Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: ss_sgp   
Дата:   22-12-14 12:09

Най-добрата е съответно скъпа услуга в България е на ICD.bg
Ресурсите са малко, но съпорта е най-добрия възможен. Всеки спрямо приоритета си. VPSите същото са скъпички [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: ecobo   
Дата:   22-12-14 13:37

написа:

> @ecobo, ами много често се случва
> човек да гледа и да не вижда.
> Затова се пошегувах с баса.[smile]
> А лично аз ползвах 3-4 години
> hostbulgaria и бях доволен от
> скоростта на достъп и
> обслужването. Цените също бяха на
> много прилично ниво.
>

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: chukov   
Дата:   22-12-14 13:53

Едно от най-важните условия за добър хостинг е съпортът.

Ако вдигна телефона в 3 през нощта и не ми вдигне грамотен човек, готов да окаже съдействие за отстраняване на проблема - ебем ти хостинга.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: perchinkov   
Дата:   22-12-14 19:14

munich,
сметката с Гигабайтите и импресиите на сайт който е 10 мб не е баш верна. Импресия е отваряне на страница или картинка ...
А и трафика 150 гб е на месец, не на година.
На мой сайт, който има около 2500-2700 посетители дневно до момента 22 декември има 56 800 посещения и 176 200 импресии и 27,51 GB трафик. А в сайта има и доста картинки. Ако те интересува мога да ти пратя сайта на лично да разгледаш. Броячите са отворени и всеки може да ги види. Ако не се лъжа целия сайт, като му сваля бекъп е над 1.5 ГБ. Само базата данни е над 100 мб
Така, че трафика ти е най-малкия проблем. Пък ако го надвишиш минаваш на следващия план където трафика е неограничен. Предполагам, че тогава изобщо няма да ти пука за цената[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: lamerko   
Дата:   22-12-14 19:29

Зависи трафика от кого е навъртян. Когато някой отвори един сайт, всички ресурси (картинки, скриптове, цсс-и и т.н.) се зареждат с паралелно отворени сокети, а не през основния сокет, през който се зарежда страницата. Точно по тази причина, повечето ботове не ги интересуват тези ресурси (с малки изключения) и съответно не се мъчат да ги зареждат и да генерират излишен трафик. Отделно кеширани ресурси също не се зареждат - при първоначално отваряне на сайта се зарежда всичко, но всяко следващо презареждане не трансферира ресурсите, освен ако изрично не е указано това или има забрана за кеширане от страна на браузъра.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: iasen2   
Дата:   22-12-14 20:45

Ти хубаво ще го направиш , ама ще трябва доста да се потрудиш за SEO-то
Щото иначе никой няма да го посещава

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: munich   
Дата:   22-12-14 22:13

Мерси за идеите.

@iasen2: Абсолютно прав си. Ясно ми е че в началото ще има нулев трафик и посещения, ако на даден етап имам достатъчно добър контент /снимки и информация/ и го разработя - супер. Ако не, инвестицията все пак не е супер голяма. Идеята ми е просто да знам между какво да избирам при тези хостинги, а да не избирам на сляпо.

@perchinkov: Благодаря ти. Излиза, че сметката дори е още повече в моя сметка и тея 150GB спокойно ще стигнат. Питам защото четох на няколко места, че неограничен /който май всъщност никога реално не е неограничен/ е задължителен, защото тези обеми свършвали много бързо. ПС: Ще ми е интересно да ти разгледам сайта, така че ако когато ти е удобно ще се радвам да ми го пуснеш на ЛС.

А аз днес вечерта ще взимам домейни, хостинги и тема и ще почна да си експериментирам.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: iasen2   
Дата:   22-12-14 22:49

Ако има нещо питай на лични, имам доста сайтове сайтове на WP, мога да помагам с каквото мога. Имай предвид, че ти трябва около седмица след регистреацията на домейна , докато стане видим навсякъде.
Разгледай форума на другите колеги от predpriemach.com
Може да видиш и моя сайт , правен на модифицирана безплатна тема

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на надежден хостинг
Автор: ilcoin   
Дата:   22-12-14 23:22

Поне в началото едва ли има смисъл да се притесняваш от трафик и такива неща, ще имаш достатъчно.

Отностно скоростта, аз лично мисля че от топ-хостинг доставчик в БГ едва ли ще има разлика забележима.

На мене отдавна всичко ми е на супер-хостинг. Там нещата просто си работят. Търпеливи са и показват добро отношение. Миналата година по това време менажирах една Джумла. Бяха я налазили едни спамери - страшна работа. Беше си надвишила параметрите на споделеният хостинг, при това с доста. Та от Суперхостиг доста търпеливо се бяха отнесли с нас, докато стигне от тях през клиента до мен. Оправихме я разбира се, но не я отрязаха от раз, ами ни дадоха време за реакция. [smilie24]

EDIT: Домейна може спокойно да си го купиш от хостинг-доставчика. Аз на кварталните хостери им нямам вяра за такива неща, но ако е от големите, няма да имаш проблеми. Ще пращаш всичко на едно място, то така или иначе ще си работи както трябва.



Публикацията е редактирана (22-12-14 23:26)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »