Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 10:17

Не отричам качествата му, но ми е странно как всички забравиха близкото му приятелство с доста компрометирани политици, скандалите с имоти, скандала с полицейската лампа и т.н. Изобщо не става въпрос за ловджийство!
Откакто се прибра в БГ, се държи като 90-тарска мутра. Доста съмнения имаше за сделки с облагодетелстване за сметка на държавата, но явно това на никой не му прави впечатление.
Ми ок, велик, легенда - да. И аз изпитах гордост докато гледах снощи.
Ма не мога да забравя и откровено лошите му страни.
Ма то щот сме слепи и с къса памет, затова всеки с малко възможности ни "стриже".[smilie23]

Малко по-горе Nikolas666 попита...освен успехите в спорта, какво точно направи за България? Опита да вземе имоти в Пловдив с подкупи и приятелство. Държеше се като талибан по пътищата с полицейска лампа. (Да не припомням, колко трагични случая имаше със самозабравили се спортни звезди...Един руснак-убиец преди месец го аплодираха 12000 души в арената). Псуваше и унижаваше журналистите, дръзнали да го попитат неудобен въпрос. Бербатов обяви отказа си да играе за нац. отбор и то заради корупцията и го нарекоха предател. Стойчков избяга като мишка и то от поста треньор, след слабите резултати, но това явно не направи впечатление на никого.
Въобще, след като си публична личност, ТИ трябва да даваш пример на хората, и не трябва да имаш каквато и да е издънка. И понеже всеки греши...поне имай честта да се извиниш после. Някой да го е чувал да се извинява? Напротив...дори вчера във видеата които се излъчваха, беше обърнато специално внимание на случката с ритнатия съдия и как псувал постоянно...и тълпата в екстаз!
Радвай се народе, затова ще те онождат често![thankyou] [thankyou] [thankyou]

И една малка вметка в тази връзка...
Преди месец хванаха полицаи да продават наркотици в студентски град.
На следващия ден министърката излезе и каза - "въпреки че са полицаи, няма да бъдат покрити и ще си получат заслуженото"
А в нормалните страни, изказването трябва да е "ПОНЕЖЕ са полицаи, наказанието ще е ДВОЙНО за назидание, придружено с оставка на министъра"
Такъв е манталитета в Булгаристан. Една заря оправя всичко[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 10:56

И няколко мнения от файса, за които си струва да се замислим:
1. "В България...чуждестранен инвеститор, който дава работа на 1000 човека и плаща навреме и добри заплати е в пъти по полезен от Стойчков!
Но "материала"...напротив...смята го за империалистически колонизатор, д**а **** ** мръсна.
А каруцара дето добре рита топка - президент"

2. Придаването на национално значение от гледането на едно футболно забавление, при липса на всичко останало, е отчайващо безсилие.

3. ОК, 4-ти в света бяхме! И аз бях по улиците със знаме в ръка...
Но защо българите толкова се гордеят пред другите нации с това?
Колко от вас в момента могат да изброят държавите завършили 4-ти на последните 5 първенства?


Ето и част от едно интервю на легендата от 2013"
"Аз се чувствам каталунец. Живея там, имам къща. Ще умра там. Ще ме погребат в Каталуния. Благодарен съм на Каталуния и каталунците, на запалянковците на Барселона. Така се чувствам, не мога да го променя. Бях капитан на националния отбор на България и моята лента бе знамето на Каталуния. Изобщо не ми пука какво ще кажат. Има си снимки. До последния ми мач, до България - Англия през 1999 г., носех на ръката си знамето на Каталуния"!
България? България нищо не ми е дала!"



Публикацията е редактирана (21-05-16 11:23)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   21-05-16 11:26

ОК де, не му се кланяйте, не го хвалете, мразете го! Забравете какво е направил в света на спорта, изисквайте повече от децата и близките си! Пишете за личността на Стоичков, вместо за неговите успехи, дано това ви прави щастливи, макар че се съмнявам! Хейта явно е заразен, аз смятам да се предпазя от такъв и ще продължавам да се съсредоточавам към положителните събития! Благодаря, че се отбихте и изказахте мнение за една футболна звезда, занимавайки се с личния му живот, вместо катиера! Всички сме светци и светила [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: agop4o   
Дата:   21-05-16 11:37

България нищо не ми е далаА наистина дала ли му е нещо.Много хубаво си е мислил годишнината да си я празнува не тука .Щото е бил сигурен че ще има плюене.А между другото на него му е презкурина че някой не го харесва.[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: bg2014   
Дата:   21-05-16 11:40

mixmike , ти какъв се явяваш?
Освен, че мнението ти е противно, ти самият нормален ли си или и ти си противен?
От такива като теб хората бягат от България. Помисли си върху това преди да ме намразиш и оплюеш. Все някой трябва да ти каже истината в очите. Извинявай за това!

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: CDman   
Дата:   21-05-16 11:51

Понякога ми е болно, че държава с 1300 годишна история и безброй исторически забележителности има нужда от представяне пред света.[smilie8]

Не отричам, че камата с играта си и успехите си на футболния терен дава донякъде положителен облик на България.

За жалост тези неща и хора, които правят облика на България отрицателен са повече.

Та това е положението. [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 11:58

Личните нападки само показват безсилие и слабост![smilie23]

Аз пък си мисля, че нискоинтелигентните потенциални миячи, чистачи, сервитьори, тираджии и прочие, бягат защото в БГ е трудно и тук единствено мизерстват. Но да ви кажа честно - никак не са ми притрябвали тук.

Нормалните, възпитани и интелигентни хора опитват нещо да променят тук и ако не става, бягат точно заради овчето малодушие, статуквото, корупцията, бай ганьовщината, ходатайстването, чичовщината и подобни легенди, които се възхвалят. За тях ме е яд.

И като казахте, че толкова хора никой не може да събере на стадиона - НЕ е така! Могат! Учиндолския славей и азис![smilie5]
Евала![beer]

Стойчков - президент, а Бербатов дето Ви каза истината за корупцията - предател! Ашколсун, аферим, машалла!
Боза, анцунг, mega dance center и "Versai"[smilie2]

Аплодирайте и подгответе халките![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: bg2014   
Дата:   21-05-16 12:03

Хайде сега да ни запознаеш КАКВО ТИ ПРАВИШ за България, за да изчезне малодушието и т.н. Сподели и е възможно да те последваме. Наистина не се знае кой колко може и знае докато, не го покаже?
Възможно е да съм допуснал грешка спрямо теб. Няма да ме заболи реброто, ако ти се извиня ЗАЩОТО си прав.
Да видим?



Публикацията е редактирана (21-05-16 12:07)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Imaginarium   
Дата:   21-05-16 12:18

Стойчков е велик футболист, НЕСЪМНЕНО!
Но като ще говорим за постижения, нека говорим за стойностни постижения.Такива, които променят света из основи...
Намерете ми статия за Бил Гейтс, Елън Мъск, Дейвид Атенбро, да Винчи, Тесла или Айнщайн как са ловували и убивали.
Индианците например се извиняват и благодарят до ден днешен на всяко едно животно което убиват.Само "модерният западен" човек си мисли, че убийството е нещо напълно нормално.
Животът е свещен и никой няма право да го отнема, независимо от обстоятелствата, а Толстой е казал: "Докато има кланици в света, ще продължават и войните".
Нима ще отречем всички тези хора и тяхните постижения в името на една пържола?И да яденето на месо Е убийство, макар и индиректно.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 12:27

Работя тук, храня семейството си и дай боже, скоро ще наема и хора. Плащам си и данъците, гласувам на избори и т.н. Нещо което всеки нормален човек трябва да прави, а не да се чуди по цял ден по кафетата, каква далаверка да завърти, какви връзки да пусне и как да мине тънко!
Ма темата не е за мен!

Темата е за човека дето е направил много за България...ма засега никой не казва какво точно е то?!?

Прославил я във футбола! И? Като кажеш по света БГ и те ти повтарят "Стойков"...и какво от това?
Ако им покажеш карта - едва ли ще я намерят. И какво помага това? Какво са научили за БГ? Че можем да псуваме каруцарски и обичаме мръсните игрички? А също обичаме да бием и журналисти, и сме от средно, към нискоинтелигентни.
Ейдур Гудьонсен също е легенда в Исландия. Какво точно ТИ научи от него за родната му страна?

Щото пък аз си спомням, че Стойчков избяга от тук, а после го изгониха и от Селта, съмнителен успех имаше и в ЮАР, после отиде в Русия и медиите гръмнаха, че ще става треньор на голям отбор, а се оказа, че това е лъжа , след това целия свят му се подиграваше на езиковите умения и т.н.
Както ни се подиграват и за звездата Азис, и за останалите "икони" дето тука са на почит.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: roburt48   
Дата:   21-05-16 12:29

За какви "касапи" иде реч ???? Ами тогава имам предложение - да се храним само с химия и да не пипаме нищичко от животински и растителен произход защото е ЖИВО !! Я се стегнете ! А Стоичков - е явление. Никой не го спряга за интелектуалец (там си има други места и категории !) Човека е явление в спорта и никой не може нито да му го отрече, нито да му го отнеме :) Да е жив и здрав !

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   21-05-16 12:31

Айде пак същото, заслужаваме си съдбата, така мисля аз!

roburt48, няма смисъл да им го казваш вече, каузата е загубена, пресечена и размазана през кръста зверски с ятаган!

Аз жовея навън и въобще не мога да се характеризирам с горните типажи ненамерили смисъл и сили да се справят в Родината, но това е съвсем друга тема, нищо не касаеща темата за професионалните постиженията на великия български футболист! Чудя се само как може да има такъв мироглед човек претендиращ за корени и традиции, наричащ се българин, срамувайки се от свои! Мерзост ми иде да изкрещя!!! И така ще се и затрием...



Публикацията е редактирана (21-05-16 12:41)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 12:36

Ама разбира се...Ако не викаме "ура" в овчи хор сме за никъде!
Някой имал различно мнение - уууу, предател, педераст... [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: Nikolas666   
Дата:   21-05-16 12:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 12:41

И Григор Димитров...не е живял в БГ, не може да говори български, оказа се че си е повярвало лайно, отказа да играе за БГ, целия свят му се смее заради големите приказки миналата година, а сега изпадна от топ 50.
Обаче...легенда, икона, Гришето, нашето момче.
Толкова го интересува БГ, колкото ако някой отиде 2 седмици на екскурзия в Париж и каже че е французин.
И говори на "вие българите"...
Цирк

От друга страна - как да не признаеш Бербатов за легенда. Супер футболист, красива игра вместо силова, интелигентен, рисува, изказва се, знае езици, не съм го чувал да каже лоша дума за някой или да обиди. Обичат го и в Германия и в Англия и във Франция. Когато играе го аплодират и феновете на другия отбор.
Но тук в ориенталска България - предател!
И майка му и баща му се изпокараха за пари и се разведоха, а брат му не излиза от районното в Благоевград. Но той си е достоен човек!

И последно...Радвах се на успехите и на Стойчков и на Гришо - да са живи и здрави и да има повече такива сбирки като вчера, които обединяват всички, а не ги разделят.
Но само дотук!
Да си ходи в "родната" Каталуния и Барцилона и толкова[smilie23]



Публикацията е редактирана (21-05-16 12:50)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: kvakioh   
Дата:   21-05-16 12:46

Направил, събрал, почетЕн. Толкова за личността на футболиста. Добре си е свършена работата. Да ни е жив и здрав и да се правят такива сбирки повече.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   21-05-16 12:58

Давай, нареди сега Кубрат Пулев, Стефка Костадинова, Цветана Пиронкова, Станка Златева, Кордан Йовчев... Направи им разбор кой по-неможе, каква пълна нула е, без никакви успехи, признания, награди и медали! Или просто разкажи други пикантни истории за техните семейства, начин на живот, как си харчат парите с кого спят!Еб@ти жълтия плювалник настана тука! Имаш потенциал човек, пълен потенциал към анти-родолюбие и негативизъм. Дано само всичко не приключи със самоубийство!!! [smilie3]



Публикацията е редактирана (21-05-16 13:02)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: steeens   
Дата:   21-05-16 14:16

PhotoBo, мисля е време да затваряш темата. Стана чудна илюстрация на оня виц за казаните в ада и липсата на дяволи край българския.
[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mmjm   
Дата:   21-05-16 14:56

Ако прегледаш спортната биография на Кубрат, особено в частта спортсменство, уважение към съперниците и съдийските решения, започвайки от предолимпийския му период и стигнеш до наши дни, вероятно ще го махнеш от горния списък. На негово място бих сложил Нешка Робева и Иван Абаджиев. Като цяло си прав, не само не е нужен някой да пази казана с българите, ами е удачно да се усили и дъното му, че от толкова натискане надолу, може да изпаднем и оттам.

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: PhotoBo   
Дата:   21-05-16 15:16

steeens, няма да я затварям, както и никой не съм блокирал и няма да блокирам в нея! Всеки има право на мнение, за мен е показателна и поучителна, колкото и да ми е тъжно за някой от писалите, каквито и глупости да прочетох от тях! За пореден път се убедих, че трябва да имам едно на ум за българите и макар да съм родолюбец, трябва да стоя на страна от точно такива българи, радвам се, че не съм сред тях! Един ден ще се видят и тук какви са ги приказвали, аз лично се срамувам и за тях! Толкоз! [beer]



Публикацията е редактирана (21-05-16 15:19)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 18:19

Аз не разбрах...темата е за мнения за личността Стойчков (независимо дали негативни или позитивни), или е само за похвали, или е за заяждане с хората НЕизповядващи сляпото благоговеене.

Ако е първата - мисля че трябва да се приема и чуждо мнение и да се опитаме в спора да намерим истината. До тук не намерих нито един пример оборващ моята теза. Само лични нападки.

Ако е второто - ясно, няма да пиша повече. Възхищавайте се по двойки, тройки и по групички.

Ако е третото - да започвам и аз да се заяждам?[smilie10] [smilie5]

Явно е, че никой не вниква в това, което пиша. Не оспорвам победите, успехите и т.н. на нито един български спортист. Съответно се радвам за тях и съпреживявам загубите.
НО...
Не мога да уважавам хора, независимо колко добри спортисти са, когато НЕ СА ХОРА в нормалния си живот. Пред камерите са хрисими, но извън светлините са низки хора.

PhotoBo - Спор се води, когато изложиш гледната си точка и я защитаваш. Преиначаването на мнението на опонента и слагането на думи в устата ми, които не съм изрекъл е некоректно!
Не съм споменавал никой от горния списък със спортисти и точно обратното - радвам се за тях и ги уважавам, защото са Хора ( с главна буква).
Не мога да кажа същото за Гришо и Стоичков. Към двамата мога да добавя и една голяма надежда на българския тенис, която хванаха с допинг и тя избяга с баща си (който и беше треньор) и последно се състезаваше за друга държава.
Ти такъв ли спорт искаш да наблюдаваш...на мошенници?
Като си такъв патриот помниш ли щангиста Наум Шаламанов? Помниш ли че подобряваше рекорди на всяко състезание и България беше най-силната страна в щангите. Легенда, нали? Него боготвориш ли го?
А след като си смени името на Наим Сюлейманоглу и отиде да се състезава за Турция, след като държавата беше инвестирала в него и Иван Абаджиев го беше направил непобедим шампион. Него защо не го сложиш в оня списък горе? Него смяташ ли го за легенда? Президент?[smilie23]

П.С. Без да те подценявам, но едва ли знаеш откъде идва термина "жълта преса". Но пък ще тe ограмотя какво точно значи. КЛЮКА!
Толкова е просто - КЛЮКА!
Това което казвам НЕ е клюка. Това е самата истина, която и в момента можеш да прочетеш в статии, интервюта или да гледаш в youtube.
Срещу нея, ти НЕ противопоставяш НИЩО освен лични нападки.
Няколко въпроса зададох по-горе, и засега не си ми отговорил.
Ако не си ги видял...в предишните мнения са.
Но за да не се правиш на неразбрал, ще ти го извадя тук и ще го болдна...
Би ли изброил какво точно е направил Стоичков, различно от това тираджии качили те на стоп да казват "Ааааа Булгариа...Стойков, яяяяя"?

П.С.2 Не си оборил нито едно от нещата които казах. Имотите, скандалите, полицейската лампа, мутренското поведение...лъжа ли са, истина ли са, приемаш ли ги за нормални? Ако тях приемаш за нормални, случая със Стависки приемаш ли го, щото 12000 човека го аплодираха? Стависки също беше "наше момче". Руснак ама си е направо българин. Нали се състезаваше с нащо момиче. И кво? Утрепа българчетата и си замина. И на "кофти материала" му стигнаха няколко години, че да забрави! БРАВО!
Изобщо къде е границата? Или викаш...той като е световен шампион и ни е зарадвал, може да трепе хора, да присвоява имоти, да се държи нагло?



Публикацията е редактирана (21-05-16 18:26)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 18:56

Ехееее, PhotoBo сега прочетох че не живееш в България.
Евалата...ама спора тогава е безмислен. Колкото човека познавам живеещи в чужбина са все големи патриоти и родолюбци!
Браво! Или по-добре ашколсун, както скоро ще се говори тука по нашите земи.
Ти си стой в чужбината и подклаждай българското огнище по света...прославяй ни с всички сили!
Да ти кажа, от този момент уважавам Стоичков повече...той поне си признава, че е каталунец, но все пак се връща да ни организира по някоя заря.
99% от другите българи си идват само за да идат на море, да се похвалят на родата, колко са напред и да малко преди да си тръгнат, да идат на зъболекар.[smilie5] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mixmike   
Дата:   21-05-16 19:10

И последно...като живееш там в цивилизования свят, какво ти е мнението за Адам Джонсън. Правилно ли го вкараха в затвора за педофилия и го заклеймиха всички, дори съотборниците му? Или кво толкова..."праснал няква 9-класничка", голяма работа. Тя сигурно си го е търсила. Па и той е звезда, национал.
А за Бензема, в аферата с изнудването на съотборника си? Голяма работа, нали направи Франция шампион?
И двамата ги изгониха като мръсни помиари. Единия в затвора, другия го скъсват от дела.
Къде е границата? Колко може да си позволи една "легенда"?
Придобиване на имоти с ходатайстване и подкупи?
Правомощия различни от тези на нормалните хора?
Каруцарски изказ и обиди в национален ефир?
Бягство от отговорност като нац. селекционер?
С кое точно от личността му да се гордея?

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: iliyanb   
Дата:   21-05-16 19:28

Интересна тема[smilie3] Всички известни личности са хора като другите. С разликата, че с извинение трябва като пръднат да внимават да не се наакат щото обикновено пърдят публично, а повечето от нас пърдят частно. Това не прави постиженията им по малки. Научете се да им се радвате. Хора без образование, но с много талант и още повече труд, постигат неща, които може да постигнете само в малките часове, тоест на сън. Не се вживявайте. Тесният социализъм ни учеше да сме специалисти по всичко. Нека уважаваме обаче и тесните специалисти, които дори и необразовани, невъзпитани и т.н. постигат разни неща в дадена сфера значими повече от постигнатите от нас за 2-3 живота. Това за тези, подходили неуважително към човек, постигнал повече от тях. Без значение от сферата на постижението.

И не намесвайте Наум Шаламанов. Била инвестирала държавата в него? Защо точно в него? На случаен принцип ли е избран - един от статиците бъдещи олимпийски шампиони? Като сложите от едната страна обещана панелка в Младост, строена от строителни войски със стени, изолирани със стари вестници, за да се спести материал, плюс жигула последен модел, а от друга страна стотиците хиляди долари на една капиталистическа държава, ще разберете, че тези хора - спортистите, не се разбиват от тренировки и медикаменти хей така - за чест и слава. И те са преди всичко живи хора. Но могат или са си скъсали дупетата, за да могат нещо, което вие не можете[smile], ако ще да се напъвате.



Публикацията е редактирана (21-05-16 20:01)

Отговори на това съобщение
 Re: 50 години номер 8
Автор: mmjm   
Дата:   21-05-16 19:59

mixmike, да кажеш, че Наум Шаламанов си е сменил името на Наим Сюлейманов е все едно да кажеш, че Сузана Ерова си е сменила името на Ялдъз Ибрахимова. Наим Сюлейманов е роден с това си име, започна спортната си кариера с това име и ако не му бяха „върнали българското име Наум Шаламанов“ и не го бяха показвали като маймуна на всички международни спортни форуми да показват, колко са щастливи българските мюсюлмани от грижата на партията за „възстановяването на българските им имена“ щеше още да се състезава за България, не смесвайте нещата.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »