Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Sony hackers - "The Interview"
Автор: hotsnail   
Дата:   21-12-14 07:49

Nyamago ще видим Джеймс Бонд как ще стане ;-) Дано е хубав новия епизод.

Иначе това с игрите според мен в средносрочен план ще се слее или погълне киното. Може и да стане друга голяма подобна индустрия. Просто на новите игри като видиш кредитите те са повече хора от филмите и позициите им са все по близо до тия от филмите - сценарист, гримьор, декор, експерт по бойни изкуства, актьори, музика и има и програмисти, но то във все повече филми има такива също.

Новите конзоли трябва да докарват почти фотореалистични изображения. Нямам опит за сега. Пък и то си трябва малко време, да направят игри, дето да използват оптимално новия хардуер. Ще видим, 2015 се чакат интересни заглавия.

Интересното с игрите е че отварят нови възможности т.е. Могат да представят и нелинейни истории (повечето са линейни), могат да включват повече хора(киното е самотно изживяване, дори да обменяме грипни вируси в салона).

Това с игрите си мисля, че има бъдеще.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers - "The Interview"
Автор: nyamago   
Дата:   22-12-14 01:46

^ Първата ми мисъл като казаха, че може да пуснат филма "на алтернативна платформа" беше - дали пък няма да го пуснат на Плейстейшън? [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers - "The Interview"
Автор: CDman   
Дата:   22-12-14 09:25

Ще го пуснат на касети за да могат да го гледат и в Северна Корея [smilie5]


http://www.vesti.bg/sviat/amerika/severna-koreia-zaplashi-sasht-s-udari-6029296


http://m4.netinfo.bg/media/images/15607/15607656/655-402-a.jpg

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers - "The Interview"
Автор: GOSPODIN   
Дата:   22-12-14 09:51

Някои като толкова обичате Другаря Ким , що не отидете в Пхенян? А филма си тръгва по екраните, въпреки "страшните" заплахи.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers - "The Interview"
Автор: nyamago   
Дата:   22-12-14 14:00

> Ще го пуснат на касети за да могат да го гледат и в Северна Корея

Бетамакс, естествено [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers -
Автор: hotsnail   
Дата:   22-12-14 14:58

Хаха може и на Minidisc в AVCHD за по-лесен транспорт до Северна Корея. Пък за западните пазари на MemoryStick. Може и мобилна версия на карти памет за PS Vita



Публикацията е редактирана (22-12-14 14:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers - "The Interview"
Автор: siluet   
Дата:   22-12-14 20:27

Mike Myers - Dr. Evil по темата

http://youtu.be/R7xADCEWhTM



Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers - "The Interview"
Автор: hotsnail   
Дата:   24-12-14 02:39

Тоя филм стана нещо като the blairwitch project. Така реклама Сони и да искаха на дали имат бюджет да купят.

Ще го пускат филма от Коледа в САЩ в около 200 кина само.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers - "The Interview"
Автор: sunnyshot   
Дата:   24-12-14 04:10

Пускат го филма.Ето, екипът сниман как се радва:



http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/12/23/243EB5AF00000578-2885272-image-a-18_1419359742257.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers - "The Interview"
Автор: siluet   
Дата:   24-12-14 17:55

North Korea back online after internet outage




http://news.bbcimg.co.uk/media/images/79909000/jpg/_79909722_79909721.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers -
Автор: hotsnail   
Дата:   24-12-14 21:03

http://www.bloomberg.com/news/2014-12-24/sony-s-the-interview-goes-online-at-google-youtube.html


Гугъл пуснаха филма през интернет! Google Play

Който иска да си го пуска.

5.99$ e наема, 14.99$ е да го купиш.

Мисля да го изгледам днеска :-)



Публикацията е редактирана (24-12-14 21:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers - "The Interview"
Автор: Петрос   
Дата:   24-12-14 21:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers - "The Interview"
Автор: siluet   
Дата:   24-12-14 21:26

Значи утре е на XBMC free...

Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers -
Автор: hotsnail   
Дата:   24-12-14 21:46

НЕ ми дава да го наема. Дава ми грешка. Иначе го има филма,има си цена обаче тц не ми дава да го наема. Тамън реших днес да го гледам

А незаконно той изтече преди седмици просто не ме влече да крада.. Имаме си достатъчно роми да се занимават с това.



Публикацията е редактирана (24-12-14 21:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers - "The Interview"
Автор: marves   
Дата:   24-12-14 21:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers - "The Interview"
Автор: hotsnail   
Дата:   24-12-14 22:16

аз не крада филми, както писах и нямам никаква идея от къде могат да се крадат филми. Пишеше, че е изтекъл заедно с други филми при хака....

Иначе се сваля от Гугъл в момента, както писах.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers -
Автор: Петрос   
Дата:   24-12-14 22:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers -
Автор: hotsnail   
Дата:   24-12-14 22:36

Петрос морал му викат виждам че на теб това не ти е известно....

В България има услуги за гледане на филми през мрежата и са ми достатъчни. Позлвам HBOGO. 3 лева на месец или нещо подобно....



Публикацията е редактирана (24-12-14 22:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers -
Автор: Петрос   
Дата:   24-12-14 22:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers -
Автор: hotsnail   
Дата:   25-12-14 00:06

Супер че се познаваме.

ок за бедноста съм съгласен и ми е много криво. Ама тука хората купуват камери за стотици левове. 3 лева на месец за HBO...толкова ли е много. HBO дават и български филми - рядко, но дават. Ок там няма последните филми. Няма огромен каталог ама има приличен каталог и прилично нови филми с прилично качество.

да мизерия е в България. За артистите ни част от кризата е защото никой не ще да купи филм, билет за кино, книга или какъвто и да е подобен продукт. Аз заради това пък гледам да натвърдя, да не се краде и по малко поне да се плаща за тия продукти. Не че точно Сони или Warner са опрели до стотинките ни, но има и такива дето са. Оня ден се запознах с едно момиче дето се снима в някакви български сериали (те нещо напоследък залязват, няма пари). Актриса е по образование. Ама води тренировки разни, за да си докарва пари, щото от актьорство не стигат. Това е гадно.

Извинявай пак, че малко се издразних, не искам да те обиждам теб или който и да е друг. Ама и в от предните теми се заяде за нищо. Предната исках да си изправя снимките. Знам, че има хора тук дето снимат професионално архитектура и репродукции, могат да ми дадат някой акъл. За какво да ме ядеш. То са снимки дето никой друг освен мен няма да види и без друго ама ми е гот, като седят добре на екрана. По интересните не до там изправени вече съм качил по мрежата, който искал ги е видял.



Публикацията е редактирана (25-12-14 00:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers - "The Interview"
Автор: Don_Diego   
Дата:   25-12-14 12:11

САЩ засилват киберсигурността си след масираната хакерска атака срещу филмовата компания "Сони пикчърс", определена от американския президент Барак Обама като "кибервандализъм", предаде Си Ен Ен. Съобщението за повишаването на дигиталната защита на САЩ дойде малко след като стана ясно, че Северна Корея е претърпяла странен тотален интернет срив и страната не е имала достъп до външния свят в продължение на повече от 9 часа. Експерти, които наблюдават глобалната мрежа, определят срива като един от най-тежките в Северна Корея от години. Причината за прекъсването не е известна, но може да варира от технологични проблеми до хакерски атаки, обясняват от американската компания "Дин рисърч", която наблюдава интернет инфраструктурата. Вчера севернокорейските интернет връзки бяха възобновени.

Инцидентът породи съмнения, че кибернападението е дело на САЩ и дори се заговори за дигитална война с КНДР. Вашингтон категорично отрече да стои зад необичайния срив на интернет комуникациите в КНДР.
Според експерти обаче не са необходими големи усилия, за да се спре достъпът на Северна Корея до интернет. Интернет връзките на Северна Корея са незначителни - в страната има едва 1000 интернет адреса, един доставчик на интернет услуги и връзката с външния свят се осъществява чрез Китай. Сривът не би трябвало да има много голям ефект в рамките на КНДР, тъй като за вътрешни онлайн комуникации Пхенян използва затворена интранет мрежа, която не е била засегната.

* * *

Що да не повярваш в такава коледна приказка? Мощна кибер атака от корейци с пет компютъра на кръст... разполагат с традиции в тези технологии, отворени са към света и той към тях...
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers - "The Interview"
Автор: rx   
Дата:   25-12-14 13:52

Don_Diego изкарай празника добре и благодари на началника горе и му се помоли да не разбереш колко големи бели могат да направят тия дръпнатооки жълти джуджета "с пет компютъра на кръст"... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers - "The Interview"
Автор: nyamago   
Дата:   25-12-14 14:46

нЕма нищо случайно!

Иначе честит Празник!

Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers -
Автор: Don_Diego   
Дата:   25-12-14 15:19

rx

Расистки коментар [smilie5]
Не, всички жълти с дръпнати очи си приличат, до степен, да не може да ги различим... има обективни причини поради които смятам, че китайци могат да осъществят мощна кибер атака и да не вярвам, че севдернокорейци могат да направят нещо подобно.

Северна Корея е затворена държава- може да кажеш, че там в момента клонират дракони които да нападнат западното крайбрежие на САЩ и няма как да получиш доказателства, че това не се случва... просто защото, в тази държава не се влиза... нито излиза.



Публикацията е редактирана (25-12-14 15:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony hackers - "The Interview"
Автор: prozium   
Дата:   25-12-14 17:22

Китай вече показаха на какво са способни до толкова, че и Гугъл с тяхната Шийлд програма се отказаха да защитават един хонгонгски уебсайт. А това, че КНДР ползва главно интранет по никакъв начин не ги спира да могат да бутнат каквото си решат, рх го каза - няма голямо значение, че имат "5 компютъра на кръст".
Btw филмът го има по всички торент тракъри вече, гледах го и като цяло е тъпичък, но забавен.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »