Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Светнете ме за Оли ...
Автор: vgramatikov   
Дата:   15-12-08 18:49

пазарния дял на оли показва колко са умни инжинерите на оли
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Светнете ме за Оли ...
Автор: exile   
Дата:   15-12-08 18:55

пд, цялото ти... нехаресване на оли се дължи на простия факт, че си гледаш само от твоята камбанария.

на мен оли ми дава повече от никона за парите си.

великия, незаменин, самоснимащ д80 би ми вършил по-малко работа от евтиния, шумящ е-410, който на всичкото отгоре е само с 3 АФ точки, представяш ли си [smilie21]

причини за това няма да изброявам, всеки, който всъщност е виждал двата апарата един до друг може да ги намери сам. както може и да намери два пъти повече причини да хареса повече д80. въпрос на реална преценка на нуждите.

и аз не снимам отдавна, но когато започнах все още повече от 6 мегапиксела се смятаха за разхищение, а от 3.2, при това с кропене си имам принтове 20х30... мда...

мислиш ли, че хората, които снимаме с оли сме кьорави, неграмотни или каквото и да е да не виждаме как малките матрици шумят повече, имат по-малък динамичен обхват и... май това е.

тц. просто сме открили, че това за нас няма значение.

така че не се притеснявай за смисъла на малките матрици, достатъчно хора го намират[smilie21]
гали си никончето и си прави тестчета за шум,
а остави простите хора да се мъчим с малки матрици и псевдо телецентрична оптика.

да не ти показвам в чанта с какви размери побирам тяло, 2 вариобектива 28-300 мм и твърд светлосилен.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Светнете ме за Оли ...
Автор: hav   
Дата:   15-12-08 18:55

По същата логика твоят дял от общите съобщения във форума показва колко си умен, така ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Светнете ме за Оли ...
Автор: likeduh   
Дата:   15-12-08 19:02

хав....[smilie24]
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

божееее, много мъка по тоз свят божеееее


един ПеДи чул на една опашка две баби си говорили за оли...ама то било за едно оли дет са оляло..олигофрения няква....

Отговори на това съобщение
 Re: Светнете ме за Оли ...
Автор: sublime   
Дата:   15-12-08 19:02

Абеее брат много пропуски имаш ...
Пазарният дял е преди всичко до марктинг и ако това не го знаеш досега - честито ти си типичното консуматорче [smilie3]

А и да не говорим за пазарен дял при компактните камери, където никон леееекинко издишат [smilie3] Не го казвам да се заяждам, а да ти подскажа, че монетата винаге има две страни [ezik]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »