Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: allyx   
Дата:   02-09-14 10:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: exobexo   
Дата:   02-09-14 10:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: insofia.net   
Дата:   02-09-14 10:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: allyx   
Дата:   02-09-14 10:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: BOZO   
Дата:   02-09-14 10:47

bpavlov, защо му е на мака 64 бит индизайн и илюстратор след като има най-великата програма - aperture. :D
Важното е да има визия - както казваше един съфорумец - срамно е да седнеш с клиент и да извадиш нещо по-долу от последен модел айфон. [smilie18]
Ябълките са толкова издръжливи и конструктивно съвършенни, че по совалките НАСА само макбукове качват, заради високата надеждност, интуитивност на ОС и т.н и т.н.
Толкова са интуитивни продуктите и софта на ябълките, че няма нищо по-приятно от това да си качиш музика в айпод или да споделяш файлове от айфон към други устройства без участие на интернет. Интуитивна навигация, интуитивни калъфки мъст хев за обхват...
Прекланям се пред маркетинга на епъл, респект!
Убеден съм на 95%, че ако епълските продукти са евтини никой няма да ги купува.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: allyx   
Дата:   02-09-14 10:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: джъмбо   
Дата:   02-09-14 10:56

дам грозденцето е киселко убеждавам се все повече... [cool] [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: uri64   
Дата:   02-09-14 11:20

е това вече въобще не е солиден аргумент...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: uri64   
Дата:   02-09-14 11:22

интересно нещо е тоя форум...колкото по-безмислен е даден спор, с толкова по-голямо увлечение хората се хвърлят в него...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: realnoncho   
Дата:   02-09-14 11:23

Аз сървъри на Епъл още не съм виждал, пък всички викат че били за работа [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: estate   
Дата:   02-09-14 11:47

Гъзария ,това е MAC,Alienware и другите екзотики.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: virosh   
Дата:   02-09-14 11:50

Нончо, аз съм виждал. Даже съм се качвал. В старата фирма имахме клиенти които ползваха някакъв стар Мак за уеб сървър... Отели ми се вола докато намеря къде е пустият му Apache там.[smilie5]

Иначе по темата - това е поредният безмислен спор. Има си хора които са свикнали да работят на Мак, такива на PC и такива които като мен са свикнали да работят под Linux. Всеки сам си решава кое му е по-удобно и кое му върши по-добра работа.
А въпросните операционни системи не са универсални и всяка една от тях си има плюсовете и минусите (както всичко останало на този свят).

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: batsali   
Дата:   02-09-14 12:05

Изложих се по-горе, верно. iOS е за телефони [smilie5] Не ме е срам, аз и не знам в момента кой е последният уиндоус, просто, защото не го ползвам.

Наистина са безсмислени тия спорове, но лошото е, че голяма част от спорещите не могат да отделят интерфейс от ОС от платформа от архитектура.

За информация само - киндъла работи с линукс, андроид е някаква амалгама от java машина и линукс, интернета съществува на линукски сървъри, суперкомпютрите като цяло са линукс машини, в в хола телевизора ми работи също с линукс, линукс имам и на лаптопа, от който пиша....


И за да се впиша в духа на дискусията - ЛИНУКС Е НАЙ-ДОБРАТА ВИДЕО КАРТА НА ПЛАНЕТАТА! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: uri64   
Дата:   02-09-14 12:17

абе хич не е ясно дали BSD-то ми не е по-добро от Linux-а ти [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: batsali   
Дата:   02-09-14 12:18

Шегуваш се, BSD не правят видео карти... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: uri64   
Дата:   02-09-14 12:19

я ги зарежете тия платформи и операционни системи, ами кажете кое е по-добро - безогледалките, дслр-ите или телеметриците [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: old_firehand   
Дата:   02-09-14 12:26

Темата е с грешно заглавие ,правилното - В какво MAC OS е по добър от Windows

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: petrov88   
Дата:   02-09-14 12:28

[smilie21]


http://s00.yaplakal.com/pics/pics_original/9/0/3/1386309.jpg



Не е грешно заглавието. МАC OS си е оптимизирана за техните устройства. Виждал съм такава, качена с емулатори на обикновен лаптоп, виждал съм и windows на макбуук... не е същото.



Публикацията е редактирана (02-09-14 12:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: bpavlov   
Дата:   02-09-14 12:55



Един много прост показател издава, че маковете са направени за галене на крехкото его на потребителите, а не за сериозна работа - дисплеите им са само глоси. Лъщи баце, яко шукар. И 27-цата, професионалната, и тя лъщи. Интересно тия глупаци от EIZO и NEC, как не са се сетили и те да правят глоси лъскавини

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: BOZO   
Дата:   02-09-14 13:10

EIZO са лаици, нито имат лъскави дисплеи, нито ги слагат в тънки алуминиеви корпуси. Освен това са ръбести и нямат ама никакъв fashion look. Отзад са им праснали някакви разтегливи стойки и много технологични отвори за охлаждане, а и логото им е едно такова незначително и дискретно, вглеждам сe за да го видя къде е - нито свети, нито прилича на нещо фешън. Не мога да разбера кой ги купува тези матови грозни дисплеи, та тая марка е непозната за 90% от хората, изобщо не е фешън и я няма по клиповете на Азис. А ретината си е с wOw ефект, то цвят, то гамут, като тръгнеш да шарпиш е идеално, а и в офиса може да виждаш зад тебе какво става. Само не знам епъл как са пропуснали да продават марково брандирано одеалце iBlanket за потребителите на макбук като ползват интуитивно продукта на открито ей така да се завиват заедно с макбука през глава [smilie18]



Публикацията е редактирана (02-09-14 13:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: allyx   
Дата:   02-09-14 13:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: petrov88   
Дата:   02-09-14 13:29

Така и така се заговори и за телефоните, то там обаче ретината отдавна не е това, което беше. След amoled и IPS hd, fhd а сега и Qhd (за което не намирам никакъв смисъл) ретината направо си куца.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: marves   
Дата:   02-09-14 13:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: BOZO   
Дата:   02-09-14 13:37

Понеже iMac се справял еди как си за време спрямо незнам какво си - 27 инчовия мак е 2000$ в щатите.
За същите пари тук се взима това:
Intel Xeon Six core 3.33GHz W3680
2 x 300GB Sata WD Raptor 10000rpm
12288 MB DDR3 ECC
ATI Radeon R9 290 4096MB DDR5
+
EIZO EV2736WFS-BK 27" IPS 2560x1440 (матов!)

Сравнявайте с каквито искате таскове, мака се напъва като глист на буца и трябва да настига.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: IshootPeople   
Дата:   02-09-14 13:51

99% от хейтващите са чували за мак само щото кръстника на шурето баджинака имал преди 10 години .А 99% от хейтващите Уина първо са работили на Уин .Цените на МАК в САЩ са напълно нормални но пак казвам всеки си имамнение .Надали Ани Лейбовиц ,Юри Аркурс,Зак Ариас и Джоел Гримс и още много добри фотографи ползват МАК за да си чешат егото .Това,че българските фолк кифли са принизили дадена марка до "мода"го има само в нашите краища по балканите .А на Епъл и дреме за държавица която е на половината население на един Лос Анджелис а и 80% от това население е неплатежоспособно.



Публикацията е редактирана (02-09-14 13:52)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »