Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Lycan   
Дата:   19-11-14 00:26

докато печелиш показваш много по-малко какъв си всъщност, отколкото докато губиш или поне докато не се научиш

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: vkk1   
Дата:   19-11-14 09:37

cvetomir, да сравненията може би не са съвсем точни, но цялостната ти идея е правилна и аз я подкрепям!
Пък нека да е виц, за мен тука много хора са виц, но не ги коментирам.



Публикацията е редактирана (19-11-14 09:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: GZS   
Дата:   19-11-14 09:38

vkk1 [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   19-11-14 10:02

Преди да се научи един спортист да печели трябва да се научи да губи.

На този етап Пулев показа,че има да учи още много.

Да държиш на бой съвсем не значи,че си готов да си победител.

Не случайно няколкото възможности които се откриха на Пулев бяха проиграни.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   19-11-14 10:13

pmartinov това е професионален бокс. Това е шоу - заканват се, гледат се лошо, правят скандали, бият се на ринга не само боксьорите, а целите екипи. В това се влагат толкова пари, че да вярваш какво става на ринга на 100%, е като да вярваш в интригата в кеча.

Някога профи бокса е бил повече бой, ръкавиците са по-малки, един боксьор за кариерата си е достигал 180 мача. Забрави ги сега тези чест, достоинство и други идеали.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   19-11-14 10:23

Парите превърнаха спорта в театър който става все по-измъчен.

Знам,че цялото театро е за да се получи шоуто което ще докара мангизите.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Ivo55   
Дата:   19-11-14 10:36

Е, в този театър все пак има място и за малко спортсменство, СЛЕД мача.
При Кобрата имаше хленчене. [smilie7]
Не показа самоуважение.
За това сега - на тези, които викаха "осанна" преди мача, им е много по-лесно да викат "разпни го".

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: something   
Дата:   19-11-14 10:41

Из руската преса:
Братът на киевския кмет жестоко преби българин в центъра на Хамбург.
Както и го да погледнеш е самата истина.
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: anjsan   
Дата:   19-11-14 10:46

Въпреки всичката помия покрай мача и по-конкретно с Пулев , някои спецове казаха , че Кобрата е изиграл най-добрия си мач досега . Кличко съшо е бил провокиран да покаже най-доброто от себе си по отношение на бокса . Така , че всичко е в реда на нещата и тепърва ще се анализира ... Пулев има доста материал за размисъл .

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   19-11-14 19:15

Кобрата играе ама по дискотеките.. Но пък даде 6 пъти допинг, а оня кавал нито един. Кобрата е номер 3 в класацията на категорията си.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: marrio31   
Дата:   19-11-14 19:25

http://media-bg.eu/?p=24046&oid=17913

Това ако е вярно..дали ще промени нещо?

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Mogila   
Дата:   19-11-14 20:01

something Не е в центъра.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Sassho   
Дата:   19-11-14 20:24

>>>>>>>>Това ако е вярно..дали ще промени нещо?<<<<<<<<

Вярно на 100% , Пулев е шампион служебно [smilie18]
http://sportove.net/%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D1%87%...



Кубрат най-сетне честити на Кличко - бил късметлия
http://sporta.bg/?load=OtherSports::Article&sportId=13&id=1098845




Публикацията е редактирана (19-11-14 20:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   19-11-14 21:23

Всички видяхме кой е късметлията след три ногдауна и един нокаут.

Да излезеш на собствен ход след всичко това е много голям късмет.


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: cvetanvas   
Дата:   19-11-14 21:53

Шербит..няма смисъл да обясняваш,неща непознати на хора които не са били в зала дори,не са помирисали ръкавици...
Има причини за загубата на Пулев...и те въобще не са свързани с него...дразни ме,че СЕГА хората плюят по него единствено.
Липсва ми твоето присъствие в другия форум,честно:-)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: da.fo   
Дата:   19-11-14 22:30

Ако Кобрата(май не се държа като Кобра а като Слон) беше поздравил победителя и бе казал нещо от рода на : "Вярно, загубих но има още много опит да натрупам и един ден аз ще бъда на върха" - тогава щеше да получи уважението не само на всички българи но и на целия свят а той с просташкото си държание и приказките за неуважение към победителя, за мафия и т н - изгуби уважението поне на половин България !!!


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: komentator   
Дата:   19-11-14 22:49

Не било вярно това за допинга, пуснали го сайтове, после го изтрили...
Ама е вярно, че Кличко удряше не само зверски силно, но и адски бързо. Аз направо не можех да му проследя ударите по телевизията. Гледам двамата прави и в следващия момент Кубрат паднал. За нокаута видях как замахна, стори ми се, че го удари в тялото, но то е било в главата. Все едно снимат с някакви евтини бавни камери,а съм сигурен, че са снимали с най-добрите.
Като видях колко е бърз си мисля - този или е изключително надарен човек или е взел допинг. Как иначе ще удря толкова бързо? Кой може да избегне такива удари? Вероятно човека си е много талантлив и заради това 10 години няма кой да му се опре, но все пак съмнението остава като не е дал проба.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   19-11-14 23:11

За пореден път българина доказа, че е ибрик който заслужава съдбата си. Идеалистите са за присмех в тая кочинка.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: imitev   
Дата:   19-11-14 23:16


Голямо плюене...

По този повод един виц:

Събрали се франсе, янки и българин да се надебават. На стадион. С публика.

Хамериканецът взел микрофона и обявил - аз ще оправя 25 жени. Наредили му 25 и ги почнал... 1,2,3,5,15,20...25! Публиката реве: You are hero! Bravo! The one! Мексикански вълни...

Ред е на франсето - аз ще задоволя 50 "дами"... Наредили му ги и почнал - целува ръка на 1вата и я оправя, целува на втората и я оправя, 3,5,15,20,30,45,46.., 47..., 48....., 49.... ПЕТДЕСЕТ! Публиката в екстаз: Tu est magnifique, incroyable, parfait! Хвърчат рози...

Нашия казал - аз ще отупам 100 кифли! И ги почнал без да им цепи басма - 1,2,3,4,5,6,7,8, 10, 30, 50, 60, 70, 90, 95, 97..., 98....., 99........ И дотам... Не можал 100...

... А публиката: УУУУУ, свирене, педерааааааааас, смотаняяяяяккк...

И те така...

Ма не го бил - колкото може -> толкова се боксира. Ако можете повече от него - ей го де е ринга. Като не - 'тар 'тата (затваряй устата)... Онзи е 1ви, Кубрат е 2ри. Не е срамно да паднеш от първия, срамно е да храчиш от страни...

Бахти държавата, бахти населението - а уж се имаме за умни и интелигентни хора...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: realnoncho   
Дата:   19-11-14 23:21

Не ми хареса поведението на Кубрат около тоя мач, не беше за умни и интелигентни хора. Толкоз.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   19-11-14 23:32

Нончо това е само щото Кобрата не излезе на ринга под звуците на плешиви дърти метъли.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: realnoncho   
Дата:   19-11-14 23:35

Точно пък ти да говориш за идеализъм и да се чудиш къде да тролиш. Айде марш обратно в дупката си.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: boni   
Дата:   19-11-14 23:37

И на мен не ми хареса поведението му, но я Нончо си представи, че си на мястото на Кубрат... И те тестват за допинг 10 пъти, където те хванат. Обаче опонента ти не дава нито веднъж проба и никой не може да го застави. Елементарната логика говори, че ако си чист няма от какво да се притесняваш нали? Обясни ни сега, ще приемеш ли това спокойно без да протестираш? Аз ще ти кажа, защото знам, че имаш силно развито чувство за справедливост - няма да го приемеш и ще вдигаш повече гири и от Кубрат...Ще си просто бесен, защото ще сметнеш, че се ебават с тебе и те правят на маймуна и другата страна е над правилата...
Така че колкото и да е паднал Кубрат, колкото и простотии да ръси, колкото и да е по-добър Кличко, колкото и мазно (според мен хитро и лицемерно) да говори, остава едно тъмно петно... ЗАЩО не даде допинг проба ако всичко му е ОК?
А, сетих се, трябва да му боцнат пръста, пък той не може да гледа кръв, лошо му става.

Или като онея дето играли покер на джентълменска дума без да свалят картите и на нашия като му тръгнала една ръка....

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   19-11-14 23:43

Съмнението за Кличко остава!

Ако всичко е ок сам щеше да предложи контрол.

Това е спорта днес надлъгване между химиците и допинг контрола .

За съжаление.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: realnoncho   
Дата:   19-11-14 23:44

Този спорт не е чист отдавна, Бони. Кубрат го знае по-добре от всички нас и се е съгласил с участието си там.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »