Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Търся уеб-дизайнер
Автор: J0R0   
Дата:   26-11-15 10:58

Добре, дотук 0 (нула) конкретни предложения и оферти [beer] [beer] [beer]
 Re: Търся уеб-дизайнер
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   26-11-15 11:08

Шокиращо хаха
 Re: Търся уеб-дизайнер
Автор: iasen2   
Дата:   26-11-15 11:55

това е така, защото никой програмист не иска да се занимава с нискобюджетни проекти, изискащи много работа.

Както и вие фотографите не искате да се занимавате с нискобюджетни проекти

Решението ти го дадох по горе и описах защо.
 Re: Търся уеб-дизайнер
Автор: Chipsy   
Дата:   26-11-15 12:18

Конкретно предложение - Wordpress + Teмата Enfold

Неслучайно има близо 75 хиляди продажби.
Инсталл на Wordpress, плъгина Bulletproof Sеcurity и темата и забравяш за всякакви проблеми. Работа за ден-два после да си докараш сайта както искаш с вградените едитори на Енфолд.



Публикацията е редактирана (26-11-15 12:19)
 Re: Търся уеб-дизайнер
Автор: krist   
Дата:   26-11-15 12:25

Това Кокен изглежда интересно. Как е откъм секюрити?
 Re: Търся уеб-дизайнер
Автор: Бонд   
Дата:   26-11-15 13:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Търся уеб-дизайнер
Автор: vkk1   
Дата:   26-11-15 13:32

На мен си се струва, че не се прави особена разлика между програмист и html кодер, както и между уеб дизайнер и резач на темплейти на пейнт.
Всички се водят под общ знаменател и смело тласкат така "проспериращия" български ИТ сектор напред. Всъщност, като човек с 27 години опит в програмирането, смея да твърдя, че сега ИТ сектора е в колапс, не в подем. Сега ИТ "програмистите" /екс доматаджиите/ се конкурират с индийските и пакистанските си събратя за код 30 реда и цена 5 долара.
За такъв тип "програмисти" - верно 20лв на час е злато.
Преди време видях, как в една гръмко рекламираща се уеб фирма - се шляпаше на дриймуейвър сайт, който е 100 реда на ноутпад. Това като го съзрях, очите ми като на стар руски часовник станаха. Ама хората се имат за "програмисти".
Така че, може би е прав колегата по-горе. Вероятно има и такива, които бачкат за 20лв.
Само ще кажа, че реалното програмиране /което нито започва, нито свършва с хтмл и пхп/ - е екстремно тежък умствен труд.
По въпроса за дизайна - не е необходимо да мигат флашове от всякъде, за да бъде един сайт "хубав".
Това си е цяло изкуство, има си правила, начин и принципи на въздействие върху потребителя. Аз не рабирам от това и дълбоко ценя техния труд.
Уеб дизайн не е нарязан и "сео оптимизиран" сайт. Какво ще му оптимизираш след промените от преди няколко години - не ми е ясно.
Класирането е на база съдържание и популярност, а това нито дизайнера, нито програмиста може да го направи. Това си е задължение на клиента.
Ако той си зареже сайта, ако ще е милион за дизайн и сео оптимизация да плати, все ще хване .....
 Re: Търся уеб-дизайнер
Автор: itilien   
Дата:   26-11-15 14:22

vkk1 - аз съм програмист - ембедед, работя за голяма чужда компания, не се състезавам с индийци и пакистанци, имам 8 години опит, като 7 от тях са в тая компания и въпреки това не вземам 20 лева на час.
 Re: Търся уеб-дизайнер
Автор: imitev   
Дата:   26-11-15 15:11


Потърси си друга фирма.... Това е най-лесният начин да си вдигнеш бързо заплатата...
 Re: Търся уеб-дизайнер
Автор: itilien   
Дата:   26-11-15 15:17

А, аз не се оплаквам, напълно съм си доволен, просто казвам, че 20 лева на час не са малко пари и не всички програмисти вземат повече от това.
 Re: Търся уеб-дизайнер
Автор: vkk1   
Дата:   26-11-15 16:28

Съвсем сериозно мисля, че цена за труда на програмист 20лв на час е подигравка. Предлагам на управителя на фирмата да попише малко на асемблер и като изкара Hello world да прецени пак дали това е нормално заплащане.
 Re: Търся уеб-дизайнер
Автор: iasen2   
Дата:   26-11-15 16:39

пак се хванехте за тези 20лв . Аз само дадох пример на мен как ми калкулират труда за корекция по сайтовете ми.
Това е примерна цена за фреелансърска работа у Фкъщи .

За 8 часа у офис с шеф на главата може да е друго разбира се :)
 Re: Търся уеб-дизайнер
Автор: itilien   
Дата:   26-11-15 16:44

vkk1 - не пишем на асемблер, а на С :)
 Re: Търся уеб-дизайнер
Автор: Lycan   
Дата:   26-11-15 17:58

асемблер в тема 'Търся уеб-дизайнер' :)) ще падна

Squarespace също е безгрижно решение!
От мързел аз съм сложил кокен, никога не е ъпдейтван хаквайте на воля

 Re: Търся уеб-дизайнер
Автор: imitev   
Дата:   26-11-15 18:26

Уеб дизайнер не е ли хлебар по пернишки?[smilie8]
 Re: Търся уеб-дизайнер
Автор: ilcoin   
Дата:   26-11-15 20:55

HTML - готино сайтче [smilie24] [smilie24]

Уеб вече отдавна не е спагети-код и рязане в пейнт, както някой доста грубо се изрази малко по-горе. А къстъм ЦМС-ите постепенно отпаднаха от бизнес-моделите, освен за неща наистина големи и силно нестандартни. Там са именно хонорарите от по 40 евро на час, но на тебе такъв не ти трябва.

Най-отговорно го заявявам, че ВП правилно сетнат и с подходящите темплейти реално покрива около 80% от сайтовете в момента - като концепция и начин на работа. Особенно за малки къси проекти като желаното от клиента е идеален. Отделно че има обилие от готови теми и плъгини, както и тонове изписано в интернет за него.

@ЖОРО - ако до началото на следващта седмица не си намериш програмер ми пиши на лично, ще намерим начин да ти решим проблема. Да дадем малко преднина на фрилансерите [shtrak]
 Re: Търся уеб-дизайнер
Автор: 798099   
Дата:   27-11-15 21:34

написа:

> Добре, дотук 0 (нула) конкретни
> предложения и оферти [beer] [beer] [beer]


Жоро, така можеш да видиш и осъзнаеш какво е нивото във форума, а и в сайта, уви.

Знайко
Многознайко
Всезнайко.

В крайна сметка - Незнайко. (Справка - Николай Носов)

 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.