Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна
 Re: самоуважение
Автор: HP   
Дата:   18-10-16 13:37

А колко спокойно щеше да е, ако нямаше Б точки. Така или иначе приятелите ни ще гласуват за снимките, поне и едните , и другите да не се чувстват неудобно.
21-и век сме вече, снимки отвсякъде. Тия точки отдавна умряха.
Плюс това винаги ми е било интересно кой и защо дава точките и от каква позиция. Просто да има бутон за харесване. Ако искате все пак да има точки, направете секция "Оцени ме" и там всеки дал точки, да обясни какво и защо. Все пак е нормално при оценяване да има аргументация и там ще си проличи в общи линии и достойнствата на коментиращия. А не както сега-всеки купил си апарат лее безкрайни глупости под кадрите и живее с мисълта за "голямата работа"

Така , както е сега е абсолютно безсмислено и поражда само дрязги.
 Re: самоуважение
Автор: CDman   
Дата:   18-10-16 13:37

Че какво му е на котето бе [smilie11]


https://photo-forum.net/static/site_pics/104/1476784808_14724540_1159473854107778_528208283984311642_n.j


[smilie5]
 Re: самоуважение
Автор: Nikolas666   
Дата:   18-10-16 13:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: самоуважение
Автор: rimohit   
Дата:   18-10-16 13:39

Ами маре , хем не помагаш чрез твоя глас в отсявката на кадрите , хем после си недоволна. Освен туй , примерно като видя твойто гласуване , мога да кажа за около 40% от кадрите за които си гласувала , че нямаш никакво себеуважение . Хеле артист като теб.
Нямаше да пиша , ама шдфдшд ме ме ядоса , щото заради такива като него (скръндзи) я карам вече само на себеуважение !
[smilie5]
 Re: самоуважение
Автор: petrov88   
Дата:   18-10-16 13:47

Carnifex написа:

> Фото форум е заприличал на фейсбук
> страницата Фото свят

Внимателно с коментарите за Фото свят, че там са лоши. Четат навсякъде и банват укорителите :D
 Re: самоуважение
Автор: CDman   
Дата:   18-10-16 13:49


> Изглежда милион пъти по-добре от
> целия състав на вип-брадър ...


Мани, мани. Снощи си пуснах да гледам и после трябваше да проветрявам [smilie5]

ЪП [cool]
 Re: самоуважение
Автор: Myth   
Дата:   18-10-16 13:50

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: самоуважение
Автор: Nikolas666   
Дата:   18-10-16 14:13

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: самоуважение
Автор: mitpis   
Дата:   18-10-16 14:15

прасето е доста тъжно[smilie11]
 Re: самоуважение
Автор: шдфдшд   
Дата:   18-10-16 14:18

Автор: rimohit
Дата: 18-10-16 13:39


...Нямаше да пиша , ама шдфдшд ме ядоса , щото заради такива като него (скръндзи) я карам вече само на себеуважение !
[smilie5]


...виж го , как се позна!....[smilie18] [smilie18] [smilie18]
...[beer] ...

 Re: самоуважение
Автор: BXMarkov   
Дата:   18-10-16 14:22

Котките и тяхното място в изкуството
 Re: самоуважение
Автор: mitpis   
Дата:   18-10-16 14:26

За котките само добри неща се пишат или нищо...!
 Re: самоуважение
Автор: tonal   
Дата:   18-10-16 14:31

Автор: realnoncho
Дата: 18-10-16 13:36

Като гледам кои са се включили по темата Мара е сръчкала и другия форум по случая. Ма тва не са ора, за точки се обаждат, за бири - не.

на другите ръчкане не им требе ... [smilie8] на тях само сеир и спам им дай ... [smilie5] [cool]



Публикацията е редактирана (18-10-16 14:31)
 Re: самоуважение
Автор: pumabg   
Дата:   18-10-16 15:08

О Света Марио! Гийомет… Какво да правя дни на ред…? Аз опитвам се хитро вещо от някъде да пипна нещо… Но не и не… Съдба !
Еврика Маро! Е У Р Е К А!
Ся ако аз го бях коментирал това коте щяха да ме заклеймят за преднамереност… Пък виж ти колко елегантно, нежно, истинско се изказа и всички ти ръкопляскат…
Признавам си че явно „тактиката“ ти е по успешна от моята…
Цената, която плащам през годините за това да изказвам нелицемерното си мнение е тежка…
Но съм свикнал, даже това ме мотивира…
Признавам си че единствения човек,който открито критикува и в същото време всички уважават си Ти !
Може би си намерила тайната на тъмният балкански субект или си разгадала мистериите на душевният му катарзис… Кой знае…
Бандата на Шаро не е мое откритие но винаги съм се чувствал сам в тази нечестна битка…
Защо е нечестна ? Ще ти кажа! Защото по голяма част от тези симпатяги са талантливи… Истински талантливи! Но това не им пречи да са държат подмолно, без достойнство, и да си чешат егото от години приемайки това място за своя крепост и дом.
Жорето Админа пък ги е богословил за вечни времена… Най вероятно давайки си сметка, че без тях Форумът съвсем ще пропадне…
Не е нужно човек да е крайно наблюдателен за да види кои хора – никове са всеки ден на първа страница… Каквото и да пуснат все са си там…
Както съм писал и друг път това не е полезно нито за публиката, но и за тях самите… Как да се развиваш творчески в такава обстановка ? Как да развиваш критериите си за оценка, когато те са плод на чужди амбиции ?
Хубаво е обаче, когато философстваме за нещата от живота да не изпускаме и самите себе си! Да знаем какво представляваме и до колко се различаваме от тези, които сочим с пръст…
Например Ти Маро… С какво допринасяш за развитието на това място ? Остроумна си в това спор няма… Различно ти тече мисълта и винаги представяш нещата с насмешка и дистанция дори към самата себе си… Това е супер ! Но има ли това добавена стойност в един фотографски сайт ? Защо не поговорим за изкуството ? Не за модерното, старото, високото или ниското а за изкуството, като потребност на човека…
Това вълшебство, което те кара да се замисляш, да плачеш, да мечтаеш и да се чувстваш нещо повече от машина за лайна…
Изкуството не е процес, нито преживяване, камо ли начин на живот ! То е храна, която някои имат нужда да споделят а други да приемат…
Изкуството е емоция! Пет пари не давам за всички определения и характеризации…
За мен без емоция без душевна храна не може нито да има процес на творене нито процес на съзнаване…
Относно точките и гласуването още повече не мога да те разбира…? Та нали ти самата беше казала на времето, че при теб този процес е странен и крайно зависи от моментното ти психическо състояние…
След 6 активни години в този Форум, няма как да не ти напомня, че ти не си обелила никога нито дума под мой кадър…
А те са били над 400 сигурно… Как един пък не те докоснах мамка му …?
Казвам си, е тя Мара не се интересува от някакви си птички… Ама после гледам изказва позитивно мнение под снимка на сокол в неволя на цирков манеж….
Нима не разбираш разликата да заснемеш дива свободна птица с такава вързана в клетка ?
Нима хората (остави ме мен) снимащи диви животни не заслужават на елементарно уважение за труда и усилията, които полагат за да покажат един невидим за повечето хора свят ?
Представи си че дори Кубето на времето успя да ми промълви през зъби „Браво“ , оставяйки сигурно за неумолимо тежки секунди - мислите и страстите си за циците и пу……
Ама иначе иска да се „забавляваме“… Великан!
Виж други нямат обаче и тази доблест !
Та когато пишеш за „самоуважението“ е добре първо да започнеш от самата себе си !
Не заради мен а заради теб ! За мен остава цената, която плащаш ти и останалите 90% от Б категория а именно – мнението и оценките ви за мен са равни на 0-а ! Grand Zero! Н- У- Л- А !
Въпреки, че в математиката според някои дори и 0-та може да има положителна стойност…
За това ще завърша позитивНО, като кажа, че въпреки всичко много повече те уважавам като човек от всички тия малки мишки, които през годините са ми гласували за „шедьоврите“ и винаги са очаквали да им го върна обратно…
Вие мишки сте СРАМ! И колкото и да сте талантливи и пълни с идеи бих ви препоръчал да си намерите първо достойнството ! Тази невидима малки частица, която държи главата изправена!
Срам сте защото успяхте и мен да превърнете в злобна и преднамерена мишка…
Преди да станеш – Автор или Творец трябва да бъдеш Човек ! А аз все по малко виждам такива тук, включая и себе си !

 Re: самоуважение
Автор: мара   
Дата:   18-10-16 15:18

Я, пума...ти па ме утрепА....че аз на твойте кадри винаги съм се възхищавала....когат ги видя, де. Щото много не влизам. Ма тва за пилето и манежа - ега ли му макята? Не помня. Може и хич да не съм разбрал, може и да съм прочела...ма не помня ако ми е харесало на първо четене, сигур съм гласувал.…после мое и да съм съжалила. Отде да знам?
 Re: самоуважение
Автор: Frida   
Дата:   18-10-16 15:21

о, самотен неразбран гение, о многострадален писателю, кажи ми кой ще чете три страници битие на твоего страдания в интернет през 2016 ...
 Re: самоуважение
Автор: мара   
Дата:   18-10-16 15:22

Ааа, и напоследък бех посала и под едни сини гащи.
Инак - давам си сметка, че ако вися тука по-дълго и по-често - ефектътт, който ти очакваш клони към нула, а всичко останало е за моя сметка - чиста загуба на време... Затва си висим у зоната и си чешем езика...[smilie5]
 Re: самоуважение
Автор: BXMarkov   
Дата:   18-10-16 15:30

pumabg [smilie24] Адмирации за написаното и за труда да го направиш.

"Изкуството не е процес, нито преживяване, камо ли начин на живот ! То е храна, която някои имат нужда да споделят а други да приемат…
Изкуството е емоция! Пет пари не давам за всички определения и характеризации…
За мен без емоция без душевна храна не може нито да има процес на творене нито процес на съзнаване…"

Критиката обаче, все повече няма място тук. Все още се случва да пиша критика, но нарочно максимално меко и щадящо, рядко по-остро. Резултата е следният, когато е мека, се подминава и неглижира все едно я няма. Когато е по-остра, рекцията също е гневна и егоистична, без вникване по същество. Това е действителността!
 Re: самоуважение
Автор: Nikolas666   
Дата:   18-10-16 15:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: самоуважение
Автор: Kadett   
Дата:   18-10-16 15:36

Нивото на критиката, е добрте да е на нивото на творбата. Сериозна творба- сериозна критика.Критика не означава оплюване , нали?

 Re: самоуважение
Автор: BXMarkov   
Дата:   18-10-16 15:44

Nikolas666, каква суперпозиция?! Всички тук сме живи обикновени хора, живеещи този реален живот. С еднакво право да харесваме или нехаресваме нещо, егото прави измислените различия и противоречия, ако сме по-смирени и добронамерени и уважителни едни към други би било далеч по-приятно. Виртуалната реалност в мрежата ни променя обаче, правим се на такива каквито не сме,неусетно подтиквани от постъпките на другите и от собствената си самооценка.
 Re: самоуважение
Автор: Nikolas666   
Дата:   18-10-16 15:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: самоуважение
Автор: uri64   
Дата:   18-10-16 15:57

Е, то и жълтъкът на яйцето вдъщност е белтък. [smilie5]
 Re: самоуважение
Автор: ATHOM   
Дата:   18-10-16 16:01

Себеуважение?

Кого дали познавам?
 Re: самоуважение
Автор: Nikolas666   
Дата:   18-10-16 16:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена