Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Comunication between the camera and lens is faulty. Clean the lens contacts
Автор: Петрос   
Дата:   12-03-15 23:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Comunication between the camera and lens is faulty. Clean the lens contacts
Автор: imitev   
Дата:   12-03-15 23:42


Абе той минусите си ги има...

Не видях да спори някой.

Едно време на лента и 300Д си е снимал като слънце.

Отговори на това съобщение
 Re: Comunication between the camera and lens is faulty. Clean the lens contacts
Автор: baron_barbaron   
Дата:   13-03-15 01:41

chrisnoch Вашата скромна личност си е позволявала да оспами и мои теми. И в тях бяхте написал същите "4 скромни" реда. Но тава е друга тема. Дали се смятам за адвокат или не, едва ли може да прецените от един пост. Жив и здрав. Само бих Ви посъветвал да се върнете малко назад, да прочетете това което сте написали. След това да прочетете въпроса на Автора. И да се замислите дали сте му отговорили. [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Comunication between the camera and lens is faulty. Clean the lens contacts
Автор: chrisnoch   
Дата:   13-03-15 04:26

baron_barbaron,
Отговорил съм му така, както АЗ смятам, че трябва да се отговори. Вие може да смятате иначе, Ваша воля!
Апропо, Вие с нищо не сте допринесли към темата, освен с глупави заяждания с мен. Това ако не е спам!

Отговори на това съобщение
 Re: Comunication between the camera and lens is faulty. Clean the lens contacts
Автор: baron_barbaron   
Дата:   13-03-15 13:10

Вероятно сте прав ОТНОВО ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Comunication between the camera and lens is faulty. Clean the lens contacts
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   13-03-15 13:18

Чакаме да разберем от автора на темата какво е станало с обектива?

Отговори на това съобщение
 Re: Comunication between the camera and lens is faulty. Clean the lens contacts
Автор: SLASH123   
Дата:   19-03-15 14:22

Продължава да не дава връзка ,когато е от 17 до 25мм... Има един особен шум ,който издава самия обектив. Предполагам ,че наистина има скъсан маркуч,защото преди време го сменях и издаваше същия шум , но все пак не съм сигурен. Трябва да го види по компетентно лице. :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »