Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Известия в сайта
Автор: BonoVox   
Дата:   05-07-14 12:28

аз го виждам и без да съм искал :)

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: vanquished   
Дата:   05-07-14 13:13

Направете го и да дава съобщение, когато някой е гласувал за ваша снимка и с колко точки [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: realnoncho   
Дата:   05-07-14 15:20

Последно забелязвам, че като напиша мнение под снимка и ме препраща към някакъв blank page, иначе като се върнеш съобщението го има. Да не е нещо покрай новата функционалност?

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: jingov   
Дата:   05-07-14 16:22

при мен работи ...
Вкл и Изкл да е от настр. на профила , където дасе отбелязва за кои неща искам известия

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   05-07-14 18:21

Когато коментирам моя снимка се опитва да ме върне на индекса, но ми показва бял екран ... Windows 8 Google Chrome последна версия ..

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: realnoncho   
Дата:   05-07-14 18:23

И аз говорех за същото...

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: marchello   
Дата:   05-07-14 22:16

бъгаво е тва нещо ..... мига червено за коментар писан и прочетен от мене преди 6 часа .... [smilie11] [smilie23] Напущам тоя форум! [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: villie   
Дата:   05-07-14 22:48

Незнам,дали тази тема е мястото да споделя,но от вчера немога да коригирам кадрите си.Опитвам се да променя заглавие,влизам в редакция,правя корекция и като натисна "запамети",излиза въпросният бял екран.Промените не се запаметяват!Пробвах с няколко кадъра,например да ги спра от гласуване или да ги преместя в друг раздел,но промените не се запазват-пак излиза бял екран...На практика,ако реша да качвам нова снимка,немога да активирам и отметката за гласуване...

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: sherbit   
Дата:   05-07-14 23:00

Марк Зукърбърг ще има претенции за това нововъведение.

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   06-07-14 10:37

Иконката за известията я има и преди да се логне човек? Защо?

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: tisho86   
Дата:   06-07-14 12:24

Искам да отбележа, че идеята много ми допада! И аз някак съм попаднал в списъка явно:) Браво за инициативата[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: TheOne   
Дата:   06-07-14 14:13

Работи..........подкрепям !!!!!!!!! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: r_iva   
Дата:   06-07-14 17:47

Хубава добавка.
Проблем според мен е, че след като щракна фотоапаратчето и се разлисти списъка, той не може да се махне без избор от него - някакъв вид отказ с Esc или с кликване встрани от него, или след определено време... Ако не избера нищо, списъкът се премахва едва след презареждане на страницата.
Ето и сега пиша, а списъкът си е отворен горе... [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: serjy   
Дата:   08-07-14 06:35

почнах да получавам мейли за всеки нов пост в тема, в която просто съм пуснал мнение?!? това е някакъв ужасен спам! моля спрете го! или кажете откъде да изключа тези известия?

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: rimohit   
Дата:   08-07-14 10:43

Седи ми едно червено известие , независимо , че съм видял всички... това от вчера!
Опцията е хубава!

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: nyamago   
Дата:   08-07-14 15:19

Функцията е полезна и всеки би я искал, но в момента тя отказва да запомни, че вече сме отваряли и видели подсещанията - и продължава да светка червено за стари, вече виждани неща [smilie2]

Има две нива, на които би могло да се изключи сигнала и да не се появява до поява на ново събитие:

(а) След като се цъкне (веднъж само!) върху конкретно събитие вътре в менюто да се отвори и да се види въпросното събитие. Така сигналът ще светка червено докато не се видят всички - след което ще загасне до появата на поне едно ново.

(б) След самото отваряне на менюто, без да се оварят в него конкретни събития. Това ще означава че потребителят казва "Видял съм какво ми сигнализираш, когато/ако поискам ще ги отворя" - и повече няма да му се подсказва, докато не се появи поне една нова позиция в менюто след последното товаряне.

Аз лично бх предпочел втория модел, но в момента не работи по нито един от двата - сигнализира все едно никога не си отварял нищо.



Публикацията е редактирана (08-07-14 15:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: nyamago   
Дата:   08-07-14 15:47

И още нещо за оправяне:

Събитията в менюто са разбъркани в напълно случаен порядък и е трудно да се открие кое е новото (поради немалката дължина на менюто - дали да не се ограничи до последните 3 или 5 събития?)

Би следвало да се появяват сортирани по някаква логика, по азбучен ред не е много полезно, нито по вид събитие - най-добре хронологично (с най-новото отгоре). След като имаме времето (часове, дни) като параметър, това не би било трудно?

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: doctoraaa   
Дата:   08-07-14 16:34

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: sandart   
Дата:   22-07-14 14:18

Не съм сигурен дали това беше темата, но ако става въпрос за цифрите в червения балон вдясно на страницата - при мен има бъг - понякога, след преглеждане на коментара една 1-ца се изчиства, но понякога не. В момента там се мъдри цифрата 3, а след поредното опресняване трябваше да няма нищо...

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: ctpahho   
Дата:   22-07-14 14:43

Ъм, при мене има едни 4 нотификации за непрегледани нещица ама няма и начин да ги прегледам кои са и къде са о.О Няма и скролер да видя дали са някъде по назад.
И по този начин винаги ще си светят 4 нотификации...всъщност не винаги щот константно ще се увеличават със всяко следващо което не мога да проверя о.О

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: sandart   
Дата:   22-07-14 15:03

Да, същият бъг е, но и с преглед назад не се оправя. До скоро ми показваше 2 известия, получих кометар за 3-то, прегледах го, но той не се изчисти и сега са вече 3 и така отвреме навреме, не знам в какво прогресия, се увеличават...

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: MAX-1   
Дата:   22-07-14 15:13

.... Хубаво е ! Така не се чувстваш самотен .....

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: Lycan   
Дата:   22-07-14 16:29

чисти се с един ред, добавен в custom rules на adblock:
photo-forum.net##SPAN[id="notifCountValue"][class="notifCountValue"]

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: sandart   
Дата:   22-07-14 17:12

HTML,
Сигурно добре си го казал, но може ли малко по-простичко, като за лаици - за добавката adblock на Firefox ли става дума или за какво, като потребител мога ли да ги изчистя и как? ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Известия в сайта
Автор: nyamago   
Дата:   22-07-14 17:25

Две седмици след последния ми коментар - ПРОДЪЛЖАВА:

- Да сигнализира с червено за 'нови' известия, въпреки че всички са отдавна прочетени (и погледнати с неколкократно отваряне на менюто). Най-дразнещ бъг за НЕЗАБАВНО оправяне.

- Да показва ПРОЧЕТЕНИ известия наред с новите, което обърква и прави менюто ненужно дълго.

- Да показва известията РАЗБЪРКАНО, а не в хронологичен ред. Преди няколко дни за известно време изглеждаше като да ги подрежда, с някое единично изключение. Сигурно е било случайно: сега са пак напълно разбъркани и нови се появяват в средата, под няколко стари.

Работи ли се по тези неща?

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »