Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: estate   
Дата:   20-03-12 15:58

Много кофти ситуация ,кой сега ще е Поп Кръстю.......?

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: PlamenT   
Дата:   20-03-12 16:09

Още един тарикат превъртял от алчност [smilie9]

Не си спомням кога съм виждал този човек на живо, но съм сигурен, че не са малко хората, коити са го виждали скоро или поне знаят къде е той сега.
Средният пръст, който е показал на профила си, не е само за тези, които е успял да врътне, но и за всички нас. Предполагам си мисли, че е недосегаем.
Много ми се иска всички, които имат някаква полезна информация, да я подават към Фото Синтезиса и Фото Павилиона, за да може полицията да го залови.


Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: pepi34   
Дата:   20-03-12 16:16

Пише, че този пич бачка някъде в агенция, това не се ли знае? Или вече не работи и от там се е покрил?!?

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: charger   
Дата:   20-03-12 16:16

estate
Цветомир, Левски ли е???

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: imitev   
Дата:   20-03-12 16:21


Какво му наскачахте... Ако е правил глупости ще си плати...

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: pefoto01   
Дата:   20-03-12 16:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: ivanikova   
Дата:   20-03-12 16:33

ама че е глупав,мисли си ,че ще се потули всичко както винаги ставаше преди години...а дали има семейство,за това не се ли е запитвал,че първо тях ще занимават с простотиите му.

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: deathzone   
Дата:   20-03-12 16:44

Ами тази техника не е ли застрахована? Вие да си преберете парите от застрахователите, а после те да го съдят?

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: dau   
Дата:   20-03-12 16:51

Абе ако някой има контакти с него тук и знае, телефон, адрес, снимки някакви негови, приятели роднини, всичко тук може да се изтипосва да се знае, да са информирани хората и да служи като стена на срама...

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: nicos   
Дата:   20-03-12 16:51

Ама пък има хубави снимки ... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: мара   
Дата:   20-03-12 17:06

има. факт.

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: imitev   
Дата:   20-03-12 17:12

pefoto - ти докато не беше му погледнал профила с пръста - за теб ли беше?

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: danyyel   
Дата:   20-03-12 18:10

Пуснал съм лично съобщение с малко инфо изровено от нета, както и кеш на гугъл на профили в photo-forum и facebook, whois на домейна на горепосоченият и тн... на Photosynthesis и Photopavilion

Надявам се проблема да се реши...

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: nnenov   
Дата:   20-03-12 19:02

Няма какво да го чакате, пускайте го за обсебване/кражба.

Ама не си е работа.

Поне кажете каква техника е замъкнал?

П.П. "Гладът е по-силен от тока" - стара циганска мъдрост...



Публикацията е редактирана (24-03-12 21:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: Тед   
Дата:   20-03-12 19:13

Пускайте жлаба докато е време и не е издухал нанякъде. Жалба в прокуратурата. Съставът на престъплението е обсебване, тъй като е имал договор.
Ако и Павилиона и Синтезиса са засегнати - пуснете обща жалба.
Ще лежи.Дано ви са изрядни документите.
Успех.

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   20-03-12 19:18

ще лежи-дръжки! Дано и двата магазина са имали стабилни договори при отдаване, че ще си вземат парите, ама друг път

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   20-03-12 19:49

Няма да лежи и няма да го намерите, освен ако в БГ не го пуснат за общодържавно издирване и един ден като се прибере да изгори на летището още. Лошо, лошо ...

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: lakosta   
Дата:   20-03-12 19:50

Айдееее....пак станах расист [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: peter_m   
Дата:   20-03-12 19:54

И на мен ми намирисва на имиграция ...

Което не виждам как ще го защити от закона, ако документално всичко е наред. Или поне полицията да даде информация дали е напуснал страната. [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: realnoncho   
Дата:   20-03-12 20:04

Лоша работа, най-много да спрат да дават под наем, защото явно на никой не може да се вярва и така, ама така ще загубят и те и ние...

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: nnenov   
Дата:   20-03-12 20:08

Няма какво да се правим на следователи, прокурори и адвокати.

Ощетените да се обединят и да си вземат адвокат с връзки в прокуратурата /за да не ги размотават и да си свършат бързичко работата/ и да пускат жалби.

Ще се опитат да го призоват за обяснения, като не дойде ще го пуснат за национално издирване.

Един ден като случайно го спрат за проверка или на някоя граница ще светне и така.

Най-вероятно техниката е изгоряла, ако не е застрахована разбира се.

Ако имате запис на заповед от него за сумите може да се пробвате да я продадете срещу дискаунт на фирми за събиране на вземания...

Тъпото става ако се яви и каже, че са му ги откраднали, или ги е изгубил примерно и не може да ги плати нещата, или че може да дава по 20-50-100 лева на месец... Тогава няма да го преследва прокуратурата, а ще си го съдите за парите на общо основание и ще си ги видите чрез съдия изпълнител, ама на куково лято...

Аз също съм взимал под наем от Павилиона, обектив за 3 бона. Не знам защо не ползвате кредитни карти както по света. Взимам техника за 5 бона - блокирате ми 5 бона в кредитната карта.

Като не я върна в срок - чарджвате ми картата. Чиста работа, продали сте ползвана техника на цената на нова. :)

Иначе гадна история...



Публикацията е редактирана (20-03-12 20:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   20-03-12 20:13

Един ден като го спрат зад граница в близките 5 год., и то зависи на коя граница. След това давност- мавност и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: georgivelev   
Дата:   20-03-12 20:25

Запис на заповед със сигурност имат. Точно така наех от Синтезиса фотоапарат и чанта. В сумата на записа на заповед бяха калкулирали само фотоапарата. Бих казал, че съм доволен от услугата. (Кажете на момичето на касата в централния магазин в София да е малко по-съобразителна и услужлива. Купих си CF карта 2ГБ за 24лв, а тя не ме предупреди, че имате 4ГБ за 27лв. Много тъпа преебавка! За още 3 лева щях да получа двойно повече памет. Въпросът е принципен.)

Затягане на мерките? Служебна бележка от месторабота за доходите от предните 6 месеца? Декларация за имущество? Депозит? Ибаси змията! Тежко! Но, нямам проблеми с каквито и изисквания да имате. Последното, което би ми хрумнало, е да избягам зад граница с наета техника. Тъпо е да се преебеш така заради нещо, което струва някакви си 5 или 10 к.

А това със записа на заповед е абсолютна тъпотия, и друг път съм го коментирал. Ами ако нямам собственост и съм официално безработен, а всъщност в сивата икономика, ще хванете на босия цървулите. Наемам се на работа на минимална заплата, останалото под масата, и ще си видите парите през крив макарон. В България такива комбинации са възможни, че със сигурност мога да изклатя до пенсия на минимална.

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: bleki1   
Дата:   20-03-12 20:26

А по едно време много народ беше ревнал срещу Фотопавилиона, защо подписвали "Запис на заповед". Ами ето защо

Отговори на това съобщение
 Re: Контакт с г-н Цветомир Станивоев
Автор: asahi   
Дата:   20-03-12 20:44

И в този бизнес си има рискове. Шефовете на двете фирми знаят как да действат, а и подобна ситуация не е изключение в правния мир. За нас остава да ядем пуканки и да гледаме.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »