Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся работа
Автор: AleksG.   
Дата:   26-02-18 21:27

Здравейте колеги. Търся си работа като фотограф или оператор на частни събития в София. Работил съм като оператор в БНТ във Варна и в Благоевград. От 14 годишен се занимавам с тази професия (в момента съм на 20). Разполагам с лична техника.
Благодаря ви предварително!


Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа
Автор: anjsan   
Дата:   26-02-18 21:43

Ей ся те почнаха ...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа
Автор: Gecata   
Дата:   26-02-18 21:48

И ний така! Да си намерим работа е 80% от работата, останалото са технически подробности [cool] :)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа
Автор: AleksG.   
Дата:   26-02-18 22:40

Знам че ще има доста Хейт но какво да направя... Все си мисля че който търси намира. И най-добрите фотографи в този форум са започнали от нулата така и аз.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа
Автор: ogi100   
Дата:   26-02-18 22:52

Хейта не бива изобщо да те притеснява. Ако имаш все пак някакъв личен сайт/портфолио или канал с твои клипчета може да споделиш.
Успех

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа
Автор: dinko8708   
Дата:   26-02-18 23:34

Аз пък се занимавам чисто любителски от има няма 2-3г смених няколко тела и доста обективи , доста техническа част знам и доста поснимах :) Тааа в този ред на мисли аз търся някой фотограф които има нужда от безплатен чирак :) малко покрай него да се навъртам да поснимам да видя как става на бойното поле. Ако някой от гр.Стара Загора има нужда от човек да носи раницата , да забавлява моделите , да отваря бирата и прочие аз съм човек. Няма страшно след това няма да избягам и да отворя свое студио и да взимам пари , снимам и сега само за личен кеф :)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа
Автор: tonitka   
Дата:   27-02-18 00:40

dinko8708 аз имам нужда някой да ми носи такъмите от време на време.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа
Автор: MrPhoto   
Дата:   27-02-18 01:05

страхотна тема, точно така се търси работа и развитие, браво!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа
Автор: test1011   
Дата:   27-02-18 02:48

Тука колегите са прегладнели няма работа за тях ти искаш работа да ти дават.. нищо лично но се развивай на свободна практика иначе ще снимаш на някой сватбите за по 100 лева.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа
Автор: Gecata   
Дата:   27-02-18 07:49

Ако си мислиш, че те хейтвам, значи изобщо не ставаш за тая работа . Постът ми е един от най-полезните в темата [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа
Автор: tractorista   
Дата:   27-02-18 08:09

Плащам по 80 лв. за снимане на семинари, пресконференции, интервюта, кръгли маси, бизнес събития. Средна обща продължителност по време на ангажимент - 40-80 минути.
Моля пишете ми на л.с., работя с доста оператори, но ангажиментите ми се увеличават и винаги търся нови хора. Благодаря.



Публикацията е редактирана (27-02-18 08:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа
Автор: iasen2   
Дата:   27-02-18 08:19

Gecata [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа
Автор: dinko8708   
Дата:   27-02-18 17:00

tonitka Готово само чакам GPS данни за местоположение и час и съм там :) обещавам да се усмихвам , всеки ден ще имам подготвен нов виц за по приятно обстановка :) , също така в зимните месеци ще нося чайче , през топлите месеци тонизиращи студени напитки.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа
Автор: orkwideo   
Дата:   28-02-18 02:13

Динко, 6,7,8 март са претрупани от снимки, не дей да киснеш по форуми ми нарамвай техниката и бегай по детските градини , подбиваш цените й си ти [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа
Автор: dinko8708   
Дата:   28-02-18 08:49

orkwideo Не ми разбра правилно сарказма , аз не желая да изкарвам пари от фотография досега от доста места са ми предлагали да изкарвам пари. Дори сега след като писах имах предложение (няма да казвам от кой и за какво), викали са ме за снимки в клуб, за кръщенета , дори за сватба (това ме учуди най-много) и още някой неща за които не се сещам.Правя си кефа да снимам пейзаж и от време на време портрети на разни девойки за които пари не им взимам :) имам си една поговорка "Направиш ли хобито си работа , съвсем скоро го намразваш"



Публикацията е редактирана (28-02-18 08:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа
Автор: Антивик   
Дата:   28-02-18 09:20

[smilie2] За има-няма половин година как си тук, да беше сложил 2-3 фотки у профила си, че да се види какво можеш и какво снимаш, а така...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа
Автор: fototo   
Дата:   28-02-18 11:14

dinko8708
не си прав за поговорка "Направиш ли хобито си работа , съвсем скоро го намразваш"
аз от 35 години ми е хоби от 20 години ми е работа
с годините все повече искам да снимам да снимам...[shtrak]
важното е да го искаш да го обичаш

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа
Автор: dinko8708   
Дата:   28-02-18 11:37

fototo Може и аз да съм в грешка , не го твърдя на 100% но веднъж два се сблъсках със разни фотографи със стаж по 15-20г които толкова да не им се занимава докато снимат модел че единственото което говорят е все едно са регулировчици сърдити , а модела е автомобил и то в нарушение на правилата за движение :)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа
Автор: fototo   
Дата:   28-02-18 11:45

dinko8708
за тези големите съм съгласен има ги навсякъде, но както си писал важното е да си правиш кефа[shtrak]
на фокус


Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа
Автор: tonitka   
Дата:   28-02-18 13:00

dinko8708 само дано не си разочарован щото моите модели най-често са на възраст доста под 18 години. ... но пък е супер забавно. .... това свързано с работата ми. За удоволствие снимам пейзажи, природа, макро. Добра компания никога не е излишна.

.....ще ме намериш във фотото срещу Верея.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »