Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  8  9  10 ..  20  21  22     всички  напред  последна
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: langel   
Дата:   15-09-14 22:19

Мдааа :

http://www.phonearena.com/news/Poll-Are-you-happy-with-the-iPhone-6_id60424

[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: vgramatikov   
Дата:   15-09-14 22:59

Аз не съм фен на телефоните.
Преди годинаси зех Нексус 4. Хуба машинка излезна.

Тоя айфон ... незнам ва му е играта ама никога няма да си взема айфон.

Виж едно IMAC-че ще си зема за нова година. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: prozium   
Дата:   15-09-14 23:38

@arkturian , не си прав за цените на флагманите. Както няколко човека изтъкнаха - андроидските марки от доста време нe са само самсунг/сони/хтц/мото/лг . Имат си китайски събратя, които са със същия хардуеър и не отстъпват по нищо. И да, доста по-ефтинки са :) Което е голям плюс . Плюс са и ромовете за андроид. Да за повечето хора наистина може да е сложно да си ги нагласят, ама за 10-15евра ( толкова е в Австрия ) ти подменят андроида със стабилен ром, ако държиш да си на гребена на вълната с последните излезнали системи ( което ми се струва излишно, но има хора, които го искат ). Флашвал съм си таблета 2 пъти, телефона и него толкова пъти. Ами, да отделих 3 часа, но накрая получих това, което винаги съм искал, без компромиси. Мисля, че си заслужаваше инвестицията.
Прав си, че иос е направена като за олигофрени, прав си, че това повишава лекотата на работа с устройството и дава по-пълен и приятен юзърекспириънс ( само че говорим за устройство извадено от кутията, както се казва ) за сметка на хилядите ограничения и компромиси.
4те, 8те или 16те ядра си се усещат, усещат се и 1-2-3гб рам, усеща се и наличието на ирда бластер, усеща се възможността да си разшириш паметта на телефона с мемори карта. Дефакто или БДЖ е станало маглев или твоят сблъсък с андроид е бил неприятен, както и на хората около теб.



Публикацията е редактирана (16-09-14 00:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: vgramatikov   
Дата:   15-09-14 23:47

Последния пост ми хареса само дето незнам какво пише. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   16-09-14 01:04

Каквото и да плямпате от пазара по-голям няма

С експириа зет съм, иначе



Публикацията е редактирана (16-09-14 01:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: insofia.net   
Дата:   16-09-14 08:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: eon4e   
Дата:   16-09-14 09:43

Извинявам се, но тази графика е доста изкривена и казва само, че иНещоси(х) е продадено в по-големи количества от иНещоси(х-1) за у дни. Това не е малко, но връзката със самсунг в тази графика липсва, освен че и самсунг демонстрира подобна тенденция.
И един въпрос, ако може - защо потребителите на ябълката се мятат с такова настървение на новите модели? Какво е станало с миналогодишните им?



Публикацията е редактирана (16-09-14 09:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: vga   
Дата:   16-09-14 10:04

Липсва връзката със Самсунг ли? Ти въобще разгледа ли чарта?

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   16-09-14 10:10

Явно нье [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: Sentel   
Дата:   16-09-14 10:12

И какво общо има тази смешна класация???
Искаш Андроид - имаш море от избор. Искаш iOS - имаш един избор.

Естествено, че един модел с Андроид от поне 5 супер модела в момента не може да се мери с едното устройство, което единствено предлага iOS.

Дайте една класация на Андроид-АйОС пазара...



Публикацията е редактирана (16-09-14 10:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: eon4e   
Дата:   16-09-14 10:15

А Вие погледнахте ли "чарта"? Ама наистина да го погледнете, така, с разбиране и заглавието да му прочетете, м? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: Sentel   
Дата:   16-09-14 10:20

То като прочетеш статията и става ясно... iphone vs Android.

Нещо като Samsung vs Windows...

Ама нищо де... поредния "железен" довод на iZombi-тата.
Нека обобщим:

- Много преордъри;
- Скъп е;
- Работи ?!?.
[smilie5]

Са, последно не разбрах кой размер екран е най-удобен. Миналата година беше един, сега май е друг. Явно ръцете на хората са пораснали. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   16-09-14 10:28

Я да ви дам един друг чарт
http://9gag.com/gag/aVQDRq2?ref=fbp

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: eon4e   
Дата:   16-09-14 10:45

Бързата_вежда, а предната графика осмисли ли я, или не ти се говори за нея вече? [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   16-09-14 10:52

eon4e, имам по-важни неща да осмислям, несериозно е да се занимавам с фенщина. Тук съм,за да се е..авам и с двете групи фенове.[smilie3]
Не ги приемай нещата толкова сериозно. Колкото и да се плюнчите, и айфони ще се купуват и самсунги ще се купуват. За всеки влак си има пътник, само за товарния не (колкото и да им се иска на дебелите).[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: georgioiv   
Дата:   16-09-14 11:06

ей, сън не ви дава тоя Айфон... То не се е говорило даже за революционния първи айфон, който промени света на телефоните толкоз... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: langel   
Дата:   16-09-14 11:10

Автор: fast_eyebrow
Дата: 16-09-14 01:04
Каквото и да плямпате от пазара по-голям няма
С експириа зет съм, иначе


Автор: eon4e
Дата: 16-09-14 09:43

И един въпрос, ако може - защо потребителите на ябълката се мятат с такова настървение на новите модели?
Какво е станало с миналогодишните им?



Миналогодишните имат нови собственици, в БГ цената им на старо не пада, защото са издръжливи. И понеже са лесни за ползване /самите фенове признават, че са правени като за олигофрени/, новите им собственици обикновено /има и изключения/ са беднички и простоватички хорица, на които им е писнало да си хвърлят парите от енергийните и социални помощи за китайски трошляци, което е похвално /сериозен съм, не се майтапя/.

Били сме хейтъри и смешници.
Ами не съм хейтър. Уважавам марката и съм я ползвал по-дълго време отколкото някои от тукашните "фенове" са живели.
А смешник бих нарекъл "фен", който се присмива на компанията, снабдявала дълги години Епъл с 4 пъти по-мощни процесори от интелските.

Извън посочените безспорни предимства на айФоуни /може да проверите значението на phony/, тукашните фенове не можаха да изтъкнат никаква уникална функционалност, като освен това не можаха и да отговорят на зададените конкретни въпроси.
Допускам, че повечето от тях всъщност ползват единствено точно тези безспорни предимства - здравина, простота и дуракоустойчивост. В което нямаше да има нищо лошо, ако не бяха афиширани phony /надявам се вече да сте проверили значението/ мотивации.

Между другото производителят на айФоуни /както и на много други топ продукти/, започна производства на собствена марка смартфони. Първият е с характеристики и функционалност, подобни и по-добри от ай5с, на цена от 150 usd.

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: georgioiv   
Дата:   16-09-14 11:13

Супер, купи и ползвай със здраве, що се хвърляш да обясняваш какъв бил айфона.. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: красис   
Дата:   16-09-14 11:33

Еми мога да ви кажа че няколко от приятелите ми който БЯХА с Айфони ги разкараха само няколко месеца след като ги взеха,говорим за 4-ки и 5-ици.То не бяха проблеми със забиване,включване на трети човек в разговора и още да не изброявам,(между другото се занимавам с поправка на GSM-и).Това за мен е поредната реклама на Американците да наложат нещо на пазара,и Американофилите благоговеят пред това а в същото време тоя прехвален телефон предоставя на потребителите технология с 2години назад.
А пък да не говорим колко е сложен за отваряне,времето за един Айфон да го разглобя е колкото 5други,явно са много далеч от истината как се правят телефони тия Американци[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: don_kolev   
Дата:   16-09-14 11:34

fast_eyebrow
и сегашната тема доказва втората ти графика[cool] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: Sentel   
Дата:   16-09-14 11:38

Бе не виждам много да го доказва, ама щом казваш...

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: eon4e   
Дата:   16-09-14 11:39

Виж, хубаво е когато изпляскаш нещо си от нетЯ, поне да го разбираш - какъв е смисъла иначе - искаш да ти го обяснят ли?
Ок, ето накратко: графиката е за продадени устройства на ден. При три дена общия брой продадени устройства се дели на... 3. При 60 дни - на 60. При явната тенденция на и-хората (предполагам и при другите, но в по-малка степен) да се скупчват в първите дни е нормално техните устройства да са с по-високи стълбчета в тази графика. Изключение правят двете стойности, където сумата от дните и за и-устройствата са повече - там естествено стойностите са ниски. Инещата вероятно наистина се продават повече от конкретните самсунгнеща, но това в тази графика не личи.
От там нататък, когато се "ебаваш" с неща, които не рабираш (и тук конкретно имам предвид графиката) ставаш смешен, даже и да имаш по-важните неща за вършене.
Поздрави!



Публикацията е редактирана (16-09-14 11:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   16-09-14 11:50

[thankyou] [thankyou]
Еонче, благодаря, че просветли битието, даже и житието ми, с тази така важна и сакрална графика!! Оттук нататък животът ми е вече различен! От въодушевление ми иде да фана и да си скъсам мрежестия потник, и да отида доброволец за събиране на райкин боб у Каспичан!!

[smilie7]



Публикацията е редактирана (16-09-14 11:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: Тед   
Дата:   16-09-14 11:56

Едно е ясно - АЙ ФОнаджиите си ги купуват защото са скъпи и това е норма на престиж и класа, макар и с дънки от Илиянци...

Аз друга техническа, визуална, функционална и там каквато и да е причина не видях, освен тези, които по работа им ги връчват /телекомуник.компании/.
Да ви кажа сега го осъзнах от тази тема. Тя ми помогна да прогледна.
Аз си мислех, че са заблудени, ама те не са...има фетиш по шитнята...

Ее..писали са го - кой каквото му хареса...нали затова е пазара и конкуренцията.

Ама червея изяде ябълката, поне към момента. Всичко може да стане обръщалка.

бТВ. да не ви показвам колко Ай маниаци с аватари на ябълка --- си ги обърнаха в профилите с ябълката надолу[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Iphone 6 нови възможности
Автор: eon4e   
Дата:   16-09-14 11:57

Моля, пак заповядай. Но следващия път ще искам заплащане - и на мен времето ми е ценно. [smilie7]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  8  9  10 ..  20  21  22     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »