Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: 50 години номер 8
Автор: chill   
Дата:   20-05-16 16:02

Нямам нищо против Стоичков да го изяде този жирафф. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   20-05-16 16:11

Автор: Imaginarium
Дата: 20-05-16 13:51

PhotoBo, тва е все едно да се съсредоточим върху факта, че Хитлер е съживил германската икономика от тоталния крах, в който се е намирала, а не да го съдим за зверствата, които е извършвал.Точно така прозвуча.
Никой, никого не съди тук, това е Божа работа както каза, но фактите са си факти и не бива да се подминават едни, за сметка на други.А фактите са, че убийството на невинно същество е най-грозното нещо, което един човек може да извърши.Казвам най-грозно, а не най-лошо, защото има много по лоши неща от убийството...


Няма нищо общо с Хитлер и неговата "дейност", не знам защо така го приемаш и лично аз съжалявам, че така го приемаш и намираш подобна взаимовръзка за удачна! Казваш да не съдим, а в същото време ТИ съдиш някой в неуместната асоциация, която правиш! Нищо не се подминава и не агитирам към такива действия, темата е за футбол и една велика личност изиграла основна роля в национален и световен машаб в сферата на спорта! Никъде, никой не агитира към насилие, убиство над животни или хора в темата, че да опорстваме и да правим психологичен портрет на Камата! Говорим си за спорт, футболни постижения, слава, футболни снимки, видео и подобни удостояващи качествата на българсия футболен талант Христо Стоичков! В темата не се занимаваме с живота, жена му, децата и събитията около личния живот на същия, а за неговите спортни успехи, кариера и признания! Малко вече ме хваща яд, че отворих темата, честно... Ама вярно, който иска да си отвори тема за животните (аз лично имам такава за котките и кучетата) или за личния живот на Христо Стоичков, Григор Димитров, Бербатов, Костадинова, Пулев и фолк дивата до него...или там който ви вълнува!!! На мен повече глупости извън темата не ми се слушат/четат! Моля обърнете внимание на заглавието и първия пост, преди да се изцвъкате! Моля!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mutriu   
Дата:   20-05-16 16:42

nsirakov [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: camelasign   
Дата:   20-05-16 16:49

Изглежда абсурдно, но...точно с платен лов на животни се запазват различни видове в Африка. Иначе там досега бракониерите да са ги избили до крак заради търсенето на животински сувенири най-вече от европейски граждани...Аз съм бил на много места по света и е истина...нищо не знаят на повечето места за България, но името Стоичков са чували дори хора, които са били деца когато е играл.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   20-05-16 17:26

Така и аз бях в Щатите и излизаме от магазина с други българи и си лафим нещо, спира ни някакъв афро-американец и ни пита от къде сме. Ние му казахме, че сме от България и той -"Оо знам я България!" А аз си мисля - знаеш ми дедовия, а той продължава -"Знам и София, знам и най-добрия ви футболист Стоичков..." Останах втрещен как и в никому известна с футболни постижения страна знаят името на великия българин! Та в горната връзка, не можем да отречем футболната слава на спортиста!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: piknik   
Дата:   20-05-16 17:39

Казвам го без да се заяждам - симпатичен ми е, малко ми напомня за произведенията на Алеко Константинов.[smilie5]

Много му се радвам на рекламата:

"Инфинити, кю тийси - мириши на лукс." [smilie5]



Публикацията е редактирана (20-05-16 18:16)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: nyamago   
Дата:   20-05-16 17:57

И аз, без да разбирам от футбол, съм се гордял с него навсякъде по обиколения широк свят. Да е жив и здрав! [smilie24]

Отклоненията за етиката на лова или за невинността и емоциите на храната ни са глупави и не на място.

И ако нямаме неговата дарба и успех, не е зле всеки да опита да е гордост за нацията в своята си област - като лекар или програмист, миньор или готвач. (Дори като фотограф - ако има такива тук?)

Честит юбилей на Стоичков и честит Петък на всички тук!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: steeens   
Дата:   20-05-16 19:04

[smilie24] [beer] [beer] [beer] За Стоичков и петъка.[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: DigitriX   
Дата:   20-05-16 19:25

Стоичков може да е всякакъв, но за 50 години е направил повече за България, отколкото всички тук накуп ще направим и за 5 живота!
Айде, живи и здрави. [smile]

За Ицо и за Петъка. [beer]



Публикацията е редактирана (20-05-16 19:29)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Konstantinov   
Дата:   20-05-16 19:51

Стоичков е гений в своята област и другите неща остават на заден план като известна ексцентричност и любопитни факти.
Вечерях с мои близки в едно заведение и един образ на средна възраст, който живеел и работил в южна африка сподели, че присъствал на прием- среща, на която Стоичков много се гордеел и разказвал за отстрелян жираф и каква хубава масичка му изработили от краката на жирафа.
Мислех че има вероятност поне 15 процента историята да е истина , сега като видях снимката процента нарастна.



Публикацията е редактирана (20-05-16 19:54)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: sherbit   
Дата:   20-05-16 19:53

И внуците ни няма да гледат такъв голям български футболист.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: steeens   
Дата:   20-05-16 20:00

Почва се...[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: piknik   
Дата:   20-05-16 20:09

Няма да гледат, защото закриха Спортните школи.
В казармата имаше ЦСКА, Левски, Славия....
Бях в ЦСКА охранителна рота и доколкото си спомням оттам излезе Бербатов.
Но съсипаха всичко нашите политици...

Ето един виц:
Политиката е като художествената гимнастика в България.

Обръчи от фирми.
Рязане на ленти.
Прехвърляне на топката.
Волна програма с медиите
и съчетание с бухалки.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: colorphoto   
Дата:   20-05-16 20:41

Имало е,има и ще има ловци по целия свят.

Приемете го този факт и в този форум!

Аман от криворазбрани природозащитници!

Повече ме дразни че навремето Ицо гони и удари нашенец колега в Испания - тази агресия е просташка!

Ще-неще е публична личност трябва да го има предвид.

И некавалерските цинични квалификации към журналистки нагарчат.

Но прослави България наистина![smilie24]

Света е противоречив,хората също.....



Публикацията е редактирана (21-05-16 01:05)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: piknik   
Дата:   20-05-16 20:51

Симпатяга е, тук в предаването малко пресилват нещата... - на завалията му е трудно[smilie5]

http://www.vbox7.com/play:9e497520bb



Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: velinp   
Дата:   20-05-16 21:13

написа:

> И внуците ни няма да гледат такъв
> голям български футболист.

... и пропуска биха могли да сведат до нула...


Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: vkk1   
Дата:   20-05-16 21:15

що просто не замълчите бе, мама му стара!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Zdram   
Дата:   20-05-16 21:28

Че те и Емилиян Станев, и Йордан Радичков са били ловци. Страстни! Да ги отречем и тях, а?
Стоичков наистина ни даде много, да е жив и здрав!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: piknik   
Дата:   20-05-16 21:40

1994 !!! Евала !!

http://www.vbox7.com/play:4e959b47b0



Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: radi_nrj   
Дата:   20-05-16 21:45

Това, че Стоичков е простак, хамалин и т.н. си е така и той самия никога не го е отричал. Това обаче изобщо не му пречи да бъде и човек с голямо сърце и един от най-добрите футболисти живяли някога.

А това с лова само един човек, който хал хабер си няма може да го обвинява. Едно ловно стопанство функционира точно както едно животновъдско. С парите от изкарани от продадените животни за месо се плаща храната и отглеждането на останалите. Дали животното е убито с пушка, нож или по най-хуманния начин в някой месокомбинат няма особенно голяма разлика.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: piknik   
Дата:   20-05-16 21:54

Еееееееееееее, айде стига с тоя Лов.........
Всеки ден ядем кренвирши, месо и прочее..

Сега към 50-те Христо малко изтрещя и ме дразни, но това не омаловажава постиженията му на младини !!!
Убил един жираф - верно гадно е, ама хилари, тя колко хора затри..., тя започна войните в африка и на други места.... Сега ще почнат нови локални такива...
Ицо си е футболист голям и не е нужно да е професор..., е понякога се гъбаркаме с него, но е ВЕЛИК !
Това е лично мнение и не искам да ми отговарят....



Публикацията е редактирана (20-05-16 22:10)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: sherbit   
Дата:   20-05-16 22:34

Гледайти, завиждайти дрисли мръсни.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: camelasign   
Дата:   20-05-16 22:43

...мача беше емоция отвсякъде

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   20-05-16 22:45

Доколкото разбрах от Новините, Христо Стоичков е получи днес почетен знак на Президента на България за изключителния му принос към България и развитието на българския спорт, за особени заслуги към европейския и световния футбол, за социална ангажираност и подкрепа на обществено значими каузи, както и по повод неговата 50-годишнина.

[smilie24] [thankyou] [smilie24] [thankyou] [smilie24]

То всеки от нас получава почетен знак от Президента (без значение кой ще е той), нали? [smilie5]
Класически хейт в последно време...

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: piknik   
Дата:   20-05-16 22:50

По подобен начин сме се чувствали може би само при Аспарух и Симеон Велики ! Кобурга така ни излъга... - Христо - не ! [cool]
Евала !



Публикацията е редактирана (20-05-16 22:51)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »