Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: venny   
Дата:   18-11-14 13:56

serjy ето тук има повторение на 4:06. Според мен този втори нокдаун не би трябвало да бъде отчетен.



Публикацията е редактирана (18-11-14 13:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: mmjm   
Дата:   18-11-14 14:17

Не е и нужно да бъде отчитан, също и другите два, както и точките, все пак срещата завърши знаете как.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: serjy   
Дата:   18-11-14 15:12

да, не го бях гледал.... истината е, че ако нашия не беше пусналл така глупаво първия тежък нокдаун, можеше да се получи интересен мач, с голям шанс са Кобрата. и ако сега имахме победител, друго щеше да се говори.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: shamelessEyes   
Дата:   18-11-14 15:42

Автор: fast_eyebrow
Дата: 18-11-14 09:24

http://varnasummer.com/gledane/8219-marko-kosev-bulgarinut-koyto-mozhe-da-zadmine-emelyanenko.html

[smilie24]

само му трябва една пайнерка и до 10 ще ги пребори

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: demiman   
Дата:   18-11-14 18:46

http://varnasummer.com/gledane/8219-marko-kosev-bulgarinut-koyto-mozhe-da-zadmine-emelyanenko.html

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: мускус   
Дата:   18-11-14 18:53


Бригс: Кличко наби едно жалко момченце и събра смелост за мен

Бившият световен шампион по бокс Шанън Бригс се надява да се срещне на ринга с Владимир Кличко през март или април догодина.

"Мениджърът му Бернд Бенте ме уведоми, че те не изключват възможността Кличко да се бие с мен през март-април. Ще избере измежду няколко кандидати, имената на които нищо не ми говорят. Изглежда, шампионът събра смелост, след като нокаутира едно жалко момченце, което се беше боксирало само 20 мача", написа Бригс в своя Инстаграм.

Скандалният американец е седми в ранглистата на WBA и Кличко има право да го избере за съперник. В същото време предположенията, че провокациите на Бригс срещу Кличко са нагласени от двамата и са с рекламна цел се увеличиха, след като украинецът пусна видео с подготовката си за мача с Пулев и от самия бой. https://www.youtube.com/watch?v=TSrtW50noMc&list=UUCQ3Tp3Qn5b0byhH1rvCjLA%29.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: nikton1954   
Дата:   18-11-14 19:17

А бе, не се ли връзваме като дечица!?Пулев взе 1.6 милиона, а Кличко 5.6 милиона.Баси Цирка!А, че го смля като маче от дирек няма какво да спорим, пълен Нещастник.Все едно аз бях на ринга.То не бяха Надувки, то не бяха Мафия, айде у лево смляха те, стисни му ръката и си признай няма нищо срамно!Чувствам се супер обиден и употребен.Вие не знам.


[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: laa4   
Дата:   18-11-14 19:48

[smilie24] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: aldygreen   
Дата:   18-11-14 20:57

Въпреки че Кубрат Пулев никога не ми е бил особено симпатичен, особено с просташкото си поведение, но ще кажа няколко думи в негова полза.
Непосредствено след края на двубоя също останах с впечатление, че "набиха Паниковски". Но впоследствие, като прегледах на спокойствие мача 2-3 пъти, идвам до извода, че Пулев не е бил съвсем без шанс срещу Кличко и физически е бил достатъчно подготвен. Самият Кличко се изненада доста, като видя нашия как бързо стана след първия нокдаун. Да не забравяме, че при свръхтежката категория и една грешка може да е фатална, заради зверската сила на ударите при нея.
Затова по-долу давам линк към запис от срещата Кличко - Сандерс, когато Кличко пада както нашия "херой" и запис от срещата Кличко - Пулев. Можете да сравните сами.

Владимир КЛИЧКО - Кори САНДЕРС

Кличко срещу Пулев


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: venny   
Дата:   18-11-14 20:59


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/xibt1983.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/fnoa5631.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/xysc8135.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2014-11/ljff5307.JPG


http://www.badculture.net/wp-content/uploads/witali-klitscho-shannon-briggs-514-436x297.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: cvetanvas   
Дата:   18-11-14 22:10

За ралика от 5 рунд,Кличко падна във втория рунд и то ЯКО!
Кво говереха руснаците...тогава...гледайте...анализирайте...
грамотни хора сте!

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: mmjm   
Дата:   18-11-14 22:52

Ти също си грамотен и знаеш, че нокаутът е пълна победа дори в случай, че нямаш нито една точка преди това. Какво има да се обсъжда повече? Да Кубрат е отличен боксьор, сред най-добрите в света(за съжаление видяхме, че като спортсмен е кръгла нула) имаше шанса да играе със най-добрия, по време на мача имаше шанс и за победа, но го проигра. Оттук нататък няма какво да търсим под вола теле.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: shamelessEyes   
Дата:   18-11-14 22:54

от тоя много тряя се пазиме , пълен простак и пръв приятел на Кличко [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   18-11-14 22:57

Птиченцето на късмета каца само веднъж на рамото.

Втори шанс няма да има.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Sentel   
Дата:   18-11-14 22:57

Сега това ли е новото - оправдаваме Пулев със загуба на Кличко отпреди 10 години?
Гледайте Кличко-Поветкин. 12 рунда яко млатене. Поветкин не мръдна общо взето. Падна не веднъж, но ставаше без проблеми. Нашият е герой, че е станал след нокдаун в първи рунд? Е то оставаше и да не стане...
Сигурен съм, че и Кличко е стискал палци да стане...
Ама явно Кличко не е взел достатъчно допинг срещу Поветкин...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: mmjm   
Дата:   18-11-14 23:04

shamelessEyes, представи си че спре токът по време на мач, хептен няма да разберат отде им е дошло.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: cvetomir   
Дата:   18-11-14 23:08

Странни хора сте много от форумците. Преди мача на първа страница тук имаше една много хубава снимка на Кубрат и под нея валяха позитивни пожелания и възхвали. Като падна, то повечето от вас се обърнахте срещу него - простак бил, чалгаджия....
А колко други българи стигнаха до мач за световната титла в някоя от категориите? Колко стигнаха в най-престижната категория - тежката. Някой друг българин да е победил 20 професионални боксьори поред? Дори и нищо повече да не направи в бокса Кубрат /аз мисля, че ще направи/ ще остане велик български боксьор.
В мача с Кличко той излезе и се би мъжки. Без тактика, без мисъл за отстъпление. Би се като луда глава, която не я е страх, че ще падне от раменете. По същия начин е излязъл някога Ботев с четата, по същия начин са вдигнали Априлското въстание. Да и тогава не са участвали всички българи, а по-малката част от тях. И тогава е имало такива като вас, които са били против своите и са ги предавали. Нищо ново. Но историята /не само българската/ върви напред благодарение на такива луди глави, които възстават срещу статуквото и понякога успяват.
Кубрат тръгна срещу Кличко като Хектор срещу Ахил от Илиадата. Опита се да се надиграва с него в открит бой без да търси слабото му място и като забрави, че той е надарен с изключителна сила и бързина. Е, загуби. И това не бе изненада. Не загуби обаче своя дух и желание пак да се бори, което може да бъде пример за нас.
Като коментирате как Кобрата е паднал и колко далеч бил от класата на Кличко защо не погледнете кой е Кличко. Човека през последните 10 години няма загуба и с играта си показва, че поне още 5 може да остане на световния връх.
Според мен в този мач се срещнаха много добър и гениален боксьор. При такава среща вероятността много добрия да победи гения е малка. За да се случи точно това, то трябва гения да не е във форма, много добрия да има голям шанс с някой изненадващ удар, да има правилна тактика срещу превъзхождащия го съперник....Нито едно от тези неща не беше налице. И почвам да се питам дали Кубрат не постъпи по-правилно като заложи не на тактика а на принципа "каквото сабя покаже.... и честта майко юнашка"?!

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: tvk75   
Дата:   18-11-14 23:23

хайде хайде,,,,празни приказки

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Sentel   
Дата:   18-11-14 23:26

Кубрат и.... Ботев... Хектор?!
Това вече в повече идва.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: komentator   
Дата:   18-11-14 23:42

Да, вярно е! На празни глави "празни приказки" им идват в повече.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: mmjm   
Дата:   18-11-14 23:49

Ако преди мача приемах приказките на Кубрат за част от шоуто, непосредствено след мача, за резултат от ударите по главата, то поведението на нашия герой на летището ми дойде малко повече. Да добър боксьор е, но велик, с подобно отношение към опонентите, не, не е.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: шдфдшд   
Дата:   19-11-14 00:02

Автор: cvetomir
Дата: 18-11-14 23:08

...[smilie24] ...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: shamelessEyes   
Дата:   19-11-14 00:03

то Кличко има късмета, че е красавец иначе си хвърлям якето в кофата..., а и боксерките [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   19-11-14 00:19

Цветомире,мисля,че е време да прибереш ракията и да си лягаш вече[smile]
Пулев,та Ботев, Хектор.[smilie18] Те тоя ти пост отиде във "Вицове за добро утро "

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sauron69   
Дата:   19-11-14 00:20

Само Давид и Голиат липсват [smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »