Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Фототапет
Автор: navy   
Дата:   27-06-10 10:19

ужас [smilie18]

да гледаш с месеци (за някои - години) една и съща банална картина)...



Публикацията е редактирана (27-06-10 10:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Фототапет
Автор: panaiot   
Дата:   27-06-10 10:34

Много благодаря на всички. Оказва се, че има варианти. Ще видим какво ще излезе. [beer]

navy то хубаво, ще е дно и също, но колко години хората зяпат едни и същи тапети или един и същи цват на стената. Мисля, че е същото [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Фототапет
Автор: navy   
Дата:   27-06-10 10:38

За цвета на стената си в грешка... Едното е акцент, другото фон [smilie5]
Аз си въртя картините на стените понякога, а и основция шарен акцент ми е голямото ТВ което е жив фототапет [smilie3]

Всичко е въпрос на вкус де, но аз предпочитам изчистените варианти, да няма визуална или мебелна претрупаност, дома е да си почиваш и да се чувстваш удобно. Ако шарени стени ти харесват - мацай [smilie5]
Не знам и къде гледате последната мода за интериорен дизайн, но това, което аз гледам или е от паралелна вселена... или някой от нас тотално бърка [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фототапет
Автор: mengam   
Дата:   28-06-10 12:13

Аз нямам идея кое е демоде и кое не, но хлапетата много се кефят на стаята си и по цял ден са [thankyou]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »