Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: StrikeBack   
Дата:   24-08-15 00:03

"който никога няма да се повтори" - това пък колко ми е смешно вече…

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: bpavlov   
Дата:   24-08-15 00:10



Принципно проблемът с потта си е реален и засяга фотографите също, които не могат да сложат сако, за да се скрият.
Решението е едно спрейче, казва се Одорекс - Део, пръскаш се предния ден преди сватбата, след изкъпване и никаква пот не излиза няколко дни. Препоръчвам го и на младоженци при предварителните разговори

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: Slivenski   
Дата:   24-08-15 00:26

И за фотографите решението е 2-3 резервни тениски. :-))

[beer] [beer] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: asahi   
Дата:   24-08-15 02:18

Фотографът трябва да гледа какво снима, защото после ще продава тази снимка. Като се е припОти клиентът отиваш и му казваш - пич, мокър си, не мога такъв да те снимам. Ако ти каже "снимай ме мокър" си снимаш и няма място за забележки.

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: burningice   
Дата:   24-08-15 07:53

Ще ти каже: "снимай ме мокър" и ще забрави, че ти го е казал, защото ти забравяш за "вълшебната" бъклица със здравеца, дето "изтрива" паметта на младоженците ")

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: RepoMan   
Дата:   24-08-15 09:11

Човека попита за съвет как да се справи с проблема си, а повечето форумци превърнаха темата в лаф-моабет. А нийде в поста на автора, не стана дума да ви пита как да води преговори с клиентите, които са го наели.

Многознайковци!
Тази наша България с подобен манталитет, няма да излезе от блатото.



Публикацията е редактирана (24-08-15 09:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: Pif   
Дата:   24-08-15 09:47

Репомен,
човека просто трябва да си смени професията. Явно за тая работа не става. Да взима лопатата и мотиката и да ходи да копа. Всичко кьораво и сакато грабнало по един евтин апарат с китак и големия фотограф тръгнал да снима на ляво и на дясно. Хем не знае, хем не може, хем се жалва и други му пригласят.
Затова хората са измислили училища и университети. Като ще вършиш наемна работа срещу пари - първо се научаваш а после тръгваш да се правиш на професионалист. Явно в обучението трябва да има и бой та да си дойде всичко на мястото.
Той Мбтуту много хубава темичка беше пуснал. Можеше да я доразвие с това 1100 как да снима сватба и да изкарва по 1200 лева/ден от тая работа. Без фактура, без документи, без нищо. Кеш пара. За потна риза.
Както бяха казали - материала ни такъв.

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: pmartinov   
Дата:   24-08-15 09:57

Надуваемите манекени не се потят никога !

И винаги миришат на любимия парфюм...

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: hrup   
Дата:   24-08-15 10:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: burningice   
Дата:   24-08-15 10:10

А има ли вероятност, фотографа така да стресира младоженеца, че последния да се изпоти?

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: mitpis   
Дата:   24-08-15 10:14

Pif, човека пита за съвет, а не някви профита със обиден тон, сякаш им е откраднал хляба да му казват, че не става за еди какво си. Той си е намерил клиентите, те са си негови и човека гледа всичко да е точно, кво те бърка? Негова си работа дали ще копа картофи или ще снима не си ти този, който ще му казва какво да прави, гледай си твоите клиенти обслужвай си ги както щеш и ако няма какво да му помогнеш, не го спами...

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: hrup   
Дата:   24-08-15 10:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: mitpis   
Дата:   24-08-15 10:30

ами нали затова човека пита как да оправи нещата, ще се научи и всичко ще е точно, сватби бол има за всички!

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: hrup   
Дата:   24-08-15 10:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: mitpis   
Дата:   24-08-15 10:38

Надявам се човека с малко фотошоп да я оправи или да иде на курс по сватбена фотография, ако има такъв, да се обучи за следващите, щом ще се занимава в бъдеще. За съжаление в България няма утвърдена практика, поне аз не съм чул щото не съм и в тези среди, профитата да си взимат асистенти, където човек работейки при такъв да учи занаята...

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: hrup   
Дата:   24-08-15 10:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: mitpis   
Дата:   24-08-15 10:52

Не знаех.Тогава логичното за мен е човек задължително да мине поне през едното. Всяко начинание изисква някаква инвестиция в знания и умения.

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: bg2014   
Дата:   24-08-15 11:02

Темата е поучителна и полезна, но почвам да си мисля, че снимките за онагледяване на тази пот са тайна някаква. Поне една снимка да пусне авторът на темата. Заради колегите по форум да го направи.

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: Антивик   
Дата:   24-08-15 11:03

Щом се опря до пазарната икономика, значи всичко стига до финикийските знаци и цената. Тук вече всеки си е сайбия и си определя сам ако клиента се навие на определената цена значи ще търси и съответното качество, ако пък цената съответно е ниска, значи и качеството ще издиша.
Изобщо се стига до различните категории и пазарни ниши, па и ако става въпрос за по-малките градове, там вече е още по-лесно що снимащите не са кой знае колко много и народа обикновено ги знае каква стока са.
Тук за конкретния случай е трудно да се говори, що няма пример за фотката, дали е статична или нещо развихрено след доволно къркане, на дансинга и е трудно да се даде акъл.

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: svilengrad   
Дата:   24-08-15 13:05

http://dox.bg/files/dw?a=a18fbea42d
за това изпотяване става въпрос



Публикацията е редактирана (24-08-15 13:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: vkk1   
Дата:   24-08-15 13:21

Това е толкова лесно за коригиране, че самото писане тук ми се вижда по-трудоемко :)

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: hrup   
Дата:   24-08-15 13:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: Slivenski   
Дата:   24-08-15 13:53

Е, това нищо не е! Аз мислех, че е по-фатално.
Щом пък толкоз искат, оправи го. Няма да е особено трудно.


Иначе темата стана хубава. Поговорихме си... [smilie18] [smilie18] [beer] [beer]



п. п. Има и едно петънце отпред на ризата. А булката има синини и надрано по ръцете. Аз бих махнал и тях, поне на по-близките планове.



Публикацията е редактирана (24-08-15 13:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: StrikeBack   
Дата:   24-08-15 14:00

както и предположих не става въпрос за специалната фотосесия…

и какво - няколко стотин потни петна ли ще чисти????

Отговори на това съобщение
 Re: Изпотен младоженец - недоволни клиенти
Автор: kes   
Дата:   24-08-15 14:03

Може да епилира и блуката като бонус [smile]
По- горе в темата сложих връзки с уроци на английски как се прави.
Успех

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »