Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Избор на надежден хостинг
Автор: metodiev_martin   
Дата:   25-03-14 22:55

След като установих, че платформата wordpress е правена и за шимпанзета, и че направата на сайт не е толкова сложно нещо, реших да се впусна в приключението. Измислих си домейн, харесах си тема за 69 долара, но все още не съм избрал кой да ми хоства сайта. Говорих с познати, които се оплакват от различни фирми, при които има чести сривове и бъгове в системата, та реших да се допитам и до вас какви са вашите впечатления от "личният ви хостинг" и какво евентуално можете да ми предложите.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: GenaDP   
Дата:   25-03-14 23:02

SuperHosting.bg‎

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: vkk1   
Дата:   25-03-14 23:06

ами аз ползвам суперхостинг и нс1 години наред, досега никога не съм имал проблеми с тях.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: metodiev_martin   
Дата:   25-03-14 23:16

Аз се замислям за ICN, защото предложенията са им по-атрактивни


17 GB, MySQL SSD
170 GB
16 бр.
Ежедневен бекъп
Google Ads
CloudFlare + RailGun
SEO инструменти

4.68На месец

но не зная, колко е надежден

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   25-03-14 23:16

SuperHosting.bg‎

Преди месеци имах същата дилема за избор на хост - това е фирмата. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: SLR   
Дата:   25-03-14 23:30

SuperHosting.bg‎ [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: mravunko   
Дата:   25-03-14 23:38

беги само далече от топхост :) другите и те си имат кусури, но за твоите 5 мб сайт не ти дреме толкова :) ICN стават, суперхостинг могат да те изненадат, ако сайта ти прави повечко посещения и ще искат да минаваш на по-горен план (около 1000 уникални на ден не става на най-ниския им план), но за нов сайт, предполагам фотографски, надали бързо ще стигнеш по 1000 уникални на ден.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: valetvitor   
Дата:   25-03-14 23:41

най-добрите :) http://www.siteground.com/

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: rx   
Дата:   26-03-14 00:23

Лично аз ползвам ICN - спечелиха ме със съпорта си, който е изненадващо добре подготвен технически.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: metodiev_martin   
Дата:   26-03-14 00:27

rx това звучи обнадеждаващо. Някак ми писна да попадам на "съпорт" (независимо къде), който в дадената сфера е по-голям профан и от мен и само да ми обяснява - работим по проблема, ще се свържем с вас в най-скоро време, имайте търпение, нов съм и ме обучават все още...
[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: rx   
Дата:   26-03-14 00:32

Готини са. Но и за суперхостинг чувам добри неща. Каквото и българско да избереш, ще е класи над разни тиквени мастодонти като godaddy - половината нерви съм си ги оставил по техните чатове [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: localhost   
Дата:   26-03-14 00:39

Още 1 глас за siteground.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: iasen2   
Дата:   26-03-14 10:13

ICN.bg

Ако имаш въпроси за wordpress може да ме питаш на лични
да не забравиш да го надстроиш за многоезична версия :)

каква тема си купи ако не е тайна
аз лично използвам безплатна засега :)

всеки хостинг има фантастико инсталирана платформа за инсталация на wordpress . първо трябва да си платиш името на сайта и да изчакаш няколко дена , за да се обвнови в DNS сървърите на различните доставчици
хостинга ми е около 90лв + едно име безплатно, всяко следващо име е около 20лв

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: ecobo   
Дата:   26-03-14 10:24

Имам десетки сайтове на tophos.bg и нямам оплаквания - бързи сървъри, видимост от цял свят, цените им нямат конкуренция. Работя с тях от 7-8 години, никакви проблеми. Имало е един-два срива за по няколко часа, ама то къде няма...
Имах няколко сайта на host.bg но ги отсвирих след няколко сериозни проблема.
Имам и сайтове на powweb.com - ще ги местя, хостинга им е добър и много надежден, но MySQL сървърите им са претоварени и бавни.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: blacksnoopy   
Дата:   26-03-14 10:40

И от Superhosting, и от Jump.bg нямам оплаквания

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: danov_b   
Дата:   26-03-14 10:51

Още един глас за съпорта на ICN,ползвам ги повече от 6 години и нямам забележки.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: Rado   
Дата:   26-03-14 11:11

ICN, никакви проблеми, съпорта е без грешка и в 2ч през нощта. Ползвам ги към 8 години вече.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: PhotoBo   
Дата:   26-03-14 11:54

Навремето host.bg бяха най-силните и сигурни, сега не знам как е.
Аз ползвам домейн от SuperHosting, но те са само прекупвачи и няма връзка с даун-а на сървъра, на който ми се хоства безплатно сайта.
Не забравяй да се похвалиш в темата, когато завършиш регистрацията и си готов със сайта. Имай в предвид, че .eu домейна е на промоционална цена в host.bg и superhosting!
Вече има и домейн *.photography [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: vga   
Дата:   26-03-14 12:01

Тоест, резюме - всичките са отлични и всеки си хвали неговото! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: rx   
Дата:   26-03-14 12:43

Да, големите хостинг фирми в България са на много високо ниво спрямо западните си брат'чеди.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: ilcoin   
Дата:   26-03-14 13:16

Като човек с вече немалък опит в областта, при условие че не си професионалист (колко изтъркано звучи само във ФФ [smilie3]) ти препоръчвам български хостинг. Основно заради съпорта на роден език, а и при нас конкуренцията в областта е доста силна, та се работи качествено като цяло.

От БГ-хостинга имам опит със суперхостинг само. Добре работят момчетата и съпорта им е добър, така че това мога и да ти препоръчам.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: rx   
Дата:   26-03-14 13:24

Че той и на повечето САЩ-ски хостинги е на "роден" език съпорта - индийски с английски привкус [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: aldygreen   
Дата:   26-03-14 13:35

Ползвах в продължение на три години hostbulgaria.com и не съм имал проблеми. Достъпът до сайта е бил винаги добър. Могат да ти предложат сървър в България или в Щатите. Поддръжката е на български, хората са компетентни и любезни.


Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: PhotoBo   
Дата:   26-03-14 14:32

В такъв случай избора се свежда май до избор на атрактивна цена, щом всеки е доволен от всичко предложено от БГ хостинг компании.
Последните споменати (hostbulgaria.bg) са доста приемливи като цена -3,90лв/месец или 46,80лв/година, като нямат ограничение по трафик.
При superhosting.bg най-евтиния пакет е 57лв/година
При host.bg e 53,40лв/година
При ICN.bg e 56,16лв/година

Така, че май горе-долу се препокриват, може би някоя друга препоръка ще наклони везните [smilie3]

edit: *към цените трябва да се добави и цената за избора на домейн, като там може много да се варира.



Публикацията е редактирана (26-03-14 14:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: rx   
Дата:   26-03-14 14:39

Преценката ти трябва да включва и главната ти аудитория - дали ще е в България, в Европа или в САЩ и да избереш подходящия дата център.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »