Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: мара   
Дата:   11-04-15 17:34

е, хубуу...ама вижте темата за "НЕзабравените".
ми че там си има автори от съвсем световна величина.
ку щете - много от тях нямат бог знай колко шансове да се измъкнат от провинциалността ни и придружаващото я отношение.
ама понеже си имам неква приказка с разни руснаци - ценители и колеги - ми яко се впечатляват от някои от тях.
е, както и там стана дума - мойте вкусове и интереси са в определена посока и аз споделям неща в тая определена посока.
е, ми няма ни един, дето да е видял неща на кристал или на авела и да не е почнал да цъка с език...

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: h_bio   
Дата:   11-04-15 17:47

Не си права за швейцарците. Само химическата им и фармацевтична промишленост да вземем пак са извън предишното ти мнение. Качество, а не количество. Разборам го буквално като един от препаратите на Novartis който е 15mg 800 Евро. Знаеш ли колко въглиша или алуминий трябва да се продадат за да спечелиш 800 евро?

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: batsali   
Дата:   11-04-15 17:56

Проблемът на българите е, че не сме най-зле, но със сигурност най-много се жалваме... и много завиждаме. Ако се случи да направим напън в положително насока и не станат нещата - ама някой нарочно ме спъна, ама тва нямам, а ако имах.... и така нататък.

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: мара   
Дата:   11-04-15 17:59

h_bio , стига си, бе! [smilie18] [smilie18] [smilie18]
тва е напоследък, щото вече знаят как са праят тия неща, ма изкуфствотооо, изкуфствотооо - не - сал един часовник с кукувичка!
...а па и той ено изкуфство...ширпотреба!
и чъсовниците им - ширпотреба, бе! ма за много кинти! [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: h_bio   
Дата:   11-04-15 18:18

Пак ще се отклоня от темата, но да ти припомня. Швейцария (по-точно Конфедерация Хелветика) е самостоятелен политически субект от над 700 години, но в културно отношение е част от културната традиция на Германци, Французи и Италианци. Tези три култури, вярвам много по-добре от мен, знаеш какво са дали на световното изкуство. Освен това, те са богати, а изкуството често съществува там където има кой да го купува. Т.е. първо развиваш материалната култура, после духовната.

За да направя връзката с темата. Не това, че е голяма по население и територия прави Русия голяма в културно отношение, а това, че има съответните центрове и средища. Такъв център несъмнено е Петербург, и не от вчера. Колко добри руски фотографи има в Чукотка?
Та тези културни средища нямат националност в общи линии и с "гравитацията" си привличат много автори и артисти от различни държави. Така е било навремето с Париж, например.



Публикацията е редактирана (11-04-15 18:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: narval   
Дата:   11-04-15 18:48

В 35photo не е чак толкова рядко излизането на първа страница на български автори. Вярно, не в раздел портрети, но в Landscapes, Краси Матаров например е сравнително редовен на първа. Има и други, не чак толкова постоянни, но ги има.


Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: мара   
Дата:   11-04-15 19:10

h_bio, не си такъв човек, че да изпадаш ча в толкоз буквалистика [smilie18] [smilie18] [smilie18]

шшшото...кат земем предвид тука по тия наши земи кво нещо е било мааалко по-отдавна...ехееей...могат само да ни дишат праха!
ма ся ше излезем сички македонци, ако мнооо зеем да се напъваме [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: viktorio009   
Дата:   11-04-15 19:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: h_bio   
Дата:   11-04-15 20:05

мара написа:

> h_bio, не си такъв човек, че да
> изпадаш ча в толкоз буквалистика
> [smilie18] [smilie18] [smilie18]
>



Не ми влияе добре този форум [smilie5] [smilie5]



Публикацията е редактирана (11-04-15 20:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: KiIIeR   
Дата:   12-04-15 00:31

единствено към всичко написано бих добавил:) че сме далече от тях и по мнооооооооооооого други неща.. за жалост..

който не ме разбра, имам предвид - култура(като цяло), но навсякъде има изключения..

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: Lycan   
Дата:   12-04-15 02:21

блядь?

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: Bumerang   
Дата:   12-04-15 08:06

текст

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: Bumerang   
Дата:   12-04-15 08:07

Тоя руснак снима без фотоапарат[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: Lycan   
Дата:   12-04-15 08:41

Той и Пушкин е нямал фотоапарат ..блядь

Ново-советской шаблонь лесно се описва с основните течения наивизъм; вулгаризъм; алкохолизъм :)


Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: jino   
Дата:   12-04-15 09:44

Даам



Публикацията е редактирана (12-04-15 09:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: мара   
Дата:   12-04-15 09:45

джино, кво прайш, бе? [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: jino   
Дата:   12-04-15 09:46

Трия си коментара [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: мара   
Дата:   12-04-15 09:47

тва требе се забрани...[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: GOSPODIN   
Дата:   12-04-15 17:27

Специален въпрос към Мара, защо, като латвийците са една плюнка, като народ и територия имат такива изтъкнати фотографи? Също така Унгария,Чехия и Белгия са по-малки , като територия и сравними, като население, но имат ТРАДИЦИИ и много силни фотографски школи.

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: mini4iki   
Дата:   12-04-15 18:11

Руснаците са страхотни фотографи. На въпроса защо тук са оценявани повече от колкото в руските сайтове снимки на наши фотографи е съвсем ясно, че разликата е нивото. За тук са страшно добри фотографии, рядко срещани на страниците на ФФ (за съжаление) , а там са просто едни от многото хубави снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: novi4ok   
Дата:   12-04-15 21:17

Това пък "руснаците са страхотни фотографи" от къде дойде?
Я цитирай няколко световно признати имена и сравни с бройката на латинските такива... Хайде стига с това про-руско тролене, а? Това е фотографски, а не политически форум.
[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: mini4iki   
Дата:   12-04-15 21:55

novi4ok Добре, не са. Само спор да няма ... Да коригирам мнението си – "За мен руснаците са страхотни фотографи" , дали са световно известни или не ме интересува. То и тук има поне 10 фотографа, които не са световно известни, но за мен са страшно добри, няма да им казвам имената, че тогава ще излезе, че ги четкам... Какво общо имаше политиката изобщо не разбрах... Щом едни от най-известните сайтове за фотография са руските, може би и други хора харесват руските фотографии.

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: мара   
Дата:   12-04-15 22:01

бе те латвийците сигурно са страхотни - има логика - школата им в края на краищата е близка, ми не само близка, ми роднинска с руската, че тя дълго време й се викаше савецка [smilie18] [smilie18] [smilie18]
ама нещо май не си ми разбрал тезата. аз не възхвалявам руснаците и не плюя по наште.
хубаво има навсякъде.
мене много ме кефи една полякиня - monalli
...те не че поляците са малко, де...

абе истина си е, че големите общности просто представляват голямо поле за дейност - хем пазара голям, хем вкусовете разнородни, хем школи има много, достатъчно, на добро ниво.

от друга страна - аз съм учила рисуване в хавана, куба, в средно училище, страната е хем соц, хем малка. образованието беше повече от добро. сума ти съученици са прокопсали даже само с името на учебното заведение.
е, не са били некадърни, де [smilie18] [smilie18] [smilie18]
ма има няколко в щатите, а па един в москва [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
не знам ква е таз ралта [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: nyamago   
Дата:   12-04-15 23:13

Една тема, за каквото и да се отнася, рано или късно ще се политизира. Обикновено рано. Еле пък със споменаване нанещо руско - изключено е да не се политизира. Това най- му харесвам на тоя форум [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Как оценяват руснаците "нашите шедьоври" в техните сайтове
Автор: tkqjwh   
Дата:   12-04-15 23:15

http://shumilovaelena.35photo.ru/photo_726881/


Не става само с Биг Мак и банани,иска се и Душа[smilie3]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »