Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: да върнем "Представяне"
Автор: geokar   
Дата:   29-07-14 16:37

Абе въртите, сучете, всичко опира пак до точки и рейтинг. Пък уж сте на ясно, че организираната група за нула време сколасва да ги постигне. Виждал съм стотици снимки тук с минимален или нулев рейтинг, които заслужават да са на първа страница. Тези неща предлагате съвсем да ги скрием. Други пътища трябва да се търсят, отвъд точките и рейтинга. Че нали и преди някои добри автори не можеха (или даже не желаеха) да се измъкнат от Представяне, там беше проблема. А не в съществуването на първоначален праг. Защото оценяването тук не само е субективно, но и отдавна се е превърнало в самоцел. Си мисля де.

 Re: да върнем "Представяне"
Автор: prisonbreak   
Дата:   29-07-14 17:39

А всъщност някой знаели какво означава думата "Портрет". И какви значения има. Или за вас Портрета е само нацицорена и напудрена фолк кифла.

И ако се загледате внимателно, 4-тата тема от долу на горе е Представяне.

[smilie7]
 Re: да върнем
Автор: iasen2   
Дата:   29-07-14 18:03


https://photo-forum.net/static/site_pics/199/1406622891_P7218126.jpg




един от любимите ми автори. Винаги съм се чудел от де ги намират мУделките тези фУтографи ........
От както следя творчеството му , все е на такова високо ниво .



Публикацията е редактирана (29-07-14 18:05)
 Re: да върнем "Представяне"
Автор: sirkhann   
Дата:   29-07-14 19:38

Категория "Портрет" обикновено се използва, за да се изфука някой с кого си е удовлетворил сексуалните нужди [smilie5]
 Re: да върнем
Автор: mutriu   
Дата:   29-07-14 19:51

Мммм не винаги. Каквото и да стане, няма да има оправия докато всеки един от нас не се отърси от комплексите си. Иначе ще продължаваме да гледаме снапшотс, дефокусирани тревички със стихчета и (полу)голи девойки снимани по обяд. Аз съм ЗА Представяне. Поздрави на всички!

ПС: Ясене, синьото пиле има страхотни модели.[cool]



Публикацията е редактирана (29-07-14 20:00)
 Re: да върнем "Представяне"
Автор: iasen2   
Дата:   29-07-14 20:09

mutriu , да,де и аз това се чудя , как му се връзват .
 Re: да върнем "Представяне"
Автор: burningice   
Дата:   29-07-14 20:13

Долу "Представяне" - нема излазяне от него. [smilie23]
 Re: да върнем "Представяне"
Автор: SameButDifferent   
Дата:   29-07-14 20:18

Долу! [smilie23]

 Re: да върнем "Представяне"
Автор: mutriu   
Дата:   29-07-14 20:38

Ех, ти пък сега! Не съм се питал никога как му се връзват, а и не е моя работа, но пък му написах един коментар под другата снимка, та сам да си прецени момчето. За мен по- интересна е мотивацията на Б-тата за стадно гласуване за подобни снимки, но на други автори. Я ми кажете тази :

https://photo-forum.net/static/site_pics/195/1379446058_69.jpg


снимка с кво е по-различна, та един билюк Б-та са се надпреварвали да си изакат гласовете. Аз ще ви кажа на всички- различното е САМО че автора е вървежен (да ме извинява за което). Най- виновни са тези, които гласуват с Б и би трябвало да имат малко по-ситно сито. Самоконтролът, уважаеми съфорумци , е формулата за напредък на сайта.

 Re: да върнем "Представяне"
Автор: sirkhann   
Дата:   29-07-14 20:46

С това, че определен кръг хора дълги години са набивали един и същи идеал, който се е превърнал вече в мозъчно изкривяване ;)
 Re: да върнем
Автор: allyx   
Дата:   29-07-14 20:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: да върнем "Представяне"
Автор: mutriu   
Дата:   29-07-14 21:05

Нека има. Не може да се иска от току що регистрирал се да гласува както Бони например. Не бива и гласът му да тежи като този на Бони. Няма и да носи отговорност за гласа си като Бони.

 Re: да върнем
Автор: allyx   
Дата:   29-07-14 21:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: да върнем "Представяне"
Автор: nyamago   
Дата:   29-07-14 21:34

А какво ако ние не сме дорасли и не можем да вникнем посланието на последната снимка? В по-изтънчената и естетика, която иска по-високо ниво на разбиране на фотогафията? В синхрона и с най-актуалните световни тенденции, за които не сме имали още време да прочетем?...

Може пък Б-тата с право да си я харесват, а останалите просто да не я разбираме, а?..[smilie8] [smilie11]

Всяка жаба да си знае Представянето и да си трае там!

[beer]
 Re: да върнем "Представяне"
Автор: marves   
Дата:   29-07-14 21:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: да върнем "Представяне"
Автор: sirkhann   
Дата:   29-07-14 21:51

На самата снимка нищо й няма. Въпросът е, че е опорочена от хилядите снимки на възрастни хора, качени във ФФ с единствен мотив РЕЙТИНГ. Преди нещо да се клишира зверски, то за определен период от време е много модерно. И в крайна сметка, всеки фотографски субект се изтърква до степен на безразличие. След подобна доза профанизация и стремеж всеки да иска да става фотограф и да се доказва, какво очаквате, изящно изкуство ли? Или хора, преследващи идеала, че да снимаш девойки те прави "вървежен"...
 Re: да върнем "Представяне"
Автор: uri64   
Дата:   29-07-14 22:35

абе и преди клиширането и след него, пак нищо и няма на тая фотка...ама точно нищо...туй си е ниво представяне, слез закупено второ дслр тяло и първи светъл зум....


Не знам защо пак се стигна до Бтата, ама според мен там трябва да има не повече от 10-20 фотографа с истински стойностни неща...те и сега са си толкова де [smile]

Наистина хайде стига с тия теми за представяне и Бтата...
 Re: да върнем "Представяне"
Автор: sherbit   
Дата:   29-07-14 22:38

ако някоя снимка от представяне е добра, какво пречи хората с права да я сложат в лабумите, да я видят всички....
 Re: да върнем "Представяне"
Автор: sirkhann   
Дата:   29-07-14 22:40

Липсата на (.)(.) обикновено пречи най-много
 Re: да върнем "Представяне"
Автор: ivjordan   
Дата:   30-07-14 00:27

Абе, някой във второто десетилетие на 21-и век продължава ли да се заблуждава, че фотографията може да бъде нещо повече от чалга?
Питам просто, без ангажименти към точките.
 Re: да върнем
Автор: stown   
Дата:   30-07-14 01:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: да върнем "Представяне"
Автор: allyx   
Дата:   30-07-14 01:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: да върнем
Автор: Havga   
Дата:   30-07-14 10:53

Не съм съгласна с този хейт срещу Б. Аз съм Б и ми омръзна всички да ме обвиняват абсолютно безпочвено за всички проблеми в сайта. Има сайтове с равни права за всички потребители и нещата са същите. Каквито и да са регламентите те се отнасят до хора. Може ли някой да ми каже защо аз, която съм полагала много повече усилия да подобря уменията си с камерата и някакви хара са харесали резултата, трябва да съм длъжна на всеки останал потребител в сайта. Да правя разбор на творбите му, при това съобразявайки се с егото му, да не пропускам кадри, за да няма недооценени, да контролирам емоциите се за да няма надценени... Абе хора, стига с тази диктатура на пролетарията!



Публикацията е редактирана (30-07-14 10:56)
 Re: да върнем
Автор: allyx   
Дата:   30-07-14 11:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: да върнем
Автор: Havga   
Дата:   30-07-14 11:54

Леле, на теб наистина ракетата ти е крива :))))
Никой на никого нищо не дължи. Моите права стават задължение, когато това е разписано и аз съм се съгласила. Иначе да, ще ми се да има интернет място за мои сънародници, което са се самоочиства от безпардонни образи като теб. Където темите за идеи да са повече от темите за вечно неоценените и прецакани хара, където споровете са творчески , а не личностни и се печелят с аргументи, а не с грубост и ирония.
Та така Аllyx, тук съм отдавна, но климата става задушлив и причината за това не съм аз.



Публикацията е редактирана (30-07-14 12:31)
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена