Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: petrov88   
Дата:   03-09-14 14:31

Не случайно всички DJ са с мак или и те от газария го правят .Просто искат като пускат да не се чува онова ДЪЪЪН запазена марка на УИН заедно със синият екран ,

Така е, едно е в тъмната и задимена чалготека да ти свети ябълката на гърба на дисплея, а друго е да не свети нищо. А и тук важи този стремеж от тези Wanna be djs да си накупят всичко, което ползват звездните им кумири. А там става въпрос отново за маркетинг и много пари. Известно ли ти е, че Тиесто от известно време си партнира с HP, a също дори засне и рекламен клип за Acer, което от своя страна повиши продажбите, а клиентелата е ясна...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: muzicantini   
Дата:   03-09-14 14:49

На мен на гърба на дисплея ми свети Asus, корпусът ми е алуминиев сребрист, доволен съм от към гъзария :D:D

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: allyx   
Дата:   03-09-14 14:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: marves   
Дата:   03-09-14 14:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: allyx   
Дата:   03-09-14 15:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: IshootPeople   
Дата:   03-09-14 15:17

Може Тиесто и а Правец да заснеме реклама ама пак си ползва МАКА :)
То и Роналдо има реклама на галаксито ама .
Айде наистина тая тема е безкрайна ,и докато сме на DJ вълна един поздрав за УИН феновете .https://www.youtube.com/watch?v=mKkLjJHwRec

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: asahi   
Дата:   03-09-14 15:28

Работил съм техническа работа в рекламна фирма. Подходът е следния:
Във фронт офиса се слага готина мадама и Мак. Клиентът като влезе трябва да е наясно защо ще му вземем скъпо.

В "работилницата" работят PC-та. Производителни са колкото трябва. Струват по-малко от Маковете, ремонтират се в рамките на час-два, имат драйвери за всичко, взаимозаменяеми са, не се налага персонала да свиква с нова ОС.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: imitev   
Дата:   03-09-14 15:41


Тва неква измислена рекламна фирма...

Истинските ползват мац... Даже отпред слагат грозна мадама с пц - да изглежда ретро някакси [smilie18]

PS: Само в бг рекламните агенции ползват виндовс. По света са на мац.

PSS: Разбира се управлението на машините за печат и т.н. е с компютри под виндовс...

PSSS: Все ми е тая на какво ще работя - сядам и започвам. Софтуера е еднакъв. Дреме ми за операционната система, стига да мога да работя цял ден без рестарт...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: muzicantini   
Дата:   03-09-14 15:43

Не знам за кой асус говориш, аз съм с N550 , тъчпада е песен, голям е, гладък е, даже и снимки си обработвам с него, като ме мързи да ида до бюрото с мишката.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: BOZO   
Дата:   03-09-14 16:22

CaracolStudio,
На двугодишния ми win лаптоп едната батерия държи 4-5 часа, другата 6-7 (9 cell). На мястото на CD-то мога да пъхна HDD или допълнителна батерия в движение, без да гася лаптопа. Да, мога да сменявам батерия за секунди. Като натисна на фул скрийн екрана наистина става фулл скрийн. Не знам дали е важно, но интуитивно мога да увелича размера на шрифта на ОС, така че да е четлив. Интуитивно winлаптопа помни в кое приложение на какъв език съм писал и не се налага да превключвам BG/EN постоянно.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: didesignbg   
Дата:   03-09-14 22:53


http://images.anandtech.com/reviews/mac/MacPro2013/DSC_4694.jpg


Айде на печените чушки, има и с катък и с чесън [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: shamelessEyes   
Дата:   04-09-14 00:11

didesignbg, изивинявай, че ти го казвам ама си забравил голата мацка на десктопа!

..такава липса ..при тази визия ... мани-мани!

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: IshootPeople   
Дата:   04-09-14 00:30

Гроздето е кисело мани мани :)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: Lycan   
Дата:   04-09-14 02:39


Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: langel   
Дата:   04-09-14 09:06

Автор: marves
Дата: 03-09-14 14:55

Като сме на темата....


Само да те светна, че на показаната ябълка върви Windows.

И за още нещо да въ светна :

За разлика от тукашните снобски изхвърляния, във форума на плод-зеленчука голяма част от професионалистите дискутират дали и как проблемите им ще се оправят, ако си инсталират Уиндоус.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: ludiakolio   
Дата:   04-09-14 09:11

Нито едното не е по-добро.Мойта статистика е ,че хората,които познавам и наистина разбират и се занимават професионално с програмиране и не само,си работят на уин или на линукс,а други които правят студиййна или филмова обработка с мак.За всеки влак си има пътници.Факт е ,че уин-а е най-масовия ос ,а това води след себе си както и предимства така и недостатъци.От моят личен опит бачкам с уин и линукс и нищо не ми липсва.На мак съм изкарвал за 5-6 месеца заради специални проекти и впечатленията ми са,че наистина има добри врътки,но като цяло се чувствам ограничен и все нещо ми липсва.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: Twingo   
Дата:   04-09-14 09:27

В замунда лесно може да се намери Mac OS. И така едно пц като боклуците на епъл ще струва двойно по-малко. [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: IshootPeople   
Дата:   04-09-14 12:48

Twingo
Изтегли си от замунда МАК ОС и си го инсталирай на ПЦто .Ако успееш ще ти стисна ръката :)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: allyx   
Дата:   04-09-14 13:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: Chipsy   
Дата:   04-09-14 13:28

Чак пък потресаващо зле не е, влез само в TonyMacx86 и може да се подкара почти всякакъв интелски хардуер. АМД не може, ама то за умрелите или добро, или нищо [smilie18]
Аз работя и с двете ОС еднакво успешно, но предпочитам OSX за работа и рестартирам в Уин само в редките случаи, когато излезе някоя нова игра.
Защо предпочитам OSX? Заради прекрасния имейл клиент, календар, preview, липсата на вируси, глезотийки с меджик маус и тракпад-а, дизайн на системата.
Защо не ползвам епъл хардуер? Защото не мога да си го сглобя сам, да му туря водно и да ъпгрейдвам видеото, когато се налага. Няма как да бучна на МакПро-то едно 780Ti, както е сега десктопа, който е доста по-скъп от един среден мак.
И двете системи, Windows и OSX, имат предимства и недостатъци, но не виждам защо трябва да се плюе едното или другото по стар български хейтърски обичай [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: allyx   
Дата:   04-09-14 13:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: insofia.net   
Дата:   04-09-14 15:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: BOZO   
Дата:   04-09-14 15:03

Горките, как ли ще живеят без новия айфон ако премиерата се забави с две седмици? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: landstar   
Дата:   04-09-14 22:53

По-нагла, алчна и търгашеска компания от епъл трудно се намира. Всяко общуване с него се заплаща, като че ли не е компютър ами някакво благоволение свише. Преди години от любопитство си взех един мини-мак. Голяма битка беше, абсолютно неподдатливо на настройки и обучение добиче. Принудих се да пусна уиндоус под неговата ОС.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо Apple (Mac) е по-добър от останалите (Windows)
Автор: IshootPeople   
Дата:   04-09-14 23:58

Iandstar

С риск да те обидя дето аз съм лаик с компютрите с МАКА се справям в пъти по лесно .Незнам какво не си успял да направиш ама всичко е направено за тъпи американци .

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »