Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: The Bang Bang Club
Автор: lyubo.asenov   
Дата:   25-08-11 13:17

Никон са си супер и аз чупя един от тази марка, но беше смешно да гледаш главния герой да цъка с НиКоня цял филм, а на края на филма на всяка снимка, на която беше пича да е с Цанон [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: The Bang Bang Club
Автор: dd5   
Дата:   25-08-11 13:58

Ааааа, верно-гушкали са кинти и от Никон, и от Канон [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: The Bang Bang Club
Автор: Frida   
Дата:   25-08-11 16:54

Историческа истина е, че по онова време всичкото репортери са снимали с Никон. Днес как стоят нещата е друг въпрос ...[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: The Bang Bang Club
Автор: atrifonov   
Дата:   25-08-11 17:28

гледах го и много ми хареса[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: The Bang Bang Club
Автор: oblivion   
Дата:   22-09-11 15:30

А пък аз го преживях /адреналина/ преди малко /без да съм го търсила/, след като ме подгониха от една циганска махала. Снимах си аз улица Щастие с разни кофи и боклуци около нея /намира се точно до голям булевард с метро под него/, и въобще не видях къде съм попаднала. Доста бързо наизскачаха 20тина женки, извикаха и мъжете си. Красота! Сега мога да направя няколко обиколки на квартала, още не ме е пуснал адреналина, а доста си потичах.[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: The Bang Bang Club
Автор: Славов   
Дата:   22-09-11 15:43

Искали са де те поздравят с празника вероятно....

Отговори на това съобщение
 Re: The Bang Bang Club
Автор: sirkhann   
Дата:   22-09-11 15:45

Да не развиеш само адреналинова зависимост. Ако се получи така, обади се - отиваш да снимаш някъде, аз изневиделица ще те подгоня с кол, че да се порадваш на чувството [smilie5]

Дай поне снимки на кофите да видим дали си е струвала гонката.

Отговори на това съобщение
 Re: The Bang Bang Club
Автор: oblivion   
Дата:   22-09-11 15:49

Сигурно, след това щях да си нося татуирани цветовете на българското знаме дълго време. Оказа се, че не съм изгубила форма и мога да бягам доста бързо все още, засилиха се сериозно след мен, а дори не съм и искала да снимам хората.

Отговори на това съобщение
 Re: The Bang Bang Club
Автор: oblivion   
Дата:   22-09-11 15:52

Не можах да направя добра снимка, защото бях с една 50-ка и съответно приближаването ми костваше доста. Имам една /изглежда туристическа/ и сега осъзнавам, че наистина има две жени, които съм хванала. Довечера като се прибера, може да я кача.

Отговори на това съобщение
 Re: The Bang Bang Club
Автор: domosed   
Дата:   06-10-11 00:44

Култов филм! Една от най-добрите истории, разказани на кино, както за прес-фотографията, така и за Южна Африка от близкото минало.

Да стискаме палци за въстановяването, доколкото е възможно, на Жоао Силва, който загуби краката си в Афганистан след излизането на филма

www.joaosilva.co.za

joaosilva.photoshelter.com

Отговори на това съобщение
 Re: The Bang Bang Club
Автор: s.lazarov   
Дата:   08-10-11 18:55

Супер гледаше ми се подобен филм свързан с фотографията. Ще го изледам и ще оставя мнение! [shtrak]

Иначе някой да се сеща за други филми свързани с фотографията? Например аз съм гледал "Снимки в Палермо" (Palermo Shooting), интересен филм, предполагам има и други такива. [smile]

Едит: Току-що изгледах филма - супер е! Препоръчвам на всеки, който се интересува от фотография, а и да не се, филмът е вълнуващ, а историята - истинска! [shtrak]



Публикацията е редактирана (08-10-11 21:39)

Отговори на това съобщение
 Re: The Bang Bang Club
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   08-10-11 20:19

s.lazarov написа:

> Супер гледаше ми се подобен филм
> свързан с фотографията. Ще го
> изледам и ще оставя мнение! [shtrak]
>
> Иначе някой да се сеща за други
> филми свързани с фотографията?
> Например аз съм гледал "Снимки в
> Палермо" (Palermo Shooting), интересен
> филм, предполагам има и други
> такива. [smile]


Пробвай с Under Fire. Прекрасни времена, Хекман беше млад :) Някой от нас - още повече :)))


Отговори на това съобщение
 Re: The Bang Bang Club
Автор: detlene   
Дата:   08-10-11 20:24

Under Fire (1983) [smilie24]

War Photographer (2001) - документален



Публикацията е редактирана (08-10-11 20:35)

Отговори на това съобщение
 Re: The Bang Bang Club
Автор: darksorrow   
Дата:   08-10-11 20:59

Blow-Up на Антониони, макар че не е за всеки, нито за всяко настроение...

Monsters има за главен герой фотограф, не че е свързан с фотография пряко..

Cidade de Deus е абсолютно задължителен така или иначе, това, че става дума за фотограф в него го приемете като бонус.

Отговори на това съобщение
 Re: The Bang Bang Club
Автор: s.lazarov   
Дата:   08-10-11 21:34

Blow-Up отдавна се каня да го гледам, но стига за днес, точно изгледах The bang bang club....много добър, историята го прави много истински! [shtrak]

Cidade de Deus или The City of God - също много тежък филм, да и там главния герой се занимава с фотография!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »