Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: има ли откраднат апарат FUJIFILM X-20
Автор: GOSPODIN   
Дата:   22-04-15 10:47

Е, не трябва да се превръща всяка сделка в съмнителна, но тези , които обикалят по ателиетата и ти предлагат цяла чанта със стъклария за без пари са 100% крадци или прекупвачи на крадена техника. Говоря само за България, защото сме малка по население страна и при многото случаи на кражба на профи техника случаите на намиране са единични. Къде отива тази техника? Може би има рискуващи с Ибей, но повечето се пласира тук и се купува от колеги, които си траят и доволно потриват ръце.

За случаите на придобиване на техника от чужбина не мога да дам мнение, защото е много обширна темата. Например аз съм купил 2 обектива от Добромир(ранопиле) и мисля,че ги внася от Щатите, като предполагам , че всичко е нормално и легално, а и цените хич не бяха от ниските, но човека е много точен и не буди съмнение.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.