхновяваш,продължавай напред и си затвори съзнанието за хората,които не те оценяват.Това им е целта,да те 'отровят',да ти е 'гадно' и да те изкарат извън баланс. [shtrak] [smilie7]
 Re: ..., талант и/или егоцентрик, може Б....
Автор: bg2014   
Дата:   30-01-17 21:25

Всеки вижда в темата каквото пожелае. Аз виждам един автор, колега и неговите чудесни снимки. С радост разгледах албума на Иван Славов (главния герой на темата) и ги харесах без да ги коментирам. И се убедих, че лоша реклама няма. И авторът на темата е направил услуга на колегата и на всички нас. Какво повече да се каже?
И нали се вижда, че около "нашия казан" няма нужда от пазач...... не можеш да избягаш и да се спасищ.....



Публикацията е редактирана (30-01-17 21:28)
 Re: ..., талант и/или егоцентрик, може Б....
Автор: luboar   
Дата:   30-01-17 21:30

Мисля, че не е хейт, а особено развито чувство за хумор при изказване на лично мнение, по нетактичен начин.
Просто, не разбирателство, при непряк контакт.


Имате усет за светлина и естетика.
 Re: ..., талант и/или егоцентрик, може Б....
Автор: jino   
Дата:   30-01-17 21:38

))) ногу емоций ногу нящу ))))) за пет изплющяни девойки /аз да си призная честно не мога така/
Ако човека изкарва пари нищо лошо няма.
 Re: ..., талант и/или егоцентрик, може Б....
Автор: Emoxide   
Дата:   30-01-17 22:02

[30-01-17 21:30] luboar : "Мисля, че не е хейт, а особено развито чувство за хумор при изказване на лично мнение, по нетактичен начин.
Просто, не разбирателство, при непряк контакт.
"

Именно, но явно останах неразбран.
Аз съм на принципа "или хубаво или нищо" само за хора, които не са между живите... На мнение съм, че всеки има право на мнение, без да бъде грубо цензуриран, още повече, лично срещу Иван Славов, като човек нищо не съм казал, при положение, че не го познавам. Изказал съм някакво мнение под снимки, това не значи, че не уважавам изобщо труда зад всяка от тях или омаловажавам уменията му. Но такова триене на коментари, които не го ласкаят, някак ми се струва леко "путкинска" проява, присъщо на суетните кифлета по сайтовете за запознанства [smilie23]

Както и да е.
Темата се изчерпа.
 Re: ..., талант и/или егоцентрик, може Б....
Автор: mmjm   
Дата:   30-01-17 22:08

Затваряй тогава![beer]
 Re: ..., талант и/или егоцентрик, може Б....
Автор: kvakioh   
Дата:   30-01-17 22:25

Емката е скритият модератор на форума от години...[smilie2]
 Re: ..., талант и/или егоцентрик, може Б....
Автор: Emoxide   
Дата:   30-01-17 22:27

...и кое ми е скритото?
По скоро досадната муха-лайнярка, дето ти бръмчи до ухото, ама е трудно да я пернеш [smilie18]
 Re: ..., талант и/или егоцентрик, може Б....
Автор: IvanSlavov   
Дата:   30-01-17 22:28

Изтрил съм 3 коментара, за всичките качени снимки, защото бяха изключително грозни. Всеки има право на мнение, ДА, но не и да сере лайна напред-назад. Та, в тоя ред на мисли, ТИ орева орталъка, като някоя ... Ако се върнем, към коментарите по - горе , имаше и доста лични обиди, което беше доста тъпо. Бъди жив и здрав и не ме занимавай повече, ако обичаш.

Приятна вечер :)
 Re: ..., талант и/или егоцентрик, може Б....
Автор: Emoxide   
Дата:   30-01-17 22:29

Хайде, за душевното спокойствие на не-до-ласканите и подмазвачите, затварям тази неблагоразумна тема.
Живейте в мир и благодеснтвие! Амин! [beer]
 Re: ..., талант и/или егоцентрик, може Б....
Автор: kvakioh   
Дата:   30-01-17 22:29

Kриеш се за 2-3 паламуда осолени и една визита в града. Иначе с мечти надалеч не се стига.
 Re: ..., талант и/или егоцентрик, може Б....
Автор: Admin   
Дата:   30-01-17 23:55

Здравейте, форумци!

Тази тема е грозен пример за нападки към човек, който не ги е предизвикал с нищо.

Потребителят emoxide e блокиран дългосрочно за писане във форум, а другият потребител, с който влиза в сайта – Чукча е деактивиран!

Желаем да ви припомним, за пореден път, че във Фото Форум не се толерират негативните и посредствени коментари не водещи до нищо конструктивно.

Лека вечер!
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.